oprogramowanie komputerowe arisco

Domy Prawo O DPS, Kontakt

KLUBY

RADAR

ANKIETA

Jak mieszkańcy DPS są traktowani przez służbę zdrowia (pogotowie, lekarzy, szpitale)?
tak jak wszyscy inni
gorzej niż inni
lepiej niż inni
nie mam zdania

KATALOG DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ


Zapraszamy do naszego katalogu DPS-ów. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne do podjęcia decyzji informacje. Dodatkowo, dzięki zintegrowaniu systemu do ewidencji mieszkańców DOM ARISCO z bazą portalu, zawsze masz pewność, że liczba wolnych miejsc w DPS-ie jest AKTUALNA! Tego nie znajdziesz nigdzie indziej...

ZADAJ PYTANIE

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykupieniem pakietu danych w katalogu Domów Pomocy Społecznej lub macie Państwo dodatkowe pytania związane z katalogiem, prosimy o wypełnienie formularza celem przekazania go Działowi Sprzedaży ARISCO. Skontaktujemy się z Państwem i udzielimy szczegółowej informacji.

NEWS

Rok jubileuszu[2015-03-27]
18 marca w Pałacu Prezydenckim Olimpiady Specjalne Polska rozpoczęły obchody Roku Jubileuszu 30-lecia. Podczas uroczystości Anna Komorowska, przedstawiciele władz państwowych oraz sportowcy, artyści, dziennikarze ogłosili deklarację poparcia dla idei działalności Olimpiad Specjalnych i zaapelowali o równe wspieranie wszystkich sportowców – pełnosprawnych i niepełnosprawnych.
Krzysztof Czechowski - PFRON
Gdzie ci wszyscy kontrolerzy? Gdzie ten nadzór?[2015-03-27]
Na Stadionie Narodowym w Warszawie wybuchł pożar w jednym z punktów gastronomicznych. Podczas ewakuacji stadionu, niepełnosprawne osoby na wózkach inwalidzkich, które uczestniczyły w jednym ze zorganizowanych tam spotkań, nie mogły wydostać się z budynku. Ewakuację osób niepełnosprawnych uniemożliwiły zablokowane schody i windy.
adom, pszl - TVP Info
Przekaż tym, którzy potrzebują[2015-03-27]
Fundacja im. Brata Alberta, prowadząca placówki dla osób niepełnosprawnych intelektualnie, organizuje dziś na ulicach polskich miast akcję pod hasłem „Uwolnij 1% !”. Akcja będzie prowadzona w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Łodzi, Lubinie, Toruniu oraz we wszystkich miejscowościach, w których wspomniana fundacja posiada swoje placówki.
Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski - Onet
Koperta Życia Seniora[2015-03-26]
Dzienny Dom Pomocy w Oświęcimiu rozpoczął akcję "Koperta Życia Seniora". Pomoże ona zespołom medycznym ratować życie starszych osób. Jej głównym elementem jest karta informacyjna o stanie zdrowia seniora w plastikowej kopercie umieszczona w lodówce.
Bogusław Kwiecień - Gazeta Krakowska
Kiermasz w ZUS[2015-03-26]
Po raz kolejny rybnicki ZUS udostępnia swoje korytarze do prezentacji oryginalnych i niezwykłych prac tworzonych przez osoby niepełnosprawne. Autorami prac są podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej nr 1 w Rybniku - mówi Beata Kopczyńska, rzecznik prasowy Oddziału ZUS-u w Rybniku.
JJ - Dziennik Zachodni
WTZ mają patrona[2015-03-26]
Warsztaty Terapii Zajęciowej w Odrowążu Podhalańskim mają swojego patrona. Został nim ks. Wit Maśnicki z Załucznego, który przekazał swój majątek na cele charytatywne. Kapłan pod koniec XIX wieku wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, tam ukończył seminarium i rozpoczął pracę duszpasterską. Zawsze wspomagał swoje rodzinne strony.
jg - Tygodnik Podhalański
Kiermasz WTZ w Lubartowie[2015-03-25]
Dzisiaj (środa) w wielkanocne ozdoby można zaopatrzyć się w Domu Handlowym „Merkury” w Lubartowie. Jak co roku swoje prace sprzedają osoby niepełnosprawne uczestniczące w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Ostrowie Lubelskim. Zainteresowani powinni się pospieszyć, bo stoisko ze świątecznymi przedmiotami będzie czynne do godziny 17.
Lubartow24.pl
Na dziesięciolecie[2015-03-25]
Dom Pomocy Społecznej działa w Nakle od 10 lat. To jedyna taka placówka w powiecie nakielskim. Służy osobom przewlekle somatycznie chorym. Gazeta Pomorska pisze o jubileuszowej imprezie...
ms - Gazeta Pomorska
Dobre tempo[2015-03-25]
Jedna z ważniejszych koszalińskich inwestycji jest już prawie gotowa. Wkrótce (V/VI) w DPS przy ul. Morskiej będą mogli zamieszkać pensjonariusze. Z placówki będą korzystać w pierwszej kolejności te osoby z Koszalina, które obecnie przebywają w DPS w regionie - w Białogardzie, Lęborku, Parsowie, Cetuniu, Mielnie, pod Kołobrzegiem i w Żydowie.
Głos Koszaliński
Zmienią się kary?[2015-03-24]
Niechęć ze strony pracodawców i brak informacji o przysługujących uprawnieniach - to niektóre bariery, jakie niepełnosprawni napotykają na rynku pracy - wynika z raportu IBE. Rzeczniczka Praw Obywatelskich proponuje zmiany w karach za niezatrudnianie niepełnosprawnych.
PAP/Onet

LOGOWANIE

Login:

Hasło:

PREZENTACJE

Dom Opieki "Samarytanin" w Bielsku-Białej
Dom Opieki Samarytanin w Bielsku-Białej jest ośrodkiem przeznaczonym dla osób w podeszłym wieku, jak również dla chorych... czytaj dalej

Polecamy


Partner serwisu
opiekaSeniora.pl

KATALOG FIRM

Chcesz dodać ofertę swojej firmy?
Przeglšdaj katalog w poszukiwaniu firm
Supervision E. Borgiel i sin Sp. Jawna Troska, której nasi Seniorzy potrzebują i niezależność na którą zasługują. "Amber Zdrowie i Bezpieczeństwo" Czy... czytaj dalej

KAMENA

ROZRYWKA