oprogramowanie komputerowe arisco

Domy Prawo O DPS, Kontakt

KATALOG DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ


Zapraszamy do naszego katalogu DPS-ów. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne do podjęcia decyzji informacje. Dodatkowo, dzięki zintegrowaniu systemu do ewidencji mieszkańców DOM ARISCO z bazą portalu, zawsze masz pewność, że liczba wolnych miejsc w DPS-ie jest AKTUALNA! Tego nie znajdziesz nigdzie indziej...

ZADAJ PYTANIE

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykupieniem pakietu danych w katalogu Domów Pomocy Społecznej lub macie Państwo dodatkowe pytania związane z katalogiem, prosimy o wypełnienie formularza celem przekazania go Działowi Sprzedaży ARISCO. Skontaktujemy się z Państwem i udzielimy szczegółowej informacji.

NEWS

Wszystko on-line[2014-07-31]
Elektroniczne recepty, skierowania i wgląd w historię choroby online – to część udogodnień, które mają stać się standardem w polskiej służbie zdrowia od 2015 r. Trwają prace nad Projektem P1, który jest największym tego typu przedsięwzięciem w Europie. Zniknie uciążliwa, papierowa dokumentacja medyczna, a lekarze będą mogli skuteczniej i szybciej decydować o sposobie leczenia.
Newseria / pr - Wirtualne Media
Polak potrafi[2014-07-31]
Drużyna Power of Vision z Politechniki Rzeszowskiej rozpoczęła zmagania w światowym finale największego konkursu technologicznego dla studentów – Imagine Cup 2014. W Seattle zaprezentują "Face Controller" - niedrogi system, który pozwoli osobom niepełnosprawnym na sterowanie komputerem bez użycia myszki czy klawiatury - tylko za pomocą mimiki, ruchów głowy i komend głosowych.
ekr/mki - PAP
Specjalne portrety u Wedla[2014-07-30]
Sugestywne twarze, wyraziste oczy, miny zdumione, tajemnicze, zadziwione. Ciekawe portrety zawisły na zewnątrz ogródka Pijalni Czekolady Wedla na Rynku Kościuszki w Białymstoku. Tytuł mówi wiele: "Czego o nas nie wiecie". Pokazują osoby z niepełnosprawnością intelektualną...
Monika Żmijewska - Gazeta.pl
Przez Facebook do teatru[2014-07-30]
Teatr, jakich mało, chce stworzyć częstochowska Fundacja Oczami Brata. Teatr Oczami Brata da szansę osobom z niepełnosprawnością intelektualną. Kto chciałby się przyłączyć, niech skontaktuje się z organizatorami (np. poprzez Facebook)do 8 sierpnia. A potem - 24 października - odbędzie się też przegląd teatrów"Maskarada" 24 października 2014 roku!
dps.pl
Podyskutuj na naszym Forum[2014-07-30]
Mam doświadczenie z DPS, bo tam pracuję i (...) narzekania typu "mało zarabiam" są w pełni uzasadnione. Wykonujemy trudną robotę. Nieraz nawet, kiedy brakuje opiekunek (...), to terapeuci wychodzą z pracowni terapii, zakładają rękawiczki i pielęgnują chorych. I za to wszystko dostajemy śmieszne pieniądze. Dlatego śmiać mi się chce, kiedy słyszę, że terapeuci nic nie robią, tylko piją kawę.
Forum Dyskusyjne dps.pl
Referenda także dla mieszkańców domów pomocy[2014-07-29]
Na posiedzeniu sejmowej Komisji Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej przyjęty został projekt nowelizacji ustawy o referendum lokalnym. Rozwiązanie ma umożliwić czynny udział w głosowaniu osobom z niepełnosprawnościami, chorym i starszym, często mającym problemy z poruszaniem się - tym, którzy mieszkają w domach pomocy społecznej.
cyran - Rzeczpospolita
Na razie w jednej placówce[2014-07-29]
Od 25 lipca seniorzy z dziennego Domu Pomocy Społecznej "Promień" w Poznaniu dzięki pierwszej stacji profilaktyki zdrowotnej mogą samodzielnie się zbadać. Eksperci z Poznańskiego Centrum Superkomputerowo-Sieciowego stworzyli nowatorskie oprogramowanie służące do samodzielnego wykonywania badań. Realizacja projektu była możliwa dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej.
Justyna Piasecka - Fakt.pl
Powoli wyremontują [2014-07-29]
Zostaną zmodernizowane łazienki Domu Pomocy Społecznej im. Papieża Jana Pawła II w Gorzycach. Placówka ogłosiła w tej sprawie przetarg. Zakończenie prac przewidywane jest dopiero na wrzesień 2016 roku...
DPS w Gorzycach
Srebro dla Polki[2014-07-28]
Aleksandra Janczek zdobyła srebrny medal podczas pokazowej konkurencji dla osób niedowidzących w ramach Mistrzostw Świata Osób Niepełnosprawnych w Strzelectwie w niemieckim Suhl.
Adrian Lipiński - Niepelnosprawni.pl
Podlaski senior przy komputerze[2014-07-28]
Na Podlasiu zakończyła się pierwsza edycja warsztatów komputerowych zorganizowanych w ramach projektu „Oswoić cyfrowy świat, czyli senior w sieci”. Warsztaty skierowane były do mieszkających tam osób po 60 roku życia, które nie korzystały dotąd z komputera bądź korzystały w sposób sporadyczny. We wrześniu planowana jest druga edycja szkoleń, na którą zapisy już trwają.
Wrota Podlasia

LOGOWANIE

Login:

Hasło:

PREZENTACJE

Dom Opieki "Samarytanin" w Bielsku-Białej
Dom Opieki Samarytanin w Bielsku-Białej jest ośrodkiem przeznaczonym dla osób w podeszłym wieku, jak również dla chorych... czytaj dalej

Polecamy


Partner serwisu
opiekaSeniora.pl

KATALOG FIRM

Chcesz dodać ofertę swojej firmy?
Przeglšdaj katalog w poszukiwaniu firm
Supervision E. Borgiel i sin Sp. Jawna Troska, której nasi Seniorzy potrzebują i niezależność na którą zasługują. "Amber Zdrowie i Bezpieczeństwo" Czy... czytaj dalej

KAMENA

ROZRYWKA