oprogramowanie komputerowe arisco

Domy Prawo O DPS, Kontakt

KATALOG DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ

Zapraszamy do naszego katalogu DPS-ów. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne do podjęcia decyzji informacje. Dodatkowo, dzięki zintegrowaniu systemu do ewidencji mieszkańców DOM ARISCO z bazą portalu, zawsze masz pewność, że liczba wolnych miejsc w DPS-ie jest AKTUALNA! Tego nie znajdziesz nigdzie indziej...

ZADAJ PYTANIE

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykupieniem pakietu danych w katalogu Domów Pomocy Społecznej lub macie Państwo dodatkowe pytania związane z katalogiem, prosimy o wypełnienie formularza celem przekazania go Działowi Sprzedaży ARISCO. Skontaktujemy się z Państwem i udzielimy szczegółowej informacji.

NEWS

Protest płacowy przed biurem Rafalskiej[2018-12-14]
Pracownicy socjalni protestowali w poniedziałek przed biurem poselskim minister Elżbiety Rafalskiej w Gorzowie. Protestujący domagali się docenienia ich ciężkiej pracy i wyższych zarobków. W proteście uczestniczyli nie tylko pracownicy Domów Pomocy Społecznej z województwa lubuskiego, ale również pojawili się przedstawiciele DPS Myślibórz z województwa zachodniopomorskiego.
Gorzowianin.com
Wspólne kolędowanie[2018-12-14]
W Środowiskowym Domu Samopomocy w Sochaczewie odbyło się wspólne śpiewanie kolęd, w którym wzięli udział kolędnicy z różnych placówek i instytucji. Zaproszony ksiądz przedstawił historię i tradycje Świąt Bożego Narodzenia. Uczestniczyli m.in. mieszkańcy DPS w Młodzieszynie.
Beata Lińska,Wioletta Ziernik - E-sochaczew.pl
Taniej i czyściej w Kietrzu[2018-12-14]
68 paneli fotowoltaicznych zostało zamontowanych na dachu Domu Pomocy Społecznej w Kietrzu, który jest filią DPS-u w Klisinie. To drugi etap gruntownej modernizacji tej placówki. Remont kietrzańskiego DPS-u ma się zakończyć na przełomie stycznia i lutego przyszłego roku. Większą część kosztów poniesie Unia Europejska.
Mariusz Chałupnik - Radio Opole
Lista najniższych pensji (pracowników socjalnych)[2018-12-13]
Pracownicy socjalni wykonują odpowiedzialne zadania i powinni być godnie wynagradzani - podnosi Polska Federacja Związkowa Pracowników Socjalnych i Pomocy Społecznej i publikuje listę 100 gmin i miejscowości, w których pracownicy socjalni zarabiają najgorzej. Co ciekawe, lista odzwierciedla jedynie dane publikowane przez MRPiPS.
Polska Federacja Związkowa Pracowników Socjalnych
Mikrobus dla Lidzbarka[2018-12-13]
Do Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Lidzbarku Warmińskim trafił fabrycznie nowy mikrobus, przystosowany do przewozu 9 osób (w tym jedno miejsce przeznaczone do przewozu osób na wózku inwalidzkim). Zakup zrealizowany został w ramach projektu współfinansowanego przez PFRON
PAP
Napisy, audiodeskrypcja i tłumaczenia na język migowy[2018-12-13]
Znowelizowana ustawa o radiofonii i telewizji przewiduje, że od 2019 rok co najmniej 15 proc. kwartalnego czasu nadawania (z wyłączeniem reklam i telesprzedaży) będzie musiała wziąć pod uwagę potrzeby niepełnosprawnych widzów. Ten wskaźnik ma sukcesywnie rosnąć, aż osiągnie w 2024 r. co najmniej 50 proc.
NB - Wirtualnemedia.pl
Galeria "Resursa" w Radomiu zaprasza[2018-12-12]
Galeria „Resursa” zaprasza w piątek, 14 grudnia 2018 r. na otwarcie świątecznej wystawy rękodzieła artystycznego i malarstwa mieszkańców Domu Pomocy Społecznej im. Św. Kazimierza w Radomiu pt. „Uczcijmy Boże Narodzenie”. Wernisaż o godz. 12. Wystawa będzie czynna do 16 stycznia 2019 r.
Elżbieta Warchoł - Radio Plus
Dyktat silniejszych i bardziej agresywnych[2018-12-12]
Wielu z pensjonariuszy DPS w Koszelewie nie chce spokojnie doczekać końca swoich dni. Wolą pić alkohol i to ten najgorszego sortu, zakłócać spokój pozostałych mieszkańców, stwarzać problemy policji. Mają dach nad głową, ciepło, czysto, a jednak do szczęścia potrzeba im wspomagania.
Jola Marciniak - Tygodnik Płocki
Poważne zarzuty wobec DPS w Tursku[2018-12-11]
Nie dotykaj mnie, ty patologio! Muszę ci kur... dupę myć - takimi słowami zwracają się do starych, schorowanych ludzi z domu pomocy społecznej w Tursku osoby, które się nimi opiekują i powinny być dla nich wsparciem - mówi jedna z pracownic placówki, która postanowiła to przerwać. Jak się okazuje, to nie wszystko...
Renata Hryniewicz - Gazeta Lubuska
Proponowane podwyżki nie zadowalają protestujących we Włocławku[2018-12-11]
We Włocławku doszło do rozmów protestujących pracowników DPS z Domicelą Kopaczewską, zastępcą prezydenta miasta. Władze proponują podwyżkę 400 zł w 2019 rok, a w perspektywie następnych lat kolejne - aż do kwoty oczekiwanej przez pracowników. Protestujący uważają propozycje za niewystarczające i nie wykluczają strajku okupacyjnego.
Online - Gazeta Pomorska

LOGOWANIE

PREZENTACJE

Polecamy


KATALOG FIRM

Chcesz dodać ofertę swojej firmy?
Przeglądaj katalog w poszukiwaniu firm
Supervision E. Borgiel i sin Sp. Jawna Troska, której nasi Seniorzy potrzebują i niezależność na którą zasługują. "Amber Zdrowie i Bezpieczeństwo" Czy... czytaj dalej

KAMENA

ROZRYWKA