oprogramowanie komputerowe arisco

Domy Prawo O DPS, Kontakt

KATALOG DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ


Zapraszamy do naszego katalogu DPS-ów. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne do podjęcia decyzji informacje. Dodatkowo, dzięki zintegrowaniu systemu do ewidencji mieszkańców DOM ARISCO z bazą portalu, zawsze masz pewność, że liczba wolnych miejsc w DPS-ie jest AKTUALNA! Tego nie znajdziesz nigdzie indziej...

ZADAJ PYTANIE

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykupieniem pakietu danych w katalogu Domów Pomocy Społecznej lub macie Państwo dodatkowe pytania związane z katalogiem, prosimy o wypełnienie formularza celem przekazania go Działowi Sprzedaży ARISCO. Skontaktujemy się z Państwem i udzielimy szczegółowej informacji.

NEWS

W partnerstwie publiczno - prywatnym[2014-12-18]
Samorząd z Bobolic chce wybudować dom późnej starości. Koszt inwestycji jest szacowany na 40 mln zł. Choć do tej pory partnerstwo publiczno-prywatne (PPP) najczęściej stosowano przy inwestycjach w szpitale i baseny, samorządowcy z Bobolic (woj. zachodniopomorskie) postanowili sprawdzić, czy dzięki tej formule będą mogli zaopiekować się seniorami.
Portal Samorządowy
Trzymał drzwi![2014-12-18]
Leszek G. ostatnio często pojawiał się w gmachu pomocy społecznej. Od pewnego czasu nieskutecznie starał się o miejsce w DPS. - Wszedł do biura, w którym były dwie urzędniczki, polał je benzyną i podpalił. Potem najprawdopodobniej trzymał drzwi, żeby kobiety nie mogły uciec - relacjonują prokuratorzy przebieg tragedii, do której doszło w GOPS w Makowie.
bż- TVN24 Łódź
Szczecin na spokojnie[2014-12-18]
W imieniu kurii szczeciński DPS poprowadzi kościelny Instytut Medyczny im. Jana Pawła II. Ma już zgodę wojewody na otwarcie. Zaplanowano je na 5 stycznia 2015 r. To słynny DPS dla psychicznie chorych stworzony w dawnym szpitalu miejskim. Po sporach miasto zadeklarowało współpracę z nową placówką...
Jolanta Kowalewska - Wyborcza.pl
Prokuratura sprawdzi Legnickie Pole[2014-12-17]
W Domu Pomocy Społecznej w Legnickim Polu doszło do zatrucia. Zmarły dwie osoby. Sanepid opublikował wyniki badań przeprowadzonych w związku z tą sytuacją. Jak się okazuje u jednego z pracowników DPS oraz na sprzęcie stwierdzono obecność bakterii gronkowca złocistego – podaje kontakt24.tvn24.pl. Prokuratura wszczęła czynności sprawdzające w tej sprawie.
kk, kontakt24.tvn24.pl, lca.pl/Wprost
Nielegalny dom, legalna ewakuacja[2014-12-17]
Ośrodek dla osób starszych "Ognisko domowe" przy ul. Demokratycznej 85 w Łodzi był nielegalnie podłączony do sieci energetycznej. Nie był też zarejestrowany u wojewody. Zostanie zamknięty, pacjentów przewieziono do innych placówek lub wrócili do rodzin.
M. Kozerawska, W. Ziomek - Wyborcza.pl
Kiermasz ukierunkowany[2014-12-17]
13 grudnia w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 1 w Raciborzu został zorganizowany kiermasz świąteczny pod hasłem „Podaruj serce”. Kiermasz skierowany jest do pensjonariuszy DPS w Kietrzu, prowadzonego przez Siostry Franciszkanki Misjonarki Maryi. Odwiedzamy ich co roku, a Oni rewanżują się przepięknymi rekolekcjami - mówi dyrektor szkoły.
ZSP nr 1/Nowiny.pl
...dla "Kulejących Aniołów"[2014-12-16]
To była druga akcja mikołajkowa Gazety Wyborczej dla Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym w Pszczynie. 28 firm i instytucji wykupiło reklamy w specjalnym wydaniu Gazety, a uzbierane 13100 złotych trafi do "Kulejących Aniołów" - na budowę ośrodka dla dzieci niepełnosprawnych umysłowo z Pszczyny.
Małgorzata Goślińska - Wyborcza.pl
Z niepełnosprawnymi indywidualnie[2014-12-16]
Dziesięciu asystentów pracuje indywidualnie z osobami niepełnosprawnymi - tak wygląda projekt "Włączani w życie" sandomierskiego Stowarzyszenia "Dobrze, że jesteś". - Chcemy, aby nauczyli się samodzielnie żyć. Wsłuchujemy się w potrzeby osób niepełnosprawnych i ich rodzin... - mówi sekretarz stowarzyszenia.
Krzysztof Łakwa - Wyborcza.pl
Nie wstydzili się rozebrać[2014-12-16]
Sport osób niepełnosprawnych wciąż jest w Polsce niedoceniany przez sponsorów. Aby zwrócić uwagę na ten problem, paraolimpijczycy pozowali bez ubrań do kalendarza na 2015 rok. Ma on zachęcić do sponsorowania także tej grupy sportowców.
Fakt.pl/Fundacja Bażantowo
Placówki tylko dla byłych opozycjonistów?[2014-12-15]
Domy Solidarności - łączące funkcje placówek opieki i kultury mogą być rozwiązaniem dla dawnych działaczy opozycji w trudnej sytuacji życiowej. Pierwszy miałby powstać w Jastrzębiu-Zdroju (Śląskie) - jednym z miast ważnych dla historii "Solidarności". W Domach Solidarności mogliby zamieszkać byli opozycjoniści, kombatanci i osoby prześladowane przez władze PRL.
PAP/Rynek Zdrowia/Rzeczpospolita

LOGOWANIE

Login:

Hasło:

PREZENTACJE

Dom Opieki "Samarytanin" w Bielsku-Białej
Dom Opieki Samarytanin w Bielsku-Białej jest ośrodkiem przeznaczonym dla osób w podeszłym wieku, jak również dla chorych... czytaj dalej

Polecamy


Partner serwisu
opiekaSeniora.pl

KATALOG FIRM

Chcesz dodać ofertę swojej firmy?
Przeglšdaj katalog w poszukiwaniu firm
Supervision E. Borgiel i sin Sp. Jawna Troska, której nasi Seniorzy potrzebują i niezależność na którą zasługują. "Amber Zdrowie i Bezpieczeństwo" Czy... czytaj dalej

KAMENA

ROZRYWKA