zamknij [x]
oprogramowanie komputerowe arisco

Domy Prawo O DPS, Kontakt

KATALOG DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ

Zapraszamy do naszego katalogu DPS-ów. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne do podjęcia decyzji informacje. Dodatkowo, dzięki zintegrowaniu systemu do ewidencji mieszkańców DOM ARISCO z bazą portalu, zawsze masz pewność, że liczba wolnych miejsc w DPS-ie jest AKTUALNA! Tego nie znajdziesz nigdzie indziej...

ZADAJ PYTANIE

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykupieniem pakietu danych w katalogu Domów Pomocy Społecznej lub macie Państwo dodatkowe pytania związane z katalogiem, prosimy o wypełnienie formularza celem przekazania go Działowi Sprzedaży ARISCO. Skontaktujemy się z Państwem i udzielimy szczegółowej informacji.

NEWS

Słoneczna Wielkanoc[2019-04-19]
Przed nami Święta WIELKANOCNE - życzymy zatem odpoczynku, uśmiechu, smacznych potraw na stole i pięknej pogody, która ponoć jest zapewniona. Niech każdy spędzi ten czas tak, jak lubi!
Dps.pl/Arisco
Msza z udziałem biskupa[2019-04-19]
W Domu Pomocy Społecznej w Wąbrzeźnie przy okazji Niedzieli Palmowej odbyła się uroczysta msza święta, w której uczestniczył biskup pomocniczy Diecezji Toruńskiej Józef Szamocki. Mieszkańcy domu przywitali z wielką radością księdza biskupa, były kwiaty i słowa wiersza jednej z mieszkanek, który nawiązywał do wagi modlitwy w rozwoju życia duchowego.
Wabrzezno-cwa.pl
Poszukiwany mieszkaniec DPS w Ostrowcu Św.[2019-04-19]
Policja poszukuje zaginionego 51– letniego mieszkańca Domu Pomocy Społecznej w Ostrowcu Świętokrzyskim Piotra Świtała. Mężczyzna w dniu 10 kwietnia 2019 roku miał stawić się w Domu Pomocy Społecznej. Jednak do chwili obecnej nie stawił się tam ani nie nawiązał kontaktu z pracownikami placówki. Ostatni raz widziany był w Kielcach a następnie w miejscowości Chałupki woj. śląskie.
Nina Dukielska - Lokalnatelewizja.pl
Z Młodzieszyna do Chabrowego Dworku[2019-04-17]
W niedzielę palmową tradycyjnie na Mazowszu odbył się już XIV Kiermasz Wielkanocny w Chabrowym Dworku. Każdy z wystawców pokazał swoją twórczość, która cieszyła i sprawiała radość zwiedzającym. DPS w Młodzieszynie także zaprezentował swoje stoisko pełne świątecznych dekoracji, upominków, jajeczek, zajączków.
W.Ziernik, M.Grabarek - E-sochaczew.pl
Specjalni goście w DPS "Polanki"[2019-04-17]
Gdański DPS "Polanki" stworzył tradycję organizowania świątecznych spotkań w gronie mieszkańców, pracowników, wolontariuszy i jego przyjaciół: parlamentarzystów, duchownych, radnych i sponsorów. W środę, w takim właśnie gronie odbyło się uroczyste śniadanie wielkanocne. Wśród gości m.in. słynna tramwajarka prawdziwej "Solidarności" Henryka Krzywonos -Strycharska z mężem.
Izabela Biała - Gdansk.pl
Szykuje się ogólnokrajowy strajk[2019-04-17]
Do podjęcia protestu przymierzają się pracownicy pomocy społecznej. Działający w tej branży związkowcy przekazali, że właśnie rozpoczęli zbieranie deklaracji dotyczących udziału związków zawodowych oraz osób niezrzeszonych w ogólnopolskim strajku pomocy społecznej. Strajk przygotowuje Polska Federacja Związkowa Pracowników Socjalnych i Pomocy Społecznej.
Michał Wroński - Portalsamorzadowy.pl
Wycieczka do Muzeum Śląskiego[2019-04-16]
Mieszkańcy DPS "Przystań" w Katowicach udali się na wycieczkę do Muzeum Śląskiego. Podziwiali nową wystawę czasową "Górny Śląsk z powietrza", a potem stałą o historii Górnego Śląska. Byli też w budynku starej łaźni,na wystawie archeologicznej, a na zakończenie - zazdroszcząc widoków z powietrza - wjechali na wieżę widokową i sami popatrzyli na Katowice z góry.
DPS "Przystań" w Katowicach
Chwalą się. I słusznie![2019-04-16]
DPS przy ul. Kluzeka w Krakowie słusznie się chwali. Prace mieszkańców tej placówki Nasze prace zostały nagrodzone podczas kiermaszu wielkanocnego, który zorganizowany został przez DPS przy ul. Nowaczyńskiego w Krakowie. Rękodzieła, które powstały pod okiem Pani Eli (terapeutki zajęciowej) zajęły II miejsce w konkursie.
DPS przy ul. Kluzeka w Krakowie
Bocce coraz popularniejsze[2019-04-16]
Drużyna mieszkanek DPS im. Jana Pawła II w Kielcach uczestniczyła dziś w Wojewódzkim Turnieju Bocci. Wśród 37 zespołów z całego województwa było 10 z domów pomocy społecznej. Mieszkanki nie wygrały, ale wróciły bardziej zmotywowane do dalszych treningów. Co ciekawe nazwa "bocce" nie ugruntowała się jeszcze w języku polskim i niektórzy piszą "bocci".
DPS im. Jana Pawła II w Kielcach/Dps.pl
Na rynku w Ożarowie[2019-04-15]
W Rynku w Ożarowie odbyło się śniadanie wielkanocne, w którym uczestniczyli mieszkańcy miasta i gminy. Na stołach pojawiły się wiktuały świąteczne, pisanki, palemki, stroiki, które można też było kupić. Nie zabrakło prezentacji wyrobów Dziennego Domu i Klubu Senior Plus oraz Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Domu Pomocy Społecznej w Sobowie.
vivi24/Echo Dnia

LOGOWANIE

PREZENTACJE

Polecamy


KATALOG FIRM

Chcesz dodać ofertę swojej firmy?
Przeglądaj katalog w poszukiwaniu firm
Supervision E. Borgiel i sin Sp. Jawna Troska, której nasi Seniorzy potrzebują i niezależność na którą zasługują. "Amber Zdrowie i Bezpieczeństwo" Czy... czytaj dalej

KAMENA

ROZRYWKA