oprogramowanie komputerowe arisco reklama: PRODUCENT OBUWIA PROFILAKTYCZNEGO WAŁĘSA & PALUCH s.c.

Domy Prawo O DPS, Kontakt

KATALOG DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ

Zapraszamy do naszego katalogu DPS-ów. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne do podjęcia decyzji informacje. Dodatkowo, dzięki zintegrowaniu systemu do ewidencji mieszkańców DOM ARISCO z bazą portalu, zawsze masz pewność, że liczba wolnych miejsc w DPS-ie jest AKTUALNA! Tego nie znajdziesz nigdzie indziej...

ZADAJ PYTANIE

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykupieniem pakietu danych w katalogu Domów Pomocy Społecznej lub macie Państwo dodatkowe pytania związane z katalogiem, prosimy o wypełnienie formularza celem przekazania go Działowi Sprzedaży ARISCO. Skontaktujemy się z Państwem i udzielimy szczegółowej informacji.

NEWS

O Olendrach w Wielkiej Nieszawce[2019-06-25]
Na powiatowej scenie w centrum Parku Olenderskiego mieszkańcy DPS z Wielkiej Nieszawki zaprezentowali bogactwo swojej gminy przy wsparciu Teatru Janek Wędrowniczek. To tylko część ciekawego spotkania integracyjnego z "Bliskimi Sąsiadami z Daleka” w Wielkiej Nieszawce.
Powiat Toruński/dtorun.pl
Neptun i Prozerpina z DPS Mors[2019-06-25]
Już po raz kolejny dyrekcja i pracownicy Domu Pomocy Społecznej Mors w Stegnie zaprosili pensjonariuszy i gości do wspólnej zabawy i radosnych obchodów Nocy Świętojańskiej. Sam Król Morza Neptun wraz z małżonką Prozerpiną poprowadził królewski orszak nad morskie fale w Stegnie. Kolorowy, rozśpiewany korowód wzbudził zachwyt turystów i stał się sensacją na plaży.
Jagoda Bilicka - Naszemiasto.pl
Krakowscy rycerze[2019-06-25]
W Domu Pomocy Społecznej na os. Szkolnym 28 odbył się turniej rycerski, w którym wzięli udział mieszkańcy nowohuckich domów pomocy społecznej. Honorowym gościem imprezy był prezydent Krakowa Jacek Majchrowski. Turniej był okazją do przypomnienia, co znaczył kodeks honorowy rycerza, nauki manier dworskich i tańca dworskiego.
Piotr Rąpalski - Gazeta Krakowska
Powiat toruński - likwidacja barier w kilku placówkach[2019-06-24]
Likwidację architektonicznych barier dla osób starszych i z niepełnoprawnościami w prowadzonych przez powiat toruński placówkach - m.in. domach pomocy społecznej i domach dziennego pobytu – zapowiada starosta Marek Olszewski. Realizacja kompleksowego programu remontowo-inwestycyjnego, w ramach którego m.in. zostaną zamontowane windy dla niepełnosprawnych, ruszy jeszcze w tym roku.
Piotr Gajdowski - Pozatorun.pl
Spotkanie z krewnymi we Wronińcu[2019-06-24]
Spotkanie z krewnymi, długie rozmowy, konkursy i występy towarzyszyły tegorocznemu Zjazdowi Rodzin organizowanemu przez Dom Pomocy Społecznej we Wronińcu. W części artystycznej wystąpiły m.in. zespół wokalny i grupa teatralna działające przy DPS we Wronińcu. Wśród gości były zaproszone na imprezę podopieczne Domów Pomocy Społecznej z Mościszek oraz Rogowa.
Anna Machowska - Naszemiasto.pl
Przesilenie letnie w Koszelewie[2019-06-24]
19 czerwca 2019 r. w Domu Pomocy Społecznej w Koszelewie odbyła się impreza integracyjna pod nazwą "Noc Świętojańska 2016". Uczestnicy przywieźli wianki, które wzięły udział w konkursie na najładniejszy wianek świętojański. W imprezie uczestniczyli mieszkańcy zaproszonych domów pomocy społecznej, uczestnicy WTZ i śds, a także Klub Seniora z Gąbina i przedstawiciele rodzin osób niepełnosprawnych.
krystian - Wiadomosciplock.pl/Powiat-plock.pl
Biegali, rzucali i skakali[2019-06-21]
Na Stadionie Leśnym MOSiR w Słupcy odbył się Mityng lekkoatletyczny osób z niepełnosprawnością. Udział wzięło 20 zawodników i zawodniczek w 4 konkurencjach sportowych: skoku w dal, rzucie piłeczką palantową, biegu na 60 m i 400 m. Uczestnicy to podopieczni ośrodków SOSW Słupca, ŚDS Lucynowo, DPS Ślesin i DPS Strzałkowo.
bazyl - Slupca.pl
Gratulacje dla Sobowa[2019-06-21]
Dom Pomocy Społecznej w Sobowie (gmina Ożarów), obchodził 25-lecie istnienia. Dom jest placówką koedukacyjną opieki stacjonarnej przeznaczoną dla 136 osób, w tym dla 102 osób niepełnosprawnych intelektualnie oraz 34 osób przewlekle psychicznie chorych w Filii Suchodółce.
Michał Kolera - Echo Dnia
Rezolucja ONZ[2019-06-21]
Po raz pierwszy w historii Rada Bezpieczeństwa ONZ przyjęła rezolucję dotyczącą ochrony osób niepełnosprawnych w konfliktach zbrojnych. Sponsorami przegłosowanego jednomyślnie w czwartek dokumentu są Polska i Wielka Brytania. W dokumencie zaznacza się potrzebę zapewnienia niepełnosprawnym ochrony i uwzględnienia ich potrzeb przy dostarczaniu pomocy humanitarnej.
akw - TVN24/ PAP
XV Powiatowy Dzień Seniora w Więckowicach[2019-06-19]
Już po raz piętnasty spotkały się na terenie Domu Pomocy Społecznej w Więckowicach osoby niepełnosprawne i seniorzy będący mieszkańcami powiatu krakowskiego. W ramach obchodów realizowane były projekty pn. Aktywność to zdrowie i Piknik integracyjny nie tylko dla seniora.
krystian - Faktykrakowa.pl

LOGOWANIE

Polecamy


KATALOG FIRM

Chcesz dodać ofertę swojej firmy?
Przeglądaj katalog w poszukiwaniu firm
Supervision E. Borgiel i sin Sp. Jawna Troska, której nasi Seniorzy potrzebują i niezależność na którą zasługują. "Amber Zdrowie i Bezpieczeństwo" Czy... czytaj dalej

KAMENA

ROZRYWKA