oprogramowanie komputerowe arisco

Domy Prawo O DPS, Kontakt

KATALOG DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ


Zapraszamy do naszego katalogu DPS-ów. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne do podjęcia decyzji informacje. Dodatkowo, dzięki zintegrowaniu systemu do ewidencji mieszkańców DOM ARISCO z bazą portalu, zawsze masz pewność, że liczba wolnych miejsc w DPS-ie jest AKTUALNA! Tego nie znajdziesz nigdzie indziej...

ZADAJ PYTANIE

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykupieniem pakietu danych w katalogu Domów Pomocy Społecznej lub macie Państwo dodatkowe pytania związane z katalogiem, prosimy o wypełnienie formularza celem przekazania go Działowi Sprzedaży ARISCO. Skontaktujemy się z Państwem i udzielimy szczegółowej informacji.

NEWS

Dom Miłosierdzia już działa[2017-01-16]
Pierwsi pensjonariusze zamieszkali w Domu Miłosierdzia, wybudowanym na obrzeżach Campusu Misericordiae w Brzegach pod Wieliczką, gdzie pod koniec lipca ub.r. odbyły się końcowe uroczystości Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016. Podczas ŚDM papież Franciszek pobłogosławił budynek i znajdującą się w nim kopię figury Matki Bożej Loretańskiej, przekazaną przez młodych pielgrzymów z Włoch.
kb - Onet
Hortiterapia podyplomowo[2017-01-16]
Dwie krakowskie uczelnie - Uniwersytet Rolniczy i Akademia Wychowania Fizycznego - otwierają studia podyplomowe dla terapeutów chcących specjalizować się w hortiterapii. Hortiterapia to metoda terapii zajęciowej wykorzystująca rośliny i ogród w pracy z pacjentami cierpiącymi na depresję, zaburzenia psychiczne, autyzm, demencje starcze i niepełnosprawność.
Karolina Duszczyk/kol/zan - PAP
Orkiestra za nami[2017-01-16]
Za nami 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W akcji uczestniczyła olbrzymia liczba osób w kraju i zagranicą, a zebrano rekordowe kwoty, które docelowo będą liczone do końca lutego. W tym roku, podobnie jak w minionym, zbierano także dla seniorów, w tym na wyposażenie oddziałów geriatrycznych, zastępując w tym niewydolne państwo.
dps.pl
Policja poszukuje mieszkańca DPS w Jaskulinie[2017-01-13]
Policja w Świdnicy poszukuje zaginionego Bolesława Solarza. Od 3 dni nie wiadomo co się dzieje z 70-letnim mężczyzną. 9 stycznia rano wyszedł z DPS w Jaskulinie (gdzie przebywa) i do chwili obecnej nie powrócił. Szczegóły: wzrost 165 cm, włosy krótkie siwe, szczupła budowa ciała, ciemna kurtka zimowa, ciemna czapka typu „uszanka”.
SZ - Gazeta Wrocławska
Kraft House otwiera się w Toruniu[2017-01-13]
Nowe miejsce stworzone z myślą o osobach przewlekle chorych oraz zmagających się z chorobą Alzheimera, Parkinsona, schizofrenią czy chorobą afektywną dwubiegunową, zostanie 23 stycznia otwarte w Toruniu przy Szosie Okrężnej 3. Dom pomocy "Kraft House" powstaje ze względu na zapotrzebowanie społeczne, bo niewiele jest miejsc oferujących godne warunki życia i specjalistyczną opiekę tej grupie osób.
Paulina Błaszkiewicz - Nowości
Młodzież nie taka trudna[2017-01-13]
Za tymi murami magię świąt poczuć trudno. Bóg się tutaj rodzi ciszej, jakby przygnębiały go puste korytarze. Dlatego mieszkańcy DPS w Krakowie (ul. Nowaczyńskiego), podobnie jak dzieciaki z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii, świąt nie lubią. Żeby ten czas odczarować, w tym roku święta urządzili wspólnie. A najbliższy otwarty spektakl odbędzie się 18 stycznia o godz. 11 w DPS w Ojcowie 64.
Beata Bialik - Wyborcza.pl
Laureaci Medalu św. Brata Alberta za rok 2016[2017-01-12]
Marcin Gortat, s. Małgorzata Chmielewska, Marek Piekarczyk, Krzysztof Orzechowski i rodzina państwa Tomalów zostali laureatami Medalu św. Brata Alberta za rok 2016, przyznawanego za niesienie pomocy osobom niepełnosprawnym.
pra/bd - eKAI
Nowy i środowiskowy[2017-01-12]
Stary Dom Ludowy w Wonorzu (gm. Dąbrowa Biskupia) zmienił się nie do poznania. Przeszedł gruntowny remont i obecnie pełni funkcję Środowiskowego Domu Samopomocy. We wtorek, 10 stycznia, uroczyście go otwarto. Osoby korzystające z usług "domu" mają tam do dyspozycji pracownie: plastyczną, komputerową, kulinarną, krawiecką, rehabilitacyjną, stołówkę i pomieszczenia wypoczynkowe.
Gazeta Pomorska
Jak jest od stycznia z tym VAT-em dla DPS?[2017-01-12]
Czy dochód, który jest należny (a później otrzymany) z tytułu wykonywania publicznej działalności statutowej, jest zwolniony z VAT czy też nie podlega opodatkowaniu tym podatkiem? Problem wyjaśnia Rzeczpospolita...
Elżbieta Rogala - Rzeczpospolita
Pieniądze unijne są, ale trzeba umieć je zdobyć[2017-01-11]
Przykładem, że pieniądze z Unii Europejskiej są do zdobycia, jest firma Nadir, która między innymi dzięki unijnym środkom buduje ekskluzywny dom opieki w Zawadzkiem na Opolszczyźnie. Firma pozyskała prawie 3,5 miliona złotych na dostosowanie budynku przy ul. Polnej do potrzeb osób niepełnosprawnych i starszych. Województwo opolskie zresztą doskonale wykorzystuje środki z UE.
MM - Strzelec Opolski

LOGOWANIE

Login:

Hasło:

PREZENTACJE

Dom Opieki "Samarytanin" w Bielsku-Białej
Dom Opieki Samarytanin w Bielsku-Białej jest ośrodkiem przeznaczonym dla osób w podeszłym wieku, jak również dla chorych... czytaj dalej

Polecamy


KATALOG FIRM

Chcesz dodać ofertę swojej firmy?
Przeglądaj katalog w poszukiwaniu firm
Supervision E. Borgiel i sin Sp. Jawna Troska, której nasi Seniorzy potrzebują i niezależność na którą zasługują. "Amber Zdrowie i Bezpieczeństwo" Czy... czytaj dalej

KAMENA

ROZRYWKA