oprogramowanie komputerowe arisco
Doradca w pomocy społecznej - logo

Domy Prawo O DPS, Kontakt

KLUBY

RADAR

ANKIETA

Na kogo zagłosujesz w wyborach parlamentarnych?
Prawo i Sprawiedliwość
Zjednoczona Lewica
Ruch Kukiza Ruch Kukiza
inne
nie zagłosuję

Ośrodki pomocy

KATALOG DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ


Zapraszamy do naszego katalogu DPS-ów. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne do podjęcia decyzji informacje. Dodatkowo, dzięki zintegrowaniu systemu do ewidencji mieszkańców DOM ARISCO z bazą portalu, zawsze masz pewność, że liczba wolnych miejsc w DPS-ie jest AKTUALNA! Tego nie znajdziesz nigdzie indziej...

ZADAJ PYTANIE

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykupieniem pakietu danych w katalogu Domów Pomocy Społecznej lub macie Państwo dodatkowe pytania związane z katalogiem, prosimy o wypełnienie formularza celem przekazania go Działowi Sprzedaży ARISCO. Skontaktujemy się z Państwem i udzielimy szczegółowej informacji.

NEWS

Najlepsza, ale nie idealna[2015-08-27]
Opolszczyzna od lat zajmuje pierwsze miejsce w Polsce pod względem liczby miejsc w domach pomocy społecznej w stosunku do liczby mieszkańców. Jednak deficyt lekarzy specjalistów oraz niewystarczająca liczba pielęgniarek środowiskowych sprawiają, że opieka nad osobami starszymi na Opolszczyźnie wciąż pozostawia wiele do życzenia.
Beata Łabutin - Wyborcza.pl
iSztuka - dla wszystkich[2015-08-27]
Dzięki współpracy fundacji Audiodeskrypcja oraz Akces Labu w połowie września ruszy w Białymstoku nowatorski projekt "iSztuka - edukacja kulturalna dla wszystkich". Polega on na stworzeniu platformy wirtualnej historii sztuki dostępnej dla osób z niepełnosprawnością - z problemami widzenia, słyszenia i poruszania się. Portal będzie bazą materiałów dydaktycznych dostępnych przez internet.
Diana Kalinowska - Wyborcza.pl
Super-ośrodek[2015-08-27]
W sąsiedztwie szpitala przy ul. Lutyckiej w Poznaniu powstanie nowoczesna lecznica dla ludzi starszych i schorowanych. Przeniosą się tu chorzy z Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego przy Grobli. Urząd Marszałkowski pokazał, jak będzie wyglądał jeden z najnowocześniejszych ośrodków opiekuńczo-leczniczych w Wielkopolsce.
Sylwia Sałwacka - Wyborcza.pl
Teraz w asyście policji[2015-08-26]
Na wniosek kierownika ośrodka pomocy społecznej, policja będzie asystować pracownikom socjalnym przy przeprowadzaniu wywiadu środowiskowego - zakłada nowelizacja ustawy o pomocy społecznej, którą podpisał prezydent Andrzej Duda. Nowelizacja powstała w odpowiedzi na problemy zgłaszane przez przedstawicieli środowiskowych domów samopomocy.
PAP/Wyborcza.pl
Podkarpacie korzysta z rządowego programu[2015-08-26]
Po 250 tysięcy złotych z rządowego programu Senior-Wigor dostanie dziesięć podkarpackich samorządów . Przy pomocy tych funduszy mają utworzyć dzienne domy opieki dla osób starszych. Powstaną one między innymi w Gaci, Boguchwale i Niwiskach.Podkarpacie to jedno z wiodących województw jeżeli chodzi o ubieganie się o pieniądze z tego programu.
Monika Domino - Radio Rzeszów
Nie tylko dla miasta[2015-08-26]
Vistula Folk Festival to nie tylko koncerty w mieście dla płockiej publiczności. W czwartek uczestnicy festiwalu odwiedzali domy dziecka i domy pomocy społecznej. Zespół Ensemble Orioni z Gruzji zawitał do DPS w Goślicach i wystąpił dla jego podopiecznych.
ew - Wyborcza.pl
DPS ze wsparciem TV Puls[2015-08-25]
Fundacja TV Puls „Pod Dębem” przekazała do użytkowania wyremontowane i w pełni wyposażone pomieszczenie sanitarne w Domu Pomocy Społecznej „Pogodna Jesień” w Łodzi. To pierwszy zrealizowany przez Fundację projekt. Fundacja pomaga placówkom opiekuńczym, medycznym, domom opieki społecznej, domom seniora oraz – w szczególnych przypadkach – osobom indywidualnym.
wp.pl
DPS z błogosławieństwem[2015-08-25]
W DPS w Mielcu miało miejsce spotkanie z pochodzącym z Woli Mieleckiej ks. dr Piotrem Bojorem, pracującym w Kongregacji edukacji katolickiej w Watykanie. To kolejne wydarzenie w mieleckim DPS, w którym pensjonariusze mają okazję spotkać się z ciekawą osobą, która pochodzi z tego powiatu. Dzięki staraniom ks. Piotra mielecki DPS otrzymał oficjalne błogosławieństwo papieża Benedykta XVI.
Szymon Burek - Radio RDN
O milionach z PFRON[2015-08-25]
Zarzuty kierowania zorganizowaną grupą przestępczą, prania brudnych pieniędzy i oszustwa usłyszał znany adwokat z Trójmiasta Marcin Dubieniecki. Ma to związek ze śledztwem w sprawie wyłudzenia 13 mln zł z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Działalność przestępcza związana była m.in. z dofinansowaniem zatrudnienia osób niewidomych i słabo widzących.
kg/rzw - PAP/TVN24
Tragiczny pożar w Wenezueli[2015-08-24]
Ogromny pożar wybuchł w prywatnym domu opieki w stolicy Wenezueli, Caracas. Śmierć poniosło osiem osób, a 10 osób zostało lekko rannych. "To cud, że nie ma więcej ofiar" - powiedział Ramon Muchacho, burmistrz ekskluzywnej dzielnicy Chacao w Caracas. Ujawnił także, że najprawdopodobniej przyczyną pożaru było zwarcie.
Interia

LOGOWANIE

Login:

Hasło:

PREZENTACJE

Dom Opieki "Samarytanin" w Bielsku-Białej
Dom Opieki Samarytanin w Bielsku-Białej jest ośrodkiem przeznaczonym dla osób w podeszłym wieku, jak również dla chorych... czytaj dalej

Polecamy


Partner serwisu
opiekaSeniora.pl

KATALOG FIRM

Chcesz dodać ofertę swojej firmy?
Przeglšdaj katalog w poszukiwaniu firm
Supervision E. Borgiel i sin Sp. Jawna Troska, której nasi Seniorzy potrzebują i niezależność na którą zasługują. "Amber Zdrowie i Bezpieczeństwo" Czy... czytaj dalej

KAMENA

ROZRYWKA