oprogramowanie komputerowe arisco

Domy Prawo O DPS, Kontakt

KATALOG DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ

Zapraszamy do naszego katalogu DPS-ów. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne do podjęcia decyzji informacje. Dodatkowo, dzięki zintegrowaniu systemu do ewidencji mieszkańców DOM ARISCO z bazą portalu, zawsze masz pewność, że liczba wolnych miejsc w DPS-ie jest AKTUALNA! Tego nie znajdziesz nigdzie indziej...

ZADAJ PYTANIE

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykupieniem pakietu danych w katalogu Domów Pomocy Społecznej lub macie Państwo dodatkowe pytania związane z katalogiem, prosimy o wypełnienie formularza celem przekazania go Działowi Sprzedaży ARISCO. Skontaktujemy się z Państwem i udzielimy szczegółowej informacji.

NEWS

Misjonarzom się nie opłaca?[2019-01-22]
Od 2019 roku zamek w Szczytnej i mieszczący się tam DPS dla osób niepełnosprawnych intelektualnie został wydzierżawiony Fundacji Zamek Leśna Skała przez Zgromadzenie Misjonarzy Świętej Rodziny. Fundacja chce, aby obiekt był używany do celów turystycznych. Zarząd powiatu ostro to komentuje, ale wydaje się, że Fundacja dopnie swego.
Klodzko.naszemiasto.pl
Coraz większy problem ze znalezieniem pracowników[2019-01-22]
Pięciu fizjoterapeutów i przynajmniej pięć pielęgniarek oraz instruktorów terapii zajęciowej chce zatrudnić Dom Pomocy Społecznej w Klisinie (Opolszczyzna). Placówka od kilku miesięcy poszukuje takich specjalistów, ale chętnych brak. Jeżeli ktoś zdecydowałby się podjąć zatrudnienie, to umowę otrzymałby od ręki.
Mariusz Chałupnik - Radio Opole
Włocławek: szansa na 1000 złotych podwyżki?[2019-01-22]
Trwający w proteście pracownicy DPS "Na Skarpie" we Włocławku chcą otrzymać podwyżki w wysokości 1 tysiąca złotych na bieżąco i wyrównanie – mówi Dariusz Langa (DPS). Podwyżki w tej kwocie dostał już MOPR. Miasto informuje, że przygotowuje systemowy projekt regulacji wynagrodzeń i być może zaprezentuje go wkrótce.
Nwloclawek.pl
Dni babć i dziadków[2019-01-21]
21 stycznia obchodzimy Dzień Babci, a zaraz potem Dzień Dziadka. Wnuki w całej Polsce przygotowują specjalne prezenty, ale przecież w placówkach opieki społecznej jest wiele starszych osób, które wnuków nie mają, albo których rodzina nie odwiedza. Nie zapomnijmy o nich i choćby symbolicznie wyróżnijmy te dni spośród innych.
DPS.pl
Zmarł najstarszy mężczyzna świata[2019-01-21]
W miejscowości Ashoro na północy Japonii zmarł Masazo Nonaka. Japończyk był uznawany przez Księgę Rekordów Guinnessa za najstarszego żyjącego mężczyznę na świecie. Wnuczka mężczyzny, Yuko Nonaka, poinformowała agencję AP, że jej dziadek zmarł w czasie snu z przyczyn naturalnych.
p.mal - Rzeczpospolita
Jurek Owsiak zmienił zdanie[2019-01-21]
Jerzy Owsiak - dotychczasowy prezes fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ogłosił, że wbrew swojej wcześniejszej decyzji - pozostanie na tym stanowisku. Wpłynęła na to prośbą żony tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza oraz fala dobroci, jaka spotkała jego i organizację po ogłoszeniu odejścia.
NB - Wirtualnemedia.pl
Lubelskie nie zapomina o sferze społecznej[2019-01-18]
Dla samotnych mieszkańców Janowa Lubelskiego przewidziano Dzienny Dom Opieki. W Opolu Lubelskim powstaną centra aktywności lokalnej i usług społecznych. Utworzenie Powiatowego Centrum Usług Społecznych przewiduje się we Włodawie. To niektóre z planów województwa lubelskiego na r. 2019.
JS - Portalsamorzadowy.pl
Królestwo Boże ogarnia ludzkie serca[2019-01-18]
O czujność wobec znaków zbliżania się królestwa niebieskiego zaapelował bp Roman Pindel do mieszkańców i twórców Katolickiego Domu Opieki "Józefów" w Bielsku-Białej. W kaplicy ośrodka w Cygańskim Lesie modlili się m.in. działacze KIK i seniorzy z domu dziennego pobytu, którzy spotkali się także z biskupem na tradycyjnym opłatku.
rk - KAI
Senior patrzy pozytywnie[2019-01-18]
Tylko 7 proc. osób powyżej 65. roku życia ma złe nastawienie do życia. Większość pozytywnie patrzy w przyszłość i teraźniejszość, mimo nierzadkich problemów zdrowotnych lub finansowych - pokazuje badanie ARC Rynek i Opinia na zlecenie Stowarzyszenia mali bracia Ubogich.
jd - Wirtualnemedia.pl
Wolne miejsca w domu opieki w Warszawie[2019-01-17]
Do Domu Opieki przy Oliwskiej 5 w Warszawie przyjmowane są osoby chore, starsze czy niesamodzielne z całej Polski. Niedługo minie 20 lat, jak fundacja pożytku publicznego "Pomoc Potrzebującym" prowadzi domy opieki dla seniorów. Placówka przy Oliwskiej jest jednym z nich. Otwarta niedawno, ma jeszcze wolne miejsca. Pobyt jest płatny.
AB - Targowek.info

LOGOWANIE

PREZENTACJE

Polecamy


KATALOG FIRM

Chcesz dodać ofertę swojej firmy?
Przeglądaj katalog w poszukiwaniu firm
Supervision E. Borgiel i sin Sp. Jawna Troska, której nasi Seniorzy potrzebują i niezależność na którą zasługują. "Amber Zdrowie i Bezpieczeństwo" Czy... czytaj dalej

KAMENA

ROZRYWKA