oprogramowanie komputerowe arisco reklama: PRODUCENT OBUWIA PROFILAKTYCZNEGO WAŁĘSA & PALUCH s.c.

Domy Prawo O DPS, Kontakt

KATALOG DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ

Zapraszamy do naszego katalogu DPS-ów. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne do podjęcia decyzji informacje. Dodatkowo, dzięki zintegrowaniu systemu do ewidencji mieszkańców DOM ARISCO z bazą portalu, zawsze masz pewność, że liczba wolnych miejsc w DPS-ie jest AKTUALNA! Tego nie znajdziesz nigdzie indziej...

ZADAJ PYTANIE

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykupieniem pakietu danych w katalogu Domów Pomocy Społecznej lub macie Państwo dodatkowe pytania związane z katalogiem, prosimy o wypełnienie formularza celem przekazania go Działowi Sprzedaży ARISCO. Skontaktujemy się z Państwem i udzielimy szczegółowej informacji.

NEWS

Fani motoryzacji dla DPS w Teodorówce[2019-12-13]
Spotkanie fanów motoryzacji, czyli spot Moto Serce, po raz kolejny odbyło się w Biłgoraju. Tym razem była to impreza charytatywna, która miała na celu m.in. zbiórkę artykułów papierniczych, pluszaków, słodyczy dla Domu Pomocy Społecznej w Teodorówce.
Red. - Bilgorajska.pl
Na godzinę do mieszkańca dps...[2019-12-13]
Poznańska fundacja Do Kwadratu stworzyła akcję "Nie! dla samotności w Święta". Wolontariusze mogą godzinę Bożego Narodzenia spędzić z samotnymi mieszkańcami domu pomocy społecznej. Wciąż można zostać wolontariuszem i spędzić świąteczną godzinę z tymi, którzy nie mają nikogo bliskiego.
Agnieszka Kwiatkowska - Wyborcza.pl
Manna z nieba[2019-12-13]
Szefowa MRPiPS zapewniła, że trzynaste emerytury zostaną wypłacone w kwietniu 2020 r. Poinformowała również, że rząd chce wprowadzić ich coroczną wypłatę. Minister powiedziała, że w przygotowaniu jest również, regulowany oddzielną ustawą, projekt o czternastej emeryturze.
PAP/ Pulshr.pl
Papierowe wikliniarstwo[2019-12-12]
Spółdzielczy Dom Kultury w Nowym Targu i Dyrektor DPS „Smrek” w Zaskalu zapraszają na wystawę prac Adama Kumorowskiego pt. „Cuda z papierowej wikliny”. Wernisaż wystawy odbędzie się 18 grudnia (środa) o godzinie 14,00 w Spółdzielczym Domu Kultury, Al. Mikołaja Kopernika 12 w Nowym Targu. Pan Adam w DPS zaraził się nietypową pasją - papierowym wikliniarstwem.
fig - Tygodnik Podhalański
"Odstawieni na Święta"[2019-12-12]
Nieliczni sędziwi mieszkańcy domów pomocy społecznej spędzają świąteczny czas u bliskich. A przecież nie powinno i nie musi tak być, o czym przekonuje Caritas Archidiecezji Gdańskiej w kampanii „Odstawieni na Święta”. Partnerami akcji są DPS „Polanki” w Oliwie, DPS „Ostoja” na Stogach, Dom Opieki „Złota Jesień” w Gdańsku oraz DPS w Sopocie.
Sylwia Ressel - UM Gdańsk/Gdansk.pl
Zachęty[2019-12-12]
Wojewoda łódzki Tobiasz Bocheński zachęca samorządy do aktywizacji osób starszych w ramach nowej edycji programu "Senior plus". Dzięki rządowemu dofinansowaniu do końca tego roku w regionie będzie działać 26 miejsc pobytu i aktywnego wypoczynku dla seniorów.
PAP/AT - Portal Samorządowy
Cały autobus Mikołajów...[2019-12-11]
Mikołaje odwiedziły 9 grudnia Dom Pomocy Społecznej imienia Jana Pawła II przy ulicy Jagiellońskiej w Kielcach. Cały autokar dzieciaków z Akademickiej Szkoły Podstawowej w Kielcach w czerwonych mikołajowych czapkach zaparkował przed DPS. Dzieci przyjechały ze specjalnie przygotowanym przedstawieniem „Kłopoty w Laponii”.
Marzena Smoręda - Echo Dnia
Kalisz: Wspólna wieczerza[2019-12-11]
Bp Stanisław Napierała zasiadł do wspólnej wieczerzy z mieszkańcami Domu Pomocy Społecznej w Kaliszu. Życzył wszystkim radości, której źródłem jest Jezus Chrystus. Biskup podziękował też pracownikom Domu Pomocy Społecznej za codzienną troskę o mieszkańców. Mieszkańcy pozostający w swoich pokojach mogli wysłuchać życzeń dzięki przekazowi telewizyjnemu z kaplicy.
ek - eKAI
Nowe busy[2019-12-11]
Przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Pile uroczyście przekazano kluczyki nowym właścicielom busów, czyli Domom Pomocy Społecznej w Chlebnie i Dębnie. Pojazdy są oczywiście przystosowane do przewozu osób niepełnosprawnych.
Życie Piły
Wszystko będzie droższe[2019-12-10]
Firmy gotowe do obudowania zniszczonego w pożarze dachu Domu Pomocy Społecznej przy ul. Głowackiego w Lublinie chcą większych kwot niż przewidziano. Przez pożar budynku jest też problem z przyjmowaniem osób do pozostałych miejskich DPS-ów. Prezydent Lublina będzie musiał zdecydować, czy przetarg ogłosić ponownie, czy może dołożyć pieniądze i wybrać jedną ze złożonych ofert.
Sławomir Skomra - Kurier Lubelski

LOGOWANIE

Polecamy


KATALOG FIRM

Chcesz dodać ofertę swojej firmy?
Przeglądaj katalog w poszukiwaniu firm
Supervision E. Borgiel i sin Sp. Jawna Troska, której nasi Seniorzy potrzebują i niezależność na którą zasługują. "Amber Zdrowie i Bezpieczeństwo" Czy... czytaj dalej

KAMENA

ROZRYWKA