oprogramowanie komputerowe arisco reklama: PRODUCENT OBUWIA PROFILAKTYCZNEGO WAŁĘSA & PALUCH s.c.

Domy Prawo O DPS, Kontakt

KATALOG DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ

Zapraszamy do naszego katalogu DPS-ów. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne do podjęcia decyzji informacje. Dodatkowo, dzięki zintegrowaniu systemu do ewidencji mieszkańców DOM ARISCO z bazą portalu, zawsze masz pewność, że liczba wolnych miejsc w DPS-ie jest AKTUALNA! Tego nie znajdziesz nigdzie indziej...

ZADAJ PYTANIE

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykupieniem pakietu danych w katalogu Domów Pomocy Społecznej lub macie Państwo dodatkowe pytania związane z katalogiem, prosimy o wypełnienie formularza celem przekazania go Działowi Sprzedaży ARISCO. Skontaktujemy się z Państwem i udzielimy szczegółowej informacji.

NEWS

20 lat WTZ przy DPS w Łyszkowicach[2020-02-20]
Na „Zielonym Wzgórzu” w Zielonej świętowano jubileusz 20-lecia działalności Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Domu Pomocy Społecznej w Łyszkowicach. Z okazji jubileuszu pracownicy zostali uhonorowani pamiątkowymi dyplomami. Wśród gości zaproszonych na jubileusz byli m. in. uczestnicy podobnych warsztatów, działających na osiedlu Górali w Krakowie i w Proszówkach.
Aleksander Gąciarz - Dziennik Polski
Kolejna sztuka księdza Lewczuka[2020-02-20]
Ksiądz Sebastian Lewczuk z teatrem "Albercik" wystawił kolejną ciekawą sztukę z podopiecznymi Domu Pomocy Społecznej przy ul. Żeromskiego w Kielcach. „Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą”, to motto tej kolejnej inscenizacji. Ksiądz Lewczuk był jednocześnie scenopisarzem, choreografem, reżyserem i aktorem.
Iwona Rojek - Naszemiasto.pl
Słowa biskupa w Obrytem[2020-02-20]
– Stosunek do kwestii życia ludzkiego jest miarą naszego człowieczeństwa – powiedział płocki biskup Milewski w Domu Pomocy Społecznej w Obrytem. [...] Człowiek chory czy w podeszłym wieku, bez względu na stan zdrowia, posiada taką samą godność dziecka Bożego, jak ktoś młody i zdrowy.
eg/Obryte - Ekai.pl
W Polsce brakuje wyobraźni na pomysły inne niż DPS[2020-02-19]
Powstają kolejne wielkie placówki opiekuńcze lub powiększa się istniejące. Tymczasem "osoby z niepełnosprawnościami i seniorzy przebywają w dużych instytucjach opieki bez własnej woli, bo nie ma dla nich właściwego wsparcia w miejscu zamieszkania – wskazuje Rzecznik Praw Obywatelskich. Kolejny raz zwraca w nim uwagę na potrzebę deinstytucjonalizacji systemu.
PAP/Wnp.pl
DPS full wypas[2020-02-19]
Jedno- i dwuosobowe pokoje dla stu pensjonariuszy, jadalnia, pokój gościnny i dzienny, pracownie, kino-cafe i kaplica. DPS nr 1, który powstaje na poznańskim Strzeszynie, będzie naprawdę nowoczesny. Przeniesie się tam DPS z ul. Bukowskiej. Zakończenie robót budowlanych, wyposażenie obiektu i przekazanie go do eksploatacji planowane jest na ostatni kwartał 2021 roku.
PIM, el - tenpoznan.pl
Brakuje tylko wyposażenia[2020-02-19]
Dziewiętnaście firm przystąpiło do przetargu na dostawę wyposażenia dla nowego Domu Pomocy Społecznej w Żyrzynie. DPS powstaje dzięki środkom unijnym w miejscu dawnego technikum ogrodniczego. Dyrektorem tego ośrodka została była sekretarz stanu w ministerstwie pracy, Elżbieta Seredyn.
Radosław Szczęch - Dziennik Wschodni
Serca na Walentynki[2020-02-18]
Podopieczni Domu Pomocy Społecznej w Golubiu-Dobrzyniu przygotowywali ozdobne serca na Walentynki. W tym zajęciu pomagał im personel placówki. Ale nie zabrakło również pracowników Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Golubiu – Dobrzyniu. Oprócz samych prac była także okazja do wspólnej zabawy.
Adam Chrzanowski - Naszemiasto.pl
Walentynkowa wizyta w Skierniewicach[2020-02-18]
Walentynkowe święto obchodzono w skierniewickim Domu Pomocy Społecznej - tym razem podopiecznych placówki odwiedzili goście z Warsztatów Terapii Zajęciowej. Zaprezentowali się ze swym programem artystycznym, który wzbudził uśmiech na niejednej twarzy.
Wojciech Kubik - Naszemiasto.pl
Naucz się pielęgnacji w sopockim DPS[2020-02-18]
Dom Pomocy Społecznej przy ul. Adama Mickiewicza 49 w Sopocie rozpoczął rok od organizacji cyklicznych spotkań dla opiekunów osób obłożnie chorych. Uczestnicy poznają metody pracy z osobami cierpiącymi na demencję, a także uczą się podstaw pielęgnacji. Od marca rusza kolei cykl bezpłatnych spotkań "Pielęgnacja w pigułce". Obowiązują zapisy.
P.S - Esopot.pl
Walentynkowa dyskoteka[2020-02-17]
Uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 im. Ludwika Czyżewskiego w Bełchatowie z okazji Walentynek odwiedzili pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Zabłotach (gm. Zelów). Z tej okazji zorganizowali im zabawę przy muzyce. Młodzież utrzymuje kontakty z DPS już od 10 lat.
Adam Kieruzel - Naszemiasto.pl

LOGOWANIE

Polecamy


KATALOG FIRM

Chcesz dodać ofertę swojej firmy?
Przeglądaj katalog w poszukiwaniu firm
Supervision E. Borgiel i sin Sp. Jawna Troska, której nasi Seniorzy potrzebują i niezależność na którą zasługują. "Amber Zdrowie i Bezpieczeństwo" Czy... czytaj dalej

KAMENA

ROZRYWKA