oprogramowanie komputerowe arisco

Domy Prawo O DPS, Kontakt

KATALOG DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ


Zapraszamy do naszego katalogu DPS-ów. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne do podjęcia decyzji informacje. Dodatkowo, dzięki zintegrowaniu systemu do ewidencji mieszkańców DOM ARISCO z bazą portalu, zawsze masz pewność, że liczba wolnych miejsc w DPS-ie jest AKTUALNA! Tego nie znajdziesz nigdzie indziej...

NEWS

Dziś i jutro targi w Poznaniu[2014-04-05]
5 i 6 kwietnia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się piąta edcja targów Aktywni 50+. Targi odbędą się w nowym pawilonie nr 15. Seniorzy będą mogli przyjrzeć się różnorodnej ofercie organizacji pozarządowych, instytucji i firm, ale też wziąć udział w warsztatach rozwojowych i edukacyjnych, m.in. w warsztacie decoupage'u, filcowania, w treningu pamięci i terapii śmiechem.
Milena Kochanowska - Głos Wielkopolski
Co nowego w Wilnie i okolicach?[2014-04-05]
Na posiedzeniu Rady Wilna zatwierdzono projekt planu usług społecznych na 2014 r. Swoją działalność nadal będzie kontynuował dom opieki społecznej w Podbrzeziu, Centrum Dziennego Pobytu Osób Niepełnosprawnych w Niemenczynie, dom samodzielnego życia „Pod jednym dachem”, będą też kontynuowane prace nad założeniem Domu opieki dzieci w gminie Dukszty.
ASRW - Kurier Wileński
Specjalnie dla osób z autyzmem[2014-04-05]
Pod Olsztynem powstanie dom, w którym autystyczne osoby dorosłe będą mieszkały wraz z opiekunami i będą mieć możliwość podjęcia pracy. Będzie on nosił nazwę Warmińska Kuźnia Pracy Modraszek. W domu, który będzie zbudowany na terenie powiatu olsztyńskiego, ma zamieszkać od 5 do 20 osób.
PAP/ Gazeta Wyborcza
Na wakacje[2014-04-03]
6 kwietnia już po raz czternasty w Mrągowie odbędzie się charytatywna impreza „Być Dla Innych” organizowana pod patronatem burmistrz miasta Mrągowo przez Młodzieżowy Dom Kultury. Start o godz. 13 w sali widowiskowej mrągowskiego CKiT. Pieniądze z wstępu oraz te zebrane podczas kiermaszu i licytacji przekazane zostaną na wakacyjny wypoczynek dzieci niepełnosprawnych z DPS w Mrągowie.
Mragowo.wm.pl
Pamiętają[2014-04-03]
Podopieczni Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Głogowie upamiętnili dziewiątą rocznicę śmierci Jana Pawła II. Razem z pracownikami ośrodka przygotowali z tej okazji montaż słowno – muzyczny zatytułowany “Gigant wiary”. Rok po śmierci papieża ŚDS przygotował swój pierwszy występ . Tak rozpoczęły się coroczne spotkania, które są organizowane, każdego 2 kwietnia.
D. Jęczmionka - Tutajglogow.pl
Ekscytacja Super Ekspressu[2014-04-03]
Egzotyczne zagraniczne podróże, kosztowne szkolenia dla współpracowników, a nawet stworzenie chóru złożonego z urzędników... To tylko niektóre z niecodziennych pomysłów, prezesa ZUS Zbigniewa Derdziuka. I choć wpadek mu nie brakuje, to za swoją pracę zgarnia miesięcznie 15 razy więcej, niż otrzymuje przeciętny emeryt w Polsce! Do tej pory tylko w ZUS Derdziuk zarobił już ponad milion złotych!
JK, TEM - Super Express
Znajomi z Platformy[2014-04-03]
Dyrektorem DPS w Kędzierzynie miał zostać znajomy pani starosty. Zaraz po konkursie zaprotestowała jednak opozycja, która miała wątpliwości, czy komisja konkursowa rzeczywiście wybrała najlepszą osobę, czy też obowiązywał jakiś inny klucz. Konkurs na szefa Domu Pomocy Społecznej na osiedlu Sławięcice ogłosiła starosta Małgorzata Tudaj, reprezentująca Platformę Obywatelską.
Tomasz Kapica - Nto.pl
Przecinanie wstęgi[2014-04-01]
Choć Środowiskowy Dom Samopomocy w Nowosiółkach pomaga swoim pensjonariuszom już od grudnia 2013 r., to oficjalne otwarcie placówki nastąpiło w marcu br. Zdjęcia i relację z imprezy prezentuje portal ESanok.pl
ESanok.pl
Leży jak roślinka i mają spokój[2014-04-01]
- W szkole uczestniczył w zawodach sportowych, skakał, klaskał, głośno się cieszył. Nie wiem, czy gdybym przyjęła taka dawkę leków, to czy by mi serce nie stanęło. Brał 29 tabletek dziennie. Te psychotropy są ogłupiające. Wszystko po to, żeby pozbawić go ruchów. Leży jak roślinka i mają spokój - mówi Anna Kożuchowska, bratowa Krzysztofa, który mieszka w DPS w Ostrowinie...
TVN 24/Interia
Zarzuty za znęcanie[2014-04-01]
Bulwersująca sprawa z okolic Pacanowa. 47-letnia kobieta usłyszała zarzut znęcania się nad niepełnosprawną pasierbicą. Wcześniej miała już podobną sprawę karną, która zakończyła się umorzeniem. Ofiara trafiła na 3 miesiące do Domu Pomocy Społecznej.
Marcin Sztandera - Gazeta.pl

LOGOWANIE

Login:

Hasło:

PREZENTACJE

Dom Opieki
Dom Opieki Samarytanin w Bielsku-Białej jest ośrodkiem przeznaczonym dla osób w podeszłym wieku, jak również dla chorych... czytaj dalej

Polecamy


Partner serwisu
opiekaSeniora.pl

KATALOG FIRM

Chcesz dodać ofertę swojej firmy?
Przeglšdaj katalog w poszukiwaniu firm
Supervision E. Borgiel i sin Sp. Jawna Troska, której nasi Seniorzy potrzebują i niezależność na którą zasługują. "Amber Zdrowie i Bezpieczeństwo" Czy... czytaj dalej

KAMENA

ROZRYWKA