oprogramowanie komputerowe arisco

Domy Prawo O DPS, Kontakt

KLUBY

RADAR

ANKIETA

Czy w najbliższych wyborach poprzesz dotychczasowe władze lokalne?
Tak - niech kontynują swoją pracę
Nie, czas na zmiany
Częściowo
Jeszcze nie wiem
Nie pójdę głosować

KATALOG DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ


Zapraszamy do naszego katalogu DPS-ów. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne do podjęcia decyzji informacje. Dodatkowo, dzięki zintegrowaniu systemu do ewidencji mieszkańców DOM ARISCO z bazą portalu, zawsze masz pewność, że liczba wolnych miejsc w DPS-ie jest AKTUALNA! Tego nie znajdziesz nigdzie indziej...

ZADAJ PYTANIE

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykupieniem pakietu danych w katalogu Domów Pomocy Społecznej lub macie Państwo dodatkowe pytania związane z katalogiem, prosimy o wypełnienie formularza celem przekazania go Działowi Sprzedaży ARISCO. Skontaktujemy się z Państwem i udzielimy szczegółowej informacji.

NEWS

I my...[2014-11-21]
I my też składamy najlepsze życzenia pracownikom socjalnym oraz wszystkim, którzy dzisiaj obchodzą swoje święto. Ci wszyscy inni, to kadra domów pomocy społecznej i warsztatów terapii zajęciowej: opiekunowie, pielęgniarki, salowe, terapeuci, specjaliści, pracownicy administracji, pralni, kuchni... Wszystkim życzymy dużo dobrego!
dps.pl/Arisco
Laurka z Poznania[2014-11-21]
Na co dzień muszą być łagodni, ale też stanowczy. Pracownicy socjalni mają dziś chwilę, by oderwać się od obowiązków i uczcić swoje święto. W Poznaniu jest ich ponad 200. Choć, jak mówią, ten zawód nie należy już do prestiżowych, to wiele osób uważa, że jest nadal potrzebny.
Joanna Labuda - gloswielkopolski.pl
List od Jacka Majchrowskiego[2014-11-21]
W związku z przypadającym dziś Dniem Pracownika Socjalnego, Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski składa życzenia pracownikom socjalnym. "Wszystkim pracownikom krakowskiej pomocy społecznej życzę, abyście mogli Państwo z satysfakcją obserwować efekty swojej pracy i czuli się docenieni w swoich staraniach." - pisze Majchrowski.
Karkow.pl
Dzień Pracownika Socjalnego u Prezydenta RP [2014-11-21]
Nie zawsze można rozwiązać ludzkie problemy, ale zawsze można pomóc - powiedział prezydent Bronisław Komorowski podczas uroczystości wręczenia odznaczeń państwowych pracownikom socjalnym. Dziś obchodzony jest Dzień Pracownika Socjalnego.
PAP/ Wyborcza.pl
Fanka rocka z własnym kluczem[2014-11-20]
Eileen Hall ma 92 lata i jest uśmiechniętą siwą staruszką w kaszmirowym sweterku. Już od trzech lat mieszka w domu opieki i jako jedyna podopieczna ma klucz do drzwi frontowych, bo często wraca późno w nocy, kiedy personel już śpi. Z rockowych koncertów.
Urszula Jabłońska - Wyborcza.pl
Co z pałacem w Klemensowie?[2014-11-20]
XVIII-wieczny pałac w Klemensowie wraz z przyległym parkiem może wrócić do rodziny Zamoyskich. Wojewoda lubelski uznał, że w 1944 roku majątek nie powinien być wywłaszczony. Rezydencja stoi pusta od 2009 roku, kiedy działający tam Dom Pomocy Społecznej przeniósł się do nowej siedziby w pobliskim Szczebrzeszynie. Obiekt był wystawiany na sprzedaż.
Tomasz Maciuszczak - Dziennik Wschodni
Z Reaganem w tle[2014-11-20]
Seniorzy z Małopolski z zazdrością mogą patrzeć na mieszkańców Borzęcina. Warsztaty, wycieczki - to oferta Fundacji MAGMA im. Ronalda Reagana z Borzęcina, która oferuje wiele atrakcji osobom powyżej 60-tego roku życia. Jakie to atrakcje - czytajcie w tekście Radia RDN. Autorowi radzimy sprawdzić poprawność pisowni nazwiska prezydenta USA ;), i nie tylko...
Łukasz Wrona - Radio RDN
Los opiekunek i opiekunów w polskich dps-ach - PODYSKUTUJ![2014-11-19]
Może za kilkadziesiąt lat pod jakimś pomnikiem zostaną złożone kwiaty dla tak ciężko pracujących osób w domach opieki... Kobiety dźwigają chorych, niedołężnych, z nadwagą, po udarach, a podnośników nie ma, bo kosztują, a i czas zabierają przy obsłudze. Jest może jeden na 4 piętra, żeby w razie kontroli nikt się nie czepiał, a zresztą gdzie się ruszyć z takim podnośnikiem w tak małych pokojach.
Froum dps.pl
Wsparcie przy schorzeniach psychicznych[2014-11-18]
Medexpress.pl rozmawia z Martą Bronowską, psychologiem i Pauliną Dąbrowską, trenerem pracy ze Stowarzyszenia Pomost o wsparciu osób z chorobami psychicznymi... Temat: Na jakie wsparcie mogą liczyć osoby ze schorzeniami psychicznymi?
Katarzyna Wróblewska - medexpress.pl
Seniorzy w szpitalach tracą resztki sprawności[2014-11-18]
Nie radzimy sobie z hospitalizacją osób starszych. Wielu seniorów traci sprawność i zdolność do wykonywania podstawowych czynności właśnie podczas leczenia szpitalnego. Widać ogromne deficyty opieki i pielęgnacji, medycyna czysto naprawcza nie wystarcza - mówili eksperci podczas seminarium "Innowacje w geriatrii - ocena dostępności w Polsce" w Warszawie (17 listopada).
Daniel Kuropaś - Rynek Zdrowia

LOGOWANIE

Login:

Hasło:

PREZENTACJE

Dom Opieki "Samarytanin" w Bielsku-Białej
Dom Opieki Samarytanin w Bielsku-Białej jest ośrodkiem przeznaczonym dla osób w podeszłym wieku, jak również dla chorych... czytaj dalej

Polecamy


Partner serwisu
opiekaSeniora.pl

KATALOG FIRM

Chcesz dodać ofertę swojej firmy?
Przeglšdaj katalog w poszukiwaniu firm
Supervision E. Borgiel i sin Sp. Jawna Troska, której nasi Seniorzy potrzebują i niezależność na którą zasługują. "Amber Zdrowie i Bezpieczeństwo" Czy... czytaj dalej

KAMENA

ROZRYWKA