oprogramowanie komputerowe arisco

Domy Prawo O DPS, Kontakt

KATALOG DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ


Zapraszamy do naszego katalogu DPS-ów. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne do podjęcia decyzji informacje. Dodatkowo, dzięki zintegrowaniu systemu do ewidencji mieszkańców DOM ARISCO z bazą portalu, zawsze masz pewność, że liczba wolnych miejsc w DPS-ie jest AKTUALNA! Tego nie znajdziesz nigdzie indziej...

ZADAJ PYTANIE

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykupieniem pakietu danych w katalogu Domów Pomocy Społecznej lub macie Państwo dodatkowe pytania związane z katalogiem, prosimy o wypełnienie formularza celem przekazania go Działowi Sprzedaży ARISCO. Skontaktujemy się z Państwem i udzielimy szczegółowej informacji.

NEWS

Borne Sulinowo jak Kołobrzeg...[2016-08-26]
25.08.2016 w Domu Pomocy Społecznej w Bornem Sulinowie odbył się XII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Żołnierskiej. W cyklicznej imprezie, udział wzięło 35 reprezentacji Domów Pomocy Społecznej, głownie z Pomorza. Przy okazji odbył się turniej strzelania z wiatrówki, prezentacja pojazdów i gadżetów militarnych czy degustacja wybornych borneńskich potraw wojskowych.
Starostwo Powiatowe w Szczecinku - Temat Szczecine
"Złote lata" dla "Złotej Jesieni"?[2016-08-26]
Małgorzata Krawczyńska zastąpiła Jolantę Rabczuk w funkcji dyrektora DPS Złota Jesień w Raciborzu. Nowa szefowa chce odbudować pozytywny wizerunek "Złotej Jesieni" poprzez długofalową reorganizację, dialog z pracownikami i skuteczne konkurowanie na rynku, choćby z placówkami prywatnymi.
Mariusz Weidner - Nowiny.pl
Realna resocjalizacja[2016-08-26]
Mają na swoim koncie różne przewinienia i odsiadują wyroki. Jedni mordowali, drudzy oszukiwali lub dokonywali rozbojów. Warszawscy więźniowie pokazują, że trudno zaszufladkować człowieka. Szanse na zmianę dali im pracownicy stołecznego domu opieki społecznej przy ul. Oliwskiej. Dzięki placówce mogą pracować i brać udział w realnej resocjalizacji.
Anna Ołdakowska, pl, kaien - TVP Info
Górski obóz[2016-08-25]
Członkowie Stowarzyszenia Na Rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej "Szansa"w Ostrowcu Świętokrzyskim, swoje wakacje spędzili w tym roku w Górach Stołowych. "Obóz wędrowny w Góry Stołowe 2016" był sześciodniową imprezą turystyczna, która pozwoliła osobom niepełnosprawnym poznać kulturę, tradycje i historię regionu dolnośląskiego.
Anna Śledzińska - Echo Dnia
Siatkowa i plażowa...[2016-08-25]
W najbliższy weekend (26-28 sierpnia) w Piastowie po raz kolejny w tym roku odbędą się Otwarte Mistrzostwa Polski w Piłce Siatkowej Plażowej Osób Niepełnosprawnych. Turniej będzie rozgrywany w dwóch kategoriach dla osób niepełnosprawnych na siedząco i stojąco.
IKS Atak - Portel.pl
Pamiętamy?[2016-08-25]
Żyjący jeszcze uczestnicy Powstania Warszawskiego apelują o wyższy dodatek kombatancki dla najuboższych i ustawę, która ułatwiałaby im skorzystanie z domu opieki czy kombatanta. Dziś barierą są koszty i procedury. Jest ich coraz mniej, mają też coraz mniej czasu, więc fajnie, żeby ten czas był godny - mówi dziennikarz Filip Chajzer i rozpoczyna akcję. Organizuje zbiórkę pieniędzy...
js/ja - TVN/TVN 24
Szczegółowe informacje o bezpłatnych lekach 75+[2016-08-24]
W komunikacie skierowanym do lekarzy i pielęgniarek podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) oraz farmaceutów minister zdrowia przedstawił zasady wystawiania i realizacji recept na bezpłatne leki, środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyroby medyczne dla pacjentów, którzy ukończyli 75 lat.
MZ
Duże zmiany na horyzoncie[2016-08-24]
W konsultacjach jest już projekt rozporządzenia Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej zmieniającego rozporządzenie w sprawie domów pomocy społecznej. Przewiduje on sporo zmian. Niektóre wydają się korzystne (rezygnacja ze sztywnej godziny podawania kolacji), inne kontrowersyjne - tylko 5 proc. personelu terapeutyczno-opiekuńczego mogliby stanowić wolontariusze czy praktykanci...
MRPiPS/Dps.pl
Podpis jest, legitymacje za rok[2016-08-24]
Prezydent podpisał nowelizację ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych. Wprowadza ona m.in. nowe wzory legitymacji dla osób z niepełnosprawnością i rozszerza skład Krajowej Rady Konsultacyjnej ds. Osób Niepełnosprawnych. Nowe legitymacje otrzymają formę plastikowych kart i będą obowiązywały od 1 sierpnia 2017 r.
MRPiPS
Kwalifikacje w Małopolsce[2016-08-23]
W Małopolskim Oddziale PFRON odbyło się posiedzenie Kapituły wojewódzkiego etapu XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Sztuka Osób Niepełnosprawnych”, którego organizatorem jest Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Komisja wyłoniła 12 prac, które wezmą udział w etapie ogólnopolskim.
KB - Sadeczanin.info

LOGOWANIE

Login:

Hasło:

PREZENTACJE

Dom Opieki "Samarytanin" w Bielsku-Białej
Dom Opieki Samarytanin w Bielsku-Białej jest ośrodkiem przeznaczonym dla osób w podeszłym wieku, jak również dla chorych... czytaj dalej

Polecamy

KATALOG FIRM

Chcesz dodać ofertę swojej firmy?
Przeglšdaj katalog w poszukiwaniu firm
Supervision E. Borgiel i sin Sp. Jawna Troska, której nasi Seniorzy potrzebują i niezależność na którą zasługują. "Amber Zdrowie i Bezpieczeństwo" Czy... czytaj dalej

KAMENA

ROZRYWKA