oprogramowanie komputerowe arisco reklama: PRODUCENT OBUWIA PROFILAKTYCZNEGO WAŁĘSA & PALUCH s.c.

Domy Prawo O DPS, Kontakt

KLUBY

RADAR

ANKIETA

Na które ugrupowanie oddasz swój głos w wyborach parlamentarnych (13.X.2019)
PiS
Koalicja Obywatelska (PO/N/Zieloni)
SLD/Razem/Wiosna
PSL/Kukiz
Inne
Nie będę głosował/a:: Nie wiem

Ośrodki pomocy

Wybrane tematy:

KATALOG DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ

Zapraszamy do naszego katalogu DPS-ów. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne do podjęcia decyzji informacje. Dodatkowo, dzięki zintegrowaniu systemu do ewidencji mieszkańców DOM ARISCO z bazą portalu, zawsze masz pewność, że liczba wolnych miejsc w DPS-ie jest AKTUALNA! Tego nie znajdziesz nigdzie indziej...

ZADAJ PYTANIE

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykupieniem pakietu danych w katalogu Domów Pomocy Społecznej lub macie Państwo dodatkowe pytania związane z katalogiem, prosimy o wypełnienie formularza celem przekazania go Działowi Sprzedaży ARISCO. Skontaktujemy się z Państwem i udzielimy szczegółowej informacji.

NEWS

Przy okazji "Osiemnastki"[2019-09-20]
Co roku w DPS Kombatant w Legionowie odbywają się Dni Osób Niepełnosprawnych miasta Legionowo i powiatu Legionowskiego „Historia mieszka w ludziach”. W tym roku imprezę połączono z kolejną rocznicą powstania DPS Kombatant. W tym roku DPS Kombatant w Legionowie obchodzi swoje 18 urodziny. Organizatorzy przygotowali olbrzymi tort specjalnie na tę uroczystą chwilę.
Jerzy Jastrzębski - Gazeta Powiatowa
Nowy dyrektor DPS w Borówku[2019-09-20]
Marek Dziedziela od 1 października zostanie nowym dyrektorem Domu Pomocy Społecznej w Borówku. W Starostwie Powiatowym w Łowiczu o to stanowisko ubiegało się troje kandydatów. Marek Dziedziela pięć lat temu był kandydatem z ramienia PiS na wójta gminy Bielawy. Dom Pomocy Społecznej w Borówku w gminie Bielawy opiekuje się 130 osobami.
Rafał Klepczarek - Dziennik Łódzki
Na targi do Łodzi[2019-09-20]
Od dziś do niedzieli w hali Expo Łódź przy al.Politechniki 4 trwają 27. Targi Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji. Weźmie w nich udział 228 wystawców z branży rehabilitacyjnej. Prezentowane będą urządzenia do opieki nad osobami chorymi , m.in. podnośnik ścienny, egzoszkielet, urządzenie do odzyskiwania równowagi po wypadkach, a nawet... alpaki z którymi można przeprowadzić alpakoterapię.
Matylda Witkowska - Dziennik Łódzki
Nic już nie zaskakuje[2019-09-19]
Nie było przemocy, groźby lub nadużycia stosunku zależności - oceniła Prokuratura Rejonowa w Białymstoku i umorzyła śledztwo dotyczące podejrzeń naruszenia swobody głosowania w wyborach do PE. Ze zgłoszenia wynikało, że do komisji wyborczej przyjechała grupa osób niepełnosprawnych, dowiezionych z miejscowego DPS, z karteczkami wskazującymi na PiS (o czym Polsat News już nie informuje).
Dps.pl/pgo/ PAP/Polsat News
Łódź dla niepełnosprawnych[2019-09-19]
Jak poinformowała Katarzyna Tręda-Pisera, miejski rzecznik osób niepełnosprawnych, Łódź została wielokrotnie doceniona za zniesienie barier i działania na rzecz osób niepełnosprawnych. Otrzymała nagrody m.in. w konkursach "Lodołamacze" czy Lider Dostępności, w których wyróżniono m.in. łódzkie szpitale, teatry, EC1 – Łódź Miasto Kultury czy Nowe Centrum Łodzi, a także Urząd Miasta Łodzi.
Arkadiusz Grzegorczyk / BKSiDŁ/ UMŁ
Kolejny protest rodziców[2019-09-19]
Rodzice dorosłych osób niepełnosprawnych będą protestować przed Kancelarią Premiera. Domagają się zniesienia kryterium dochodowego przy wypłacie 500 plus dla swoich dzieci. - Rząd znów okazał nam pogardę - powiedziała WP Iwona Hartwich, która kandyduje do Sejmu z list Koalicji Obywatelskiej.
Beata Czuma - Wp.pl
"MISJA RADOŚĆ" - dzieci zagrają w Łodzi dla mieszkańców DPS[2019-09-19]
Dzieci uczestniczące w ogólnopolskich Warsztatach Muzycznych, na ich zakończenie chcą zaprezentować swoje talenty przed Mieszkańcami Domów Pomocy Społecznej. Koncert organizowany przez zespół Mocnych w Duchu odbędzie się 28 września w kościele oo. jezuitów w Łodzi.
Mocni w Duchu
"Spotkanie z Rodzinami" w Makowie Podhalańskim[2019-09-17]
DPS z Makowa Podhalańskiego publikuje galerię zdjęć z XVIII Spotkania z Rodzinami. Wspólne biesiadowanie, występy artystyczne, czas na rozmowy, mają pomóc w zbliżeniu rodzin z podopiecznymi placówki, a także w poznaniu się rodzin ze sobą.
Dpsmakowpodhalanski.pl
Pół wieku DPS we Włościborzu[2019-09-17]
DPS we Włościborzu obchodził jubileusz 50-lecia swojej działalności. Jubileusz był okazją do wspomnień i podziękowań tym wszystkim, którzy przez te wszystkie lata angażowali się w działalność Domu oraz wręczenia nagród jubileuszowych pracownikom. Dom przeznaczony jest dla ludzi przewlekle somatycznie chorych - dysponuje 85 miejscami we Włościborzu i 20 miejscami w Kołobrzegu.
Marek Kawęcki - E-kg.pl
Samotność seniora - akcja Cadbury[2019-09-17]
Brytyjski gigant branży słodyczy, Cadbury, w niestandardowy sposób zwrócił uwagę na problem samotności seniorów. Opakowania czekolad producenta pozbawiono jakichkolwiek napisów. Według badań organizacji Age UK, 225 tys. Brytyjczyków po 65. roku życia spędza nawet tydzień bez kontaktu z jakimkolwiek innym człowiekiem.
jd - Wirtualnemedia.pl

LOGOWANIE

Polecamy


KATALOG FIRM

Chcesz dodać ofertę swojej firmy?
Przeglądaj katalog w poszukiwaniu firm
Supervision E. Borgiel i sin Sp. Jawna Troska, której nasi Seniorzy potrzebują i niezależność na którą zasługują. "Amber Zdrowie i Bezpieczeństwo" Czy... czytaj dalej

KAMENA

ROZRYWKA