oprogramowanie komputerowe arisco

Domy Prawo O DPS, Kontakt

KATALOG DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ


Zapraszamy do naszego katalogu DPS-ów. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne do podjęcia decyzji informacje. Dodatkowo, dzięki zintegrowaniu systemu do ewidencji mieszkańców DOM ARISCO z bazą portalu, zawsze masz pewność, że liczba wolnych miejsc w DPS-ie jest AKTUALNA! Tego nie znajdziesz nigdzie indziej...

ZADAJ PYTANIE

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykupieniem pakietu danych w katalogu Domów Pomocy Społecznej lub macie Państwo dodatkowe pytania związane z katalogiem, prosimy o wypełnienie formularza celem przekazania go Działowi Sprzedaży ARISCO. Skontaktujemy się z Państwem i udzielimy szczegółowej informacji.

NEWS

Seks seniorów[2016-10-28]
Pan Kazimierz ma 74 lata i regularne orgazmy. Współżyje ze swoją 72-letnią żoną. Czy piętnujemy takich ludzi? Wywiad Onetu z seksuologiem Zbigniewem Izdebskim na temat życia seksualnego seniorów...
Joanna Weyna Szczepańska - Onet
Monitorować i zawiadamiać[2016-10-28]
Podczas wizyty w Poznaniu minister Rafalska odwiedziła dwa domy pomocy. Zaapelowała: " - Wystąpiłam do gmin o monitorowanie placówek, które mogą działać w szarej strefie. Zwracam się też z prośbą do bliskich osób, które przebywają w takich miejscach, o regularne sprawdzanie ich sytuacji." Należy niezwłocznie zawiadomić wojewódzki wydział polityki społecznej lub PCPR.
MRPiPS
Wywiad z nową dryrektorką[2016-10-28]
Olga Krukowska została nowym dyrektorem DPS we Wrześni. Przy tej okazji udzieliła wywiadu Telewizji Września, gdzie opowiadała o swojej placówce i zasadach funkcjonowania domu. Wywiad można obejrzeć na stronie Wiadomości Wrzesińskich.
fib - Wiadomości Wrzesińskie
Dofinansowanie rozdzielone [2016-10-27]
Ponad 65,5 mln zł zamierza przeznaczyć małopolski samorząd na pomoc niepełnosprawnym, zagrożonym wykluczeniem społecznym lub ubóstwem. Pochodzące z unijnych funduszy grube pieniądze trafią też na Sądecczyznę. W ramach konkursu zgłoszonych zostało aż sto dwadzieścia osiem wniosków, z czego sto dziesięć spełniało kryteria formalne.
ami - Sądeczanin
Świętokrzyski Anioł Dobroci[2016-10-27]
Dom Pomocy Społecznej w podkieleckim Zgórsku to jeden z dwóch laureatów 12. edycji plebiscytu "Świętokrzyski Anioł Dobroci". - Czujemy się zmotywowani do jeszcze cięższej pracy dla najbardziej potrzebujących - mówił Zbigniew Szybalski, dyrektor DPS. "Świętokrzyskie Anioły Dobroci" przyznawane są od 2005 roku przez tamtejszy urząd marszałkowski.
marbat - Wyborcza.pl
Dla Kaliny[2016-10-27]
Trwają próby do przedstawienia słowno-muzycznego z cyklu "Znani a nieznani". W akcji charytatywnej wezmą udział lubelskie osobistości. Dochód z biletów na spektakl przekazany zostanie DPS Kalina w Lublinie. Zebrane pieniądze przeznaczymy na zakup łóżek specjalistycznych i sprzęt do rehabilitacji - mówi Andrzej Łaba, dyrektor DPS.
Gabriela Bogaczyk - Kurier Lubelski
Karanie podopiecznych jest bezprawne[2016-10-26]
Nieprawidłowości w domach pomocy społecznej to także niedozwolone kary wobec podopiecznych. - System karania, z jakim się spotykaliśmy, obejmował między innymi zakaz oglądania telewizji, przebieranie pensjonariuszy, wysłanie kogoś do kąta. To wszystko przykłady kar, które nigdy nie mogą mieć miejsca w DPS - mówi Krzysztof Olkowicz (RPO).
Maciej Bąk/mar - Radio Gdańsk
Podstawowy problem DPS to opieka medyczna, a właściwie jej brak[2016-10-26]
Podstawowym problemem Domów Pomocy Społecznej jest brak lub niewystarczający poziom opieki medycznej - uważa Krzysztof Olkowicz, zastępca Rzecznika Praw Obywatelskich. W polskich DPS-ach przebywa około 80 tysięcy osób, ale tylko około 10 proc. spośród nich mieszka w placówkach, które spełniają standardy właściwej opieki medycznej.
PAP/Rynek Zdrowia
Założyciel nielegalnego schroniska zatrzymany[2016-10-26]
Policja zatrzymała Marka N., założyciela nielegalnego domu opieki w Zgierzu, o istnieniu którego głośno było za sprawą reporterów Uwagi! TVN. Podopieczni byli w złym stanie, prokuratura jeszcze dzisiaj chce go przesłuchać w charakterze podejrzanego.
TVN 24/Google+
Religijny śpiew z Brzegu[2016-10-25]
W Brzegu odbył się Wojewódzki Festiwal Piosenki Religijnej Osób Niepełnosprawnych "Jesteśmy Tu”. To dziewiąta edycja tej imprezy, którą organizują brzeskie WTZ. Jak co roku na scenie Brzeskiego Centrum Kultury kilkuset uczestników zaprezentowało swoje umiejętności wokalne. Byli przedstawiciele wtz, domów pomocy społecznej i szkół specjalnych.
Maciej Stępień - Radio Opole

LOGOWANIE

Login:

Hasło:

PREZENTACJE

Dom Opieki "Samarytanin" w Bielsku-Białej
Dom Opieki Samarytanin w Bielsku-Białej jest ośrodkiem przeznaczonym dla osób w podeszłym wieku, jak również dla chorych... czytaj dalej

Polecamy

KATALOG FIRM

Chcesz dodać ofertę swojej firmy?
Przeglądaj katalog w poszukiwaniu firm
Supervision E. Borgiel i sin Sp. Jawna Troska, której nasi Seniorzy potrzebują i niezależność na którą zasługują. "Amber Zdrowie i Bezpieczeństwo" Czy... czytaj dalej

KAMENA

ROZRYWKA