oprogramowanie komputerowe arisco reklama: PRODUCENT OBUWIA PROFILAKTYCZNEGO WAŁĘSA & PALUCH s.c.

Domy Prawo O DPS, Kontakt

KATALOG DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ

Zapraszamy do naszego katalogu DPS-ów. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne do podjęcia decyzji informacje. Dodatkowo, dzięki zintegrowaniu systemu do ewidencji mieszkańców DOM ARISCO z bazą portalu, zawsze masz pewność, że liczba wolnych miejsc w DPS-ie jest AKTUALNA! Tego nie znajdziesz nigdzie indziej...

ZADAJ PYTANIE

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykupieniem pakietu danych w katalogu Domów Pomocy Społecznej lub macie Państwo dodatkowe pytania związane z katalogiem, prosimy o wypełnienie formularza celem przekazania go Działowi Sprzedaży ARISCO. Skontaktujemy się z Państwem i udzielimy szczegółowej informacji.

NEWS

Masowe zakażenia w domu opieki koło Bielska-Białej[2020-08-09]
Ognisko koronawirusa wykryto w domu opieki - placówce wsparcia Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Ludziom Starszym „AID”, która mieści się przy ulicy Wiśniowej w Kozach. Jak ustaliliśmy, zakaziło się 20 z 27 pensjonariuszy oraz 4 członków personelu. Wczoraj potwierdziły to wyniki badań. Zakażeni pensjonariusze są w podeszłym wieku
Marcin Kałuski - Beskidzka24.pl
25 przypadków koronawirusa w Czarnowie na Mazowszu[2020-08-09]
Oprócz szpitala w Gostyninie, drugie duże ognisko koronawirusa na Mazowszu to Powiatowy Dom Pomocy Społecznej w Czarnowie, także w powiecie gostynińskim. Według piątkowych danych powiatowego sanepidu w DPS wykryto dotąd ok. 25 przypadków.
Agnieszka Ziemska - Wprost/PAP
Pogarsza się bilans zakażonych w Sieradzy[2020-08-09]
Są pozytywne wyniki u kolejnych pensjonariuszy i pracowników DPS-u w Sieradzy. Testy potwierdziły SARS-CoV-2 u 7 pensjonariuszek, dwóch opiekunek medycznych i jednej pielęgniarki. Pierwsze testy przeprowadzone w ubiegłym tygodniu potwierdziły zakażenia koronawirusem u 26 osób.
Jadwiga Koziol - Radio RDN
Cwaniactwo po polsku[2020-08-07]
Pani Maria zmarła trzy miesiące po tym, jak samodzielną opiekę nad nią przejęła sprzątaczka z domu seniora w Czarnym Dunajcu. Rodzina 70-latki nie została poinformowana o jej śmierci, a pogrzeb odbył się w tajemnicy. Kilka miesięcy przed śmiercią, schorowana kobieta przepisała opiekunce ogromny majątek.
x-news/UWAGA! TVN/Dziennik Wschodni
Mieszkańcy domów pomocy żądają wolności![2020-08-07]
W domach pomocy można pić alkohol, pobierać się, uprawiać seks. A od pół roku ludziom nie pozwalają wyjść po gazetę. To jest, proszę pani, chore! I żaden koronawirus tego nie tłumaczy. "Odebrali nam godność, z drzwi wyjęli klamki". Ludzie z DPS żądają wolności...
Agnieszka Urazińska - Wyborcza.pl
Mnożą się skargi na wybory w dps-ach[2020-08-07]
W części Domów Pomocy Społecznej w wyborach prezydenckich oddawano głosy za podopiecznych - wynika ze skarg złożonych m.in. do Adama Bodnara, Rzecznika Praw Obywatelskich. W wielu z tych placówek, urzędujący prezydent otrzymał 100 proc. głosów. RPO zwrócił się o informacje do Państwowej Komisji Wyborczej.
Tomasz Klyta - Portalsamorzadowy.pl
Duże ograniczenia w związku z sytuacją epidemiczną[2020-08-06]
W środę zapadła decyzja o zawieszeniu działalności środowiskowych domów samopomocy oraz wprowadzeniu ograniczeń w funkcjonowaniu domów pomocy społecznej powiatu ostrzeszowskiego, poprzez m.in. wstrzymanie odwiedzin oraz urlopowania mieszkańców. Takie polecenie wydał samorządom wojewoda wielkopolski. Ograniczenia obowiązują na razie do 13 września.
Andrzej Kurzyński - Naszemiasto.pl
Koronawirus w kolejnym DPS w Krakowie[2020-08-06]
5 sierpnia podano informację o zakażeniu mieszkanki DPS im. Ludwika i Anny Helclów w Krakowie. Obecnie przebywa ona w szpitalu. Na szczęście, u innych mieszkańców oraz pracowników na razie nie stwierdzono żadnych objawów COVID-19. Dzień wcześniej, 4 sierpnia, krakowski MOPS informował o zakażeniu pracownika Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Krakowskiej 55 .
Anna Piątkowska-Borek - Wp.pl
Koronawirus w Wieruszowie (łódzkie)[2020-08-06]
W Wieruszowie zebrał się sztab kryzysowy po wykryciu koronawirusa w DPS w Chróścinie. Jedna osoba z personelu miała objawy grypopodobne, a test wykazał, że jest zakażona koronawirusem. Zakażona jest także jedna z pensjonariuszek. We wtorek podjęto decyzję o pobraniu próbek do badań od 200 pensjonariuszy i osób z personelu.
Agnieszka Urazińska - Wyborcza.pl
Fundusze Europejskie w walce z COVID-19[2020-08-05]
NFZ opublikował zarządzenie w sprawie realizacji projektu grantowego „Zapewnienie bezpieczeństwa i opieki pacjentom oraz bezpieczeństwa personelowi (...) domów pomocy społecznej (...) na czas COVID-19”. Domy pomocy mogą starać się o fundusze na dodatkowe wynagrodzenia i środki ochrony.
NFZ/Dps.pl

LOGOWANIE

Polecamy


KATALOG FIRM

Chcesz dodać ofertę swojej firmy?
Przeglądaj katalog w poszukiwaniu firm
Supervision E. Borgiel i sin Sp. Jawna Troska, której nasi Seniorzy potrzebują i niezależność na którą zasługują. "Amber Zdrowie i Bezpieczeństwo" Czy... czytaj dalej

KAMENA

ROZRYWKA