oprogramowanie komputerowe arisco reklama: PRODUCENT OBUWIA PROFILAKTYCZNEGO WAŁĘSA & PALUCH s.c.

Domy Prawo O DPS, Kontakt

KATALOG DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ

Zapraszamy do naszego katalogu DPS-ów. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne do podjęcia decyzji informacje. Dodatkowo, dzięki zintegrowaniu systemu do ewidencji mieszkańców DOM ARISCO z bazą portalu, zawsze masz pewność, że liczba wolnych miejsc w DPS-ie jest AKTUALNA! Tego nie znajdziesz nigdzie indziej...

ZADAJ PYTANIE

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykupieniem pakietu danych w katalogu Domów Pomocy Społecznej lub macie Państwo dodatkowe pytania związane z katalogiem, prosimy o wypełnienie formularza celem przekazania go Działowi Sprzedaży ARISCO. Skontaktujemy się z Państwem i udzielimy szczegółowej informacji.

NEWS

Więźniowie na KO, mieszkańcy DPS na PiS[2019-10-16]
Jak informuje Kurier Lubelski, w lubelskim więzieniu głosowano na Koalicję, a na PiS w domach pomocy społecznej. Dla przykładu 60 z 69 głosujących podopiecznych DPS „Kalina” oddało głos na PiS. Podobnie było w DPS przy ul. Ametystowej, gdzie ponad połowa głosujących wybrało PiS.
Gabriela Bogaczyk - Kurier Lubelski
Bezczelni lekarze[2019-10-16]
Rzecznik Praw Pacjenta reaguje na skandal z lekarzami. Część z nich żądała od pacjentów pieniędzy za wydanie zaświadczenia o niesamodzielności, które jest konieczne do przyznania 500+. Rzecznik mówi jasno: "zaświadczenie należy się za darmo". Druk OL-9 wydaje się BEZPŁATNIE osobom, które nie mają orzeczenia o niezdolności do samodzielnej egzystencji.
Paweł Orlikowski - Wp.pl
Poszkodowana w wypadku w parku rozrywki nie żyje[2019-10-16]
Nie udało się uratować życia 57-latki, która wraz z grupą osób z niepełnosprawnością spadła z tratwy w popularnym parku rozrywki Farma Iluzji. Zmarła w kilka godzin po zabraniu śmigłowcem do szpitala. Ofiara i inni uczestnicy była uczestniczką WTZ w Miełgwi.
ali - Wyborcza.pl
Litwa: Mer Rejonu Wileńskiego z wizytą w DPS[2019-10-15]
Z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych mieszkańców nowoczesnego Domu Pomocy Społecznej w Podbrzeziu na Litwie odwiedziła Maria Rekść, mer Samorządu Rejonu Wileńskiego wspólnie z zastępczynią mera Teresą Dziemieszko. Mer wraz z wicemer pozdrowili nie tylko mieszkających tu seniorów, ale także pracowników socjalnych, których święto zawodowe obchodzono w ubiegły piątek.
ASRW - Kurier Wileński
Mister Budownictwa[2019-10-15]
Dom Chłopaków w Broniszewicach otrzymał tytuł „Mistera Budownictwa Południowej Wielkopolski” w kategorii pomoc społeczna. Statuetkę odebrała siostra Regina Dorota Krzesz, dyrektor Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży w Broniszewicach. Dom Chłopaków to potoczna nazwa pawilonu w znanej placówce prowadzonej przez siostry dominikanki.
RED. - Naszemiasto.pl
Zakaz wejścia do własnego miejsca pracy[2019-10-15]
Mam nadzieję, że już jako poseł z mandatem będę mogła wejść do Sejmu - powiedziała w rozmowie z TVN24 Iwona Hartwich, jedna z liderek protestu osób niepełnosprawnych w Sejmie w 2018 roku. Została wybrana na posłankę Sejmu nowej kadencji, jednak obowiązuje ją zakaz wejścia na teren parlamentu do 27 maja 2020 roku. Hartwich będzie oficjalnie występowała o uchylenie zakazu.
akr/adso - TVN24
Do teatru na "Ożenek"[2019-10-14]
W Centrum Teatru Muzyki i Tańca w Kutnie przy ul. Teatralnej została zorganizowany spektakl teatralny pt. „Ożenek”. W spotkaniu wzięli udział podopieczni placówek pomocy społecznej z terenu miasta Kutno a także członkowie Stowarzyszenia Pomocy Laris. Sztuka „Ożenek” została wystawiona przez amatorski teatr „Czemu nie?” działający przy Stowarzyszeniu...
ksz/ DPS Kutno - Kutno.net.pl
Problem z pieniędzmi[2019-10-14]
Rehabilitacja prowadzona przy Domu Pomocy Społecznej w Gościeradowie (powiat kraśnicki) może zostać zlikwidowana. Informacja ta zaniepokoiła m.in. radnych i pracowników. Dyrektor DPS-u uspokaja, że gabinet fizjoterapii będzie nadal funkcjonować. Problem jednak rzeczywiście jest i ma związek z pieniędzmi.
Agnieszka Antoń-Jucha - Dziennik Wschodni
Wypadek na Farmie Iluzji[2019-10-14]
Uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej z Mełgwi (powiat świdnicki) zostali poszkodowani w wypadku na Farmie Iluzji w Mościskach (województwo mazowieckie). 34-osobowa grupa była w piątek na wycieczce w tym parku rozrywki. Jedna osoba - podopieczna WTZ - cały czas jest w szpitalu. Jedna z tratw - na których podróżowali uczestnicy - wywróciła się, a wszystkie osoby znalazły się w wodzie."
aa - Dziennik Wschodni
Najlepsza przestrzeń publiczna[2019-10-11]
Nagroda marszałka województwa opolskiego w kategorii najlepszy obiekt użyteczności publicznej trafiła do Domu Pomocy Społecznej w Dobrzeniu Wielkim. Komisja pracując i oceniając zgłoszenia brała pod uwagę szereg kryteriów m.in. wpływ realizacji na poprawę jakości życia mieszkańców, wpływ na integrację społeczną czy też skalę przeobrażeń funkcjonalnych i użytkowych takich realizacji.
Katarzyna Doros - Radio Opole

LOGOWANIE

Polecamy


KATALOG FIRM

Chcesz dodać ofertę swojej firmy?
Przeglądaj katalog w poszukiwaniu firm
Supervision E. Borgiel i sin Sp. Jawna Troska, której nasi Seniorzy potrzebują i niezależność na którą zasługują. "Amber Zdrowie i Bezpieczeństwo" Czy... czytaj dalej

KAMENA

ROZRYWKA