oprogramowanie komputerowe arisco reklama: PRODUCENT OBUWIA PROFILAKTYCZNEGO WAŁĘSA & PALUCH s.c.

Domy Prawo O DPS, Kontakt

KATALOG DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ

Zapraszamy do naszego katalogu DPS-ów. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne do podjęcia decyzji informacje. Dodatkowo, dzięki zintegrowaniu systemu do ewidencji mieszkańców DOM ARISCO z bazą portalu, zawsze masz pewność, że liczba wolnych miejsc w DPS-ie jest AKTUALNA! Tego nie znajdziesz nigdzie indziej...

ZADAJ PYTANIE

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykupieniem pakietu danych w katalogu Domów Pomocy Społecznej lub macie Państwo dodatkowe pytania związane z katalogiem, prosimy o wypełnienie formularza celem przekazania go Działowi Sprzedaży ARISCO. Skontaktujemy się z Państwem i udzielimy szczegółowej informacji.

NEWS

Umierają czekając na szpital[2020-10-21]
Trudna sytuacja w jaworznickim domu seniora “Jesień na Letniej”. Obecnie (stan na poniedziałek, 19 października) zakażonych jest 41 pensjonariuszy domu, a 9 zmarło. Zmagający się w ogniskiem koronawirusa próbują umieścić zakażonych seniorów w szpitalach zakaźnych, lecz te nie są w stanie zapewnić opieki wszystkim chorym pacjentom, bo miejsc w szpitalach nie ma.
TVN24/Jaw.pl
Miejsce w szpitalu dopiero po śmierci innego pacjenta![2020-10-21]
- Jest naprawdę źle, zapewnienia, że wszystko jest pod kontrolą, nijak mają się do prawdy - tak do sytuacji epidemicznej w kraju odnosi się starosta płocki Mariusz Bieniek. Ostra wypowiedź wynika z problemów w DPS w Goślicach i Brwilnie. Zakażony mieszkaniec z Brwilna dostał miejsce w szpitalu dopiero, gdy zmarł inny pacjent.
Anna Lewandowska - Wyborcza.pl
Kolejne masowe zakażenia u sióstr zakonnych[2020-10-21]
Koronawirusa potwierdzono w Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży intelektualnie niepełnosprawnej w Zdunach koło Krotoszyna. DPS prowadzony jest przez Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a' Paulo. Jak informuje rzeczkrotoszynska.pl obecnie zakażonych jest 14 pracowników oraz 58 z 70 mieszkańców.
j - Epoznan.pl
Maląg: zachorowania w dps-ach, tak jak w całym kraju...[2020-10-20]
Zachorowania w domach pomocy społecznej są, tak jak są w całym kraju. 18 proc. pensjonariuszy zakażonych koronawirusem przebywa w szpitalach, większość przechodzi COVID-19 bezobjawowo i przebywa w DPS-ach - poinformowała szefowa MRiPS Marlena Maląg.
PAP/ Portal Samorządowy
Koronawirus w prowadzonym przez Franciszkanki Rodziny Maryi DPS w Wałbrzychu[2020-10-20]
Prośbę do wiernych wystosował biskup Marek Mendyk, biskup świdnicki. "Zwracam się z serdecznym apelem o pomoc zamieszkującym w DPS w Wałbrzychu osobom starszym, niepełnosprawnym i przewlekle chorym, u których stwierdzono zarażenie wirusem SARS-CoV-2. Pilnie potrzebni są opiekunowie, pielęgniarki, wolontariusze, zwłaszcza osoby z przygotowaniem medycznym.
Przemysław Pojasek - Gosc.pl
Ognisko koronawirusa w DPS Zgromadzenia Sióstr św. Elżbiety w Kędzierzynie-Koźlu[2020-10-20]
Koronawirus w Domu Pomocy Społecznej św. Karola w Kędzierzynie-Koźlu. Po tym jak zakażenie wykryto u jednego z pracowników placówki, testy na obecność koronawirusa dały wynik pozytywny w sumie u 24 podopiecznych i 4 pracowników. Jak przekazała dyrektor Domu św. Karola, wszyscy czują się dobrze, nikt z chorych nie wymaga hospitalizacji.
Katarzyna Doros - Radio Opole
W Kamesznicy na Śląsku masowe zakażenie w zakonnej placówce[2020-10-19]
Już 67 osób w prowadzonej przez zakonnice Placówce Całodobowej Opieki - Domu Opieki im. Jana Pawła II w Kamesznicy dotkniętych jest koronawirusem Sars-Cov-2. Zgromadzenie Zakonne na chwilę obecną skierowało do pomocy w Kamesznicy 5 sióstr i planowane są kolejne osoby do pomocy w miarę potrzeb.
Kuba Jarosz - Beskidzka24.pl
Ewakuacja DPS u sióstr w Borkach Wielkich (Opolskie)[2020-10-19]
Wojewoda opolski podjął decyzję o ewakuacji kilkudziesięciu zakażonych koronawirusem z Domu Pomocy Społecznej w Borkach Wielkich, gdzie zakażenie stwierdzono niemal u wszystkich z 40 podopiecznych. DPS jest prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Służebniczek Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej. W woj. opolskim ogniska koronawirusa stwierdzono w 13 domach pomocy społecznej.
laf - PAP/Polsat News
Masowe zakażenia u sióstr Orionistek w Kole[2020-10-19]
W związku z potwierdzonymi przypadkami zachorowania na COVID-19 u pracowników i mieszkańców DPS dla Dorosłych Zgromadzenia Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia (Orionistek), przy ul. Blizna 55 w Kole, w sobotę odbyło się zwołane przez Starostę Kolskiego posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Pozytywne wyniki potwierdzono u 55 osób, na ogólną liczbę 97 osób.
E-kolo.pl
Zamknięto DPS w Inowrocławiu[2020-10-16]
W związku z powiększającym się ogniskiem koronawirusa Dom Pomocy Społecznej w Inowrocławiu został zamknięty. Do tej pory odnotowano tam 40 zakażeń wirusem SARS-CoV-2 (34 u pensjonariuszy i 6 u personelu). Jedna z tych osób jest hospitalizowana. Pracownicy świadczą pracę w systemie stacjonarnym.
Joanna Labuda - Ino.online

LOGOWANIE

Polecamy


KATALOG FIRM

Chcesz dodać ofertę swojej firmy?
Przeglądaj katalog w poszukiwaniu firm
Supervision E. Borgiel i sin Sp. Jawna Troska, której nasi Seniorzy potrzebują i niezależność na którą zasługują. "Amber Zdrowie i Bezpieczeństwo" Czy... czytaj dalej

KAMENA

ROZRYWKA