oprogramowanie komputerowe arisco

Domy Prawo O DPS, Kontakt

KATALOG DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ


Zapraszamy do naszego katalogu DPS-ów. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne do podjęcia decyzji informacje. Dodatkowo, dzięki zintegrowaniu systemu do ewidencji mieszkańców DOM ARISCO z bazą portalu, zawsze masz pewność, że liczba wolnych miejsc w DPS-ie jest AKTUALNA! Tego nie znajdziesz nigdzie indziej...

ZADAJ PYTANIE

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykupieniem pakietu danych w katalogu Domów Pomocy Społecznej lub macie Państwo dodatkowe pytania związane z katalogiem, prosimy o wypełnienie formularza celem przekazania go Działowi Sprzedaży ARISCO. Skontaktujemy się z Państwem i udzielimy szczegółowej informacji.

NEWS

Piła leczy światłem[2014-10-23]
DPS w Pile ma pierwszy w kraju pokój marzeń dla seniorów, w którym leczy się światłem. Dla twórców projektu inspiracją były sceny z filmu "Marzyciel". Za pomocą różnego natężenia światła i barw leczy się depresję, a nawet łagodzi ból.
Agnieszka Kledzik - Tygodnik Pilski/NaszeMiasto.pl
Prawda czy konfabulacja?[2014-10-22]
Pampersy i plastiki, według jednego z mieszkańców, miały być spalane na terenie Domu Pomocy Społecznej w Brańszczyku. Drugi jego zarzut dotyczy zmniejszania porcji posiłków. Dyrekcja DPS oskarżenia te uważa za bezpodstawne. Komisja rewizyjna rady powiatu, która przeprowadzała planową kontrolę w placówce, poleciła dokładne zbadanie zgłoszonych nieprawidłowości.
E.E. - Nowy Wyszkowiak
Poznańskie kolejki do DPS[2014-10-22]
Poznańskie Domy Pomocy Społecznej pękają w szwach. Zapisują się do nich osoby, które myślą, ze za dwa lata nie będą w stanie samodzielnie funkcjonować i dla pewności chcą być na liście oczekujących. Ale co z osobami, których zły stan zdrowia i brak opieki faktycznie nie pozwalają na normalne życie?
Joanna Labuda - Głos Wielkopolski
Polski przełom w medycynie![2014-10-21]
Dzięki nowatorskiej operacji przeprowadzonej we Wrocławiu sparaliżowany od pasa w dół mężczyzna odzyskał czucie w nogach, a nawet z pomocą chodzika może zrobić samodzielnie kilka kroków. Polskim lekarzom pomagali specjaliści z Londynu i dwie brytyjskie fundacje. Po brutalnym ataku kilka lat temu mężczyzna miał przerwany rdzeń kręgowy.
IAR/Dziennik.pl
Będziemy się starzeć i będzie nas coraz mniej[2014-10-21]
Będziemy coraz starsi i będzie nas coraz mniej. Prognozy demografów pokazują, że do 2050 r. populacja niektórych województw zmniejszy się o ponad 20 proc., a emeryci będą stanowić prawie 40 proc. społeczeństwa.
Mateusz Wojtalik - Newsweek
Warto dyskutować na naszym Forum[2014-10-21]
Większość mieszkańców dps-ów, które znam - to alkoholicy, menele, złodzieje oraz innego rodzaju przestępcy, którzy nie dają spokojnie żyć ludziom naprawdę potrzebującym opieki. Jeśli ktoś jest innego zdania - czy życzyłbyś sobie, żeby Twój ojciec był w dps-ie w jednym pokoju z pijakiem, który będzie go bił, poniżał, wyłudzał pieniądze, wymiotował w tymże pokoju, oddawał mocz do kosza na śmieci...
Forum dps.pl
Wszystko jak nowe[2014-10-20]
130 tys. zł. kosztowało nowe zagospodarowanie terenu wokół Domu Pomocy Społecznej w Brzozowie. Inwestycja w połowie sfinansowana ze środków powiatu brzozowskiego ma przede wszystkim służyć rehabilitacji mieszkańców. Prace trwały niespełna 2 miesiące. Efekty można zobaczyć na filmiku, gdzie o nowościach opowiada dyrektor placówki Edward Mroziak.
eSanok.pl
Mieszkanko przy Hożej[2014-10-20]
Pierwsi lokatorzy wprowadzili się do mieszkań chronionych dla niepełnosprawnych intelektualnie w Szczecinie. Takie mieszkania istnieją już w innych miastach Dom wybudowali rodzice z koła Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym.
Monika Adamowska - Gazeta.pl
To był straszny ZOL[2014-10-20]
55 pacjentów z Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego „Dom Pomocy Rodzinie” przy ul. Liściastej w Łodzi trafi do nowej placówki w dawnym szpitalu im. Sonnenberga – dowiedziała się reporterka RMF FM. Pierwszy ZOL stracił podopiecznych i kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia, bo między innymi pobierał dodatkowe, nienależne, niezgodne z prawem opłaty.
Agnieszka Wyderka - RMF FM
Seniorzy też mogą protestować[2014-10-16]
Kilkunastu seniorów protestowało przed siedzibą ZKZL w Poznaniu. Domagali się ponownego dostępu do Domu Tramwajarza, który został zamknięty na początku września. W Domu Tramwajarza spotykały się dwa kluby, odbywały się koncerty, prelekcje i spotkania. Z tej oferty osoby starsze chętnie korzystały...
Alicja Lehmann - Gazeta.pl

LOGOWANIE

Login:

Hasło:

PREZENTACJE

Dom Opieki "Samarytanin" w Bielsku-Białej
Dom Opieki Samarytanin w Bielsku-Białej jest ośrodkiem przeznaczonym dla osób w podeszłym wieku, jak również dla chorych... czytaj dalej

Polecamy


Partner serwisu
opiekaSeniora.pl

KATALOG FIRM

Chcesz dodać ofertę swojej firmy?
Przeglšdaj katalog w poszukiwaniu firm
Supervision E. Borgiel i sin Sp. Jawna Troska, której nasi Seniorzy potrzebują i niezależność na którą zasługują. "Amber Zdrowie i Bezpieczeństwo" Czy... czytaj dalej

KAMENA

ROZRYWKA