oprogramowanie komputerowe arisco

Domy Prawo O DPS, Kontakt

KATALOG DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ


Zapraszamy do naszego katalogu DPS-ów. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne do podjęcia decyzji informacje. Dodatkowo, dzięki zintegrowaniu systemu do ewidencji mieszkańców DOM ARISCO z bazą portalu, zawsze masz pewność, że liczba wolnych miejsc w DPS-ie jest AKTUALNA! Tego nie znajdziesz nigdzie indziej...

ZADAJ PYTANIE

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykupieniem pakietu danych w katalogu Domów Pomocy Społecznej lub macie Państwo dodatkowe pytania związane z katalogiem, prosimy o wypełnienie formularza celem przekazania go Działowi Sprzedaży ARISCO. Skontaktujemy się z Państwem i udzielimy szczegółowej informacji.

NEWS

Seniorzy zaszaleją w Chorzowie[2016-05-06]
Porady, badania, wycieczki, zajęcia sportowe i koncerty będą czekać na seniorów w niedzielę i poniedziałek w Parku Śląskim w Chorzowie, gdzie odbędą się I Wojewódzkie Senioralia, V Kongres "Obywatel Senior" oraz Piknik Europejski "Fundusze – to działa".
PAP/NM - Onet.pl
Agata Kornhauser-Duda w DPS[2016-05-06]
Żona Andrzeja Dudy odwiedziła Dom Pomocy Społecznej dla Kobiet im. Św. Józefa Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia na warszawskim Grochowie – informuje portal prezydent.pl. Okazją było15-lecie poświęcenia Ośrodka, zbiegające się z rocznicą kanonizacji św. Siostry Faustyny, która podczas swojej posługi zajmowała się mieszkankami Domu.
bzm/prezydent.pl/Wpolityce.pl
Po złotówce dla Sanoka[2016-05-06]
W związku z upływającym Rokiem Miłosierdzia Caritas Archidiecezji Przemyskiej organizuje liczne akcje i wydarzenia. Jednym z nadchodzących są „Kilometry Caritas”, polegające na układaniu kilometrów z monet o nominale 1 zł, które następnie zostaną przeznaczone na budowę Domu Pomocy Społecznej w Sanoku.
Esanok.pl
Wierszem[2016-05-05]
Piękne i mądre wiersze ks. Jana Twardowskiego stały się kanwą IV Małopolskich Impresji Poetyckich Osób Niepełnosprawnych, organizowanych przez WTZ w Lgocie Wolbromskiej. W tegorocznym konkursie wzięło udział kilkudziesięciu podopiecznych placówek opiekuńczych, środowiskowych domów samopomocy, warsztatów terapii zajęciowej i domów opieki społecznej z terenu całego województwa małopolskiego.
Ewa Barczyk - Przegląd Olkuski
Arcybiskup miłości[2016-05-05]
Był dobrym i mądrym księdzem. Kochał ludzi, potrafił przytulić i pocieszyć. Wszystkim dawał szansę. To był taki swój człowiek, nasz kochany arcybiskup – tak mówią o zmarłym abp. Tadeuszu Gocłowskim (†84 l.) seniorzy z Domu Pomocy Społecznej Ostoja w Gdańsku. Duchowny bywał tu regularnie.
MF - Fakt24
Prywatne znaczy bardzo ryzykowne[2016-05-05]
UOKiK sprawdził wzorce umów stosowane w prywatnych domach opieki. Kontrola prowadzona była w całym kraju i objęła niemal 40 proc. spośród wszystkich placówek tego typu. Blisko 90 proc. przedsiębiorców stosowało niedozwolone postanowienia. W wyniku kontroli UOKiK wszczął 15 postępowań wyjaśniających i skierował blisko 80 wystąpień do przedsiębiorców z wezwaniem do zmiany stosowanych wzorców umów.
PAP/Onet
Współzależność?[2016-05-04]
Oceny zasobów pomocy społecznej w powiecie wyszkowskim podczas sesji rady powiatu dokonała dyrektor tamtejszego PCPR. Opowiedziała radnym o kosztach jakie ponosi samorząd, o potrzebach placówek, brakach w budżecie i rotacji w Domach Pomocy Społecznej. Ze statystyk wynika, że największa umieralność jest w najtańszym w powiecie DPS w Brańszczyku.
Adam Wnęta - Tygodnik Ostrołęcki
Hipoterapia i dogoterapia na uniwersytecie[2016-05-04]
Specjalistów od hipoterapii i dogoterapii wykształci od października Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie. Specjaliści od dawna obserwują, że miejsce i rola zwierząt w rehabilitacji osób niepełnosprawnych ruchowo i intelektualnie jest ogromna - podkreśla prof. Sobotka. Studenci będą zdobywać wiedzę, która pomoże im prowadzić zajęcia w tej dziedzinie.
ali/mhr - PAP
Długiego weekendu![2016-04-29]
Wszystkim użytkownikom naszych serwisów życzymy długiego, udanego i relaksującego weekendu!
dps.pl/Arisco
Serce i nożyczki[2016-04-29]
Na co dzień pracuję w bardzo modnym salonie, a w wolnych chwilach cyklicznie odwiedzam Fundację Dom Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym w Opolu, domy opieki społecznej i ośrodek leczenia uzależnień Monar... - Irena Kubara-Kootstra jest pasjonatką i strzyże za darmo...
Anna Pawlak - Gazeta Wyborcza

LOGOWANIE

Login:

Hasło:

PREZENTACJE

Dom Opieki "Samarytanin" w Bielsku-Białej
Dom Opieki Samarytanin w Bielsku-Białej jest ośrodkiem przeznaczonym dla osób w podeszłym wieku, jak również dla chorych... czytaj dalej

Polecamy


KATALOG FIRM

Chcesz dodać ofertę swojej firmy?
Przeglšdaj katalog w poszukiwaniu firm
Supervision E. Borgiel i sin Sp. Jawna Troska, której nasi Seniorzy potrzebują i niezależność na którą zasługują. "Amber Zdrowie i Bezpieczeństwo" Czy... czytaj dalej

KAMENA

ROZRYWKA