oprogramowanie komputerowe arisco

Domy Prawo O DPS, Kontakt

KLUBY

RADAR

ANKIETA

Która z partii politycznych reprezentuje w największym stopniu Twoje poglądy?
Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska
Kukiz'15
Nowoczesna
Ugrupowania lewicowe (SLD, Razem, Zieloni)
inna

Ośrodki pomocy

Wybrane tematy:

KATALOG DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ

Zapraszamy do naszego katalogu DPS-ów. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne do podjęcia decyzji informacje. Dodatkowo, dzięki zintegrowaniu systemu do ewidencji mieszkańców DOM ARISCO z bazą portalu, zawsze masz pewność, że liczba wolnych miejsc w DPS-ie jest AKTUALNA! Tego nie znajdziesz nigdzie indziej...

ZADAJ PYTANIE

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykupieniem pakietu danych w katalogu Domów Pomocy Społecznej lub macie Państwo dodatkowe pytania związane z katalogiem, prosimy o wypełnienie formularza celem przekazania go Działowi Sprzedaży ARISCO. Skontaktujemy się z Państwem i udzielimy szczegółowej informacji.

NEWS

Czarna przyszłość części polskich gmin[2018-02-22]
W nieodległej przyszłości będziemy musieli zmierzyć się z rosnącą liczbą peryferyjnych gmin, które zamieszkiwać będą głównie starsze osoby. Wiele gmin położonych we wschodniej i północno-wschodniej Polsce, na Pomorzu Zachodnim oraz obszarach górskich południowo-zachodniej Polski, znajdzie się w niezwykle trudnej sytuacji - przede wszystkim finansowej.
amk - PAP
Garnki. lampy, masażery, suplementy...[2018-02-22]
Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów ukarał 5 firm, które sprzedają - przede wszystkim seniorom - towary podczas prezentacji i pokazów. Zarzucił im m.in. że ukrywały prawdziwy cel spotkań, wprowadzały w błąd co do właściwości produktów, wykorzystywały sprzeczne z prawem weksle.
pp - Wirtualnemedia.pl
Krzyk ciszy![2018-02-22]
Stowarzyszenie Otwarte Drzwi rozpoczęło kampanię pod hasłem "Krzyk ciszy" zwracającą uwagę na trudną sytuację osób z niepełnosprawnością intelektualną. Podstawą akcji są wyniki badań, zgodnie z którymi osoby takie od dwóch do pięciu razy częściej są ofiarami przemocy, najczęściej ze strony bliskich czy opiekunów. System pomocy społecznej w Polsce jest zaś zbyt słaby, by temu przeciwdziałać.
tw - Wirtualnemedia.pl
Złe skutki rządowych manipulacji z Trybunałem Konstytucyjnym[2018-02-21]
Opiekun osoby niepełnosprawnej wygrał proces ze Skarbem Państwa, bo rząd nie wykonał wyroku Trybunału Konstytucyjnego. Ten wyrok może mieć znaczenie dla niemal 150 tys. osób, zajmujących się niepełnosprawnymi członkami rodziny. Od ponad trzech lat wiadomo, że przepisy, które regulują ich uprawnienia, są niezgodne z konstytucją.
Katarzyna Wójcik - Rzeczpospolita
Na kawę do Dębicy[2018-02-21]
Caffe Radość powstała przy miejskim basenie. To kolejny projekt realizowany przez Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych Radość w Dębicy. Prowadzona przez niepełnosprawnych kawiarnia otwarta jest od poniedziałku do piątku. Jeśli się sprawdzi będzie czynna także w weekendy.
RDN
Na kawę do Wrocławia[2018-02-21]
To będzie coś więcej niż tylko zwykła kawiarnia. W kwietniu przy ul. Jedności Narodowej we Wrocławiu zostanie otwarta Cafe Równik, czyli lokal, który będzie prowadzony przez osoby z niepełnosprawnością intelektualną, głównie z zespołem Aspergera i Downa.
Tomasz Pajączek - Onet
Przypadki 80-latki[2018-02-20]
Starsza kobieta w środku nocy błąkała się na Świątkach w Szczecinku. Kobietę zauważył patrol straży miejskiej. Kobieta wypowiadała się nielogicznie i miała problemy z pamięcią. Strażnicy zabrali ją do radiowozu, a następnie oddali do pobliskiego domu seniora, z którego oddalała się także wcześniej.
Iszczecinek.pl
Wyremontują rzeszowską placówkę[2018-02-20]
Urząd Miasta otworzył przetarg na wykonanie robót budowlanych związanych z modernizacją Domu Pomocy Społecznej dla Kombatantów im. Bohaterów Westerplatte przy ul. Powstańców Śląskich w Rzeszowie. Remont ma potrwać do listopada br.
Resinet.pl
Ukradli łóżko podopiecznej DPS w Gdańsku[2018-02-20]
Dwóch 44-latków okradło DPS na gdańskim Przymorzu. Kilkanaście minut później zatrzymali ich policjanci. Złodzieje próbowali uciekać, ciągnąc za sobą skradzione łóżko szpitalne. Łóżko, które należało pensjonariuszki DPS, trafiło z powrotem do właścicielki. Złodzieje usłyszeli zarzut kradzieży. Grozi im do pięciu lat więzienia.
Piotr Olejarczyk - Onet.pl
Tenis stołowy[2018-02-19]
Dziewięć drużyn z regionu wzięło w czwartek udział w jubileuszowym X Okręgowym Turnieju Tenisa Stołowego Osób Niepełnosprawnych. Nie dojechała tylko drużyna ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Żninie. Rozgrywki toczyły się w szkole w Rynarzewie, a ich organizatorem są tradycyjnie WTZ "Pelikan" z Szubina.
Maja Stankiewicz - Gazeta Pomorska

LOGOWANIE

PREZENTACJE

Polecamy


KATALOG FIRM

Chcesz dodać ofertę swojej firmy?
Przeglądaj katalog w poszukiwaniu firm
Supervision E. Borgiel i sin Sp. Jawna Troska, której nasi Seniorzy potrzebują i niezależność na którą zasługują. "Amber Zdrowie i Bezpieczeństwo" Czy... czytaj dalej

KAMENA

ROZRYWKA