oprogramowanie komputerowe arisco reklama: PRODUCENT OBUWIA PROFILAKTYCZNEGO WAŁĘSA & PALUCH s.c.

Domy Prawo O DPS, Kontakt

KATALOG DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ

Zapraszamy do naszego katalogu DPS-ów. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne do podjęcia decyzji informacje. Dodatkowo, dzięki zintegrowaniu systemu do ewidencji mieszkańców DOM ARISCO z bazą portalu, zawsze masz pewność, że liczba wolnych miejsc w DPS-ie jest AKTUALNA! Tego nie znajdziesz nigdzie indziej...

ZADAJ PYTANIE

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykupieniem pakietu danych w katalogu Domów Pomocy Społecznej lub macie Państwo dodatkowe pytania związane z katalogiem, prosimy o wypełnienie formularza celem przekazania go Działowi Sprzedaży ARISCO. Skontaktujemy się z Państwem i udzielimy szczegółowej informacji.

NEWS

Wspólne warsztaty w Skierniewicach[2019-05-27]
Na kilka dni przed Dniem Matki mieszkańców DPS w Skierniewicach odwiedzili uczniowie i wolontariusze. Inicjatywa wyszła ze strony Policealnej Szkoły dla Dorosłych "Cosinus Plus" , która kształci m.in terapeutów zajęciowych. Podczas wspólnych warsztatów wykonywano okolicznościowe kartki. W akcję zaangażowali się też wolontariusze z Zespołu Szkół nr 3 w Skierniewicach.
Red. - Naszemiasto.pl
102-letnia morderczyni?[2019-05-27]
Emerytura i pobyt w dobrze ocenianym domu spokojnej starości w Chézy-sur-Marne we Francji miał gwarantować 92-latkowi wielki spokój i pogodne, ostatnie chwile życia. Starszy mężczyzna, który od kilku lat przebywał na zasłużonym wypoczynku, zakończył żywot w dosyć nieoczekiwanych okolicznościach. O zamordowanie go podejrzewana jest starsza o 10 lat koleżanka.
Mateusz Wysokiński - Pikio.pl
Będzie zmiana na stanowisku ministra?[2019-05-27]
Wszystko wskazuje na to, że Elżbieta Rafalska z PiS znajdzie się w europarlamencie. Sama zainteresowana mówi GL: - Nie komentuję do czasu oficjalnych wyników. Dajcie mi ochłonąć. Wcześniejsze prognozy sugerowały, że Rafalska nie przeszła w wyborach. Teraz należy szykować się na zmianę szefowej MPRiPS.
Tomasz Rusek - Gazeta Lubuska
Czy znowu będzie umorzenie?[2019-05-24]
Do 8 lat więzienia grozi 31-letniemu mężczyźnie, który w marcu br. wzniecił pożar w Domu Pomocy Społecznej w Kotlinie w powiecie jarocińskim. Wcześniej zniszczył kamerę monitoringu i znieważył pielęgniarkę. Biegli psychiatrzy uznali, że może stanąć przed sądem. Jarocińska prokuratura skierowała właśnie do sądu akt oskarżenia w tej sprawie.
MIK - Fakty Kaliskie
Zaginął mieszkaniec DPS[2019-05-24]
Policja poszukuje zaginionego 62 – letniego mieszkańca Ostrowca Świętokrzyskiego Arkadiusza Cesarskiego. Zaginiony ostatni raz widziany był 22 maja 2019 roku. Tego dnia około godziny 15:00 wyszedł z Domu Pomocy Społecznej, gdzie zamieszkuje i do chwili obecnej nie powrócił ani nie nawiązał z nikim kontaktu.
Nina Dukielska - Lokalnatelewizja.pl/Policja
Oddała miastu mieszkanie[2019-05-24]
Aniela Tatur, 70-letnia mieszkanka jednego z domów pomocy społecznej w Nowym Sączu, przekazała na rzecz miasta swoje mieszkanie. Jest ono w pełni wyposażone i zostanie ono wykorzystane na potrzeby wychowanków pieczy zastępczej, czyli dzieci przebywających obecnie w rodzinach zastępczych. Za gest podziękował wiceprezydent miasta.
Tatiana Biela - Gazeta Krakowska
Protest niepełnosprawnych i ich opiekunów[2019-05-23]
Pod Pałacem Prezydenckim przed południem rozpoczął się protest osób niepełnosprawnych i ich opiekunów. Domagali się podwyższenia renty i odrzucali niedawne propozycje rządu jako "jałmużnę". Niepełnosprawni i ich opiekunowie protestowali też w innych polskich miastach.
Wp.pl /oprac. Jacek Bereżnicki
Miliony... - to brzmi dumnie[2019-05-23]
W ramach programu "Usługi opiekuńcze dla osób niepełnosprawnych", finansowanego z Solidarnościowego Funduszu Wsparcia Osób Niepełnosprawnych, 320 gmin otrzyma dofinansowanie na łącznie blisko 31,5 mln zł. Jakie środki przypadają średni ona gminę - łatwo policzyć.
PAP/JS - Portalsamorzadowy.pl
Pracownicy pomocy społecznej podejmują dalsze kroki[2019-05-23]
Polska Federacja Związkowa Pracowników Socjalnych i Pomocy Społecznej przekaże informację oraz apel o udział w strajku do każdego ośrodka pomocy społecznej oraz powiatowego centrum pomocy w Polsce. Jak podaje na swojej stronie internetowej, z dotychczas zebranych deklaracji wynika, że ponad 70 proc. kierujących jednostkami popiera środowiskowe postulaty.
Michał Wroński - Portalsamorzadowy.pl
Więcej kontroli, wyższe wymagania i kary[2019-05-23]
Poszerzenie zakresu uprawnień kontrolnych urzędów nadzorujących placówki pomocy społecznej, zaostrzenie kar oraz większe wymagania przy otwieraniu placówki przewiduje projekt przedstawiony przez MRPiPS, którym miała się dziś zająć Rada Ministrów. Projektowana ustawa ma na celu ograniczenie skali nieprawidłowości.
RCL - Polityka Zdrowotna

LOGOWANIE

Polecamy


KATALOG FIRM

Chcesz dodać ofertę swojej firmy?
Przeglądaj katalog w poszukiwaniu firm
Supervision E. Borgiel i sin Sp. Jawna Troska, której nasi Seniorzy potrzebują i niezależność na którą zasługują. "Amber Zdrowie i Bezpieczeństwo" Czy... czytaj dalej

KAMENA

ROZRYWKA