oprogramowanie komputerowe arisco

Domy Prawo O DPS, Kontakt

KATALOG DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ


Zapraszamy do naszego katalogu DPS-ów. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne do podjęcia decyzji informacje. Dodatkowo, dzięki zintegrowaniu systemu do ewidencji mieszkańców DOM ARISCO z bazą portalu, zawsze masz pewność, że liczba wolnych miejsc w DPS-ie jest AKTUALNA! Tego nie znajdziesz nigdzie indziej...

ZADAJ PYTANIE

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykupieniem pakietu danych w katalogu Domów Pomocy Społecznej lub macie Państwo dodatkowe pytania związane z katalogiem, prosimy o wypełnienie formularza celem przekazania go Działowi Sprzedaży ARISCO. Skontaktujemy się z Państwem i udzielimy szczegółowej informacji.

NEWS

Sklepy dla krakowskiego DPS[2015-05-27]
Wolontariusze Timberland i Grupy MIG kontynuują doroczną tradycję pomocy lokalnym społecznościom – 28 maja będą odnawiać Dom Pomocy Społecznej przy ulicy Kluzeka 6 w Krakowie, który na co dzień kompleksowo opiekuje się seniorami. Do Krakowa przyjadą wolontariusze z całej Polski, którzy na co dzień są pracownikami sieci sklepów...
timberlandwspiera.pl/krakow.pl
Biegi warsztatów...[2015-05-27]
W Parku Krajobrazowym Bażantarnia, we wtorek 26 maja odbył się I Integracyjny Bieg Terenowy WTZ "Bażantarnia 2015". Udział w nim wzięło dziesięć Warsztatów Terapii Zajęciowej z kilku miast. Zawody mają na celu integrację społeczną, propagowanie aktywnych form wypoczynku, a także promowanie Elbląga oraz okolic.
Ines Kuraś - Info.elblag.pl
Tydzień ewangelizacji[2015-05-27]
Około 200 niepełnosprawnych przeszło we wtorek ulicami Bydgoszczy. To był pierwszy z czterech marszów katolików zaplanowanych na ten tydzień. Niepełnosprawni wraz z opiekunami szli z kościoła Świętych Polskich Braci Męczenników na Wyżynach do katedry. Wśród pątników były m.in. osoby niewidome, kilka jechało na wózkach.
al - Gazeta.pl
Chaos i przemoc w Poznaniu[2015-05-26]
Urzędnicy ustalili, że w miejskim Domu Pomocy Społecznej na poznańskich Ratajach doszło m.in. do przemocy fizycznej wśród pacjentów i wobec personelu. W ośrodku panuje chaos organizacyjny, nie ma tam jednoznacznego podziału kompetencji, a co za tym idzie - również odpowiedzialności. Do tego dochodzi brak odpowiedniego nadzoru.
Rynek Seniora/Portal Samorządowy
Pożar w chińskim domu opieki[2015-05-26]
Jak poinformowała agencja Xinhua, w nocy z poniedziałku na wtorek wybuchł pożar w prywatnym domu opieki w mieście Pingdingshan. W pożarze zginęło 38 osób, a sześć innych zostało rannych. Dwie osoby są obecnie w stanie ciężkim.
pap, luna/Wyborcza.pl
Kontrola kontra petycja[2015-05-26]
Kontrola pracowników MOPS w Bydgoszczy w Domu Pomocy Społecznej "Jesień życia” to efekt doniesień medialnych na temat złego traktowania mieszkańców placówki. Tymczasem pracownicy podpisali petycję, którą zanieśli do ratusza. Zdecydowanie nie zgadzają się w niej z zarzutami.
Gazeta Pomorska/Rynek Seniora/portalsamorzadowy.pl
Ciekawe targi w Warszawie[2015-05-25]
29 i 30 maja, w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, 100 wystawców, w atrakcyjny i nieszablonowy sposób pokaże jak zdrowo i z pasją można przeżyć "trzecią młodość". To impreza, dedykowana osobom 55 plus i ich rodzinom, która po raz pierwszy uwzględni nie tylko zmieniającą się świadomość osób dojrzałych, ale w inspirujący sposób pokaże, jak satysfakcjonujące może być ich życie.
polskatimes.pl/targi55plus.pl
To nie jest wiadomość z Białorusi[2015-05-25]
W Domu Pomocy Społecznej w Porąbce Uszewskiej Andrzej Duda dostał 100 procent głosów w II turze wyborów prezydenckich! Przy jednomyślności pracowników i mieszkańców z pewnością łatwiej się pracuje. Nie trzeba tłumaczyć, że wszystko było kryształowo uczciwe i zgodne z prawem...
js, gg - Gość Niedzielny/dps.pl
W Chinach też można[2015-05-25]
"Forrest Gump" to nie tylko tytuł kultowego filmu - w miejscowości Changchun w Chinach otwarto właśnie lokal o tej samej nazwie, w którym pracuje 12 niepełnosprawnych intelektualnie osób. – Mam nadzieję, że pomagam tym ludziom odnaleźć ich wartość i poczucie godności – mówi właścicielka restauracji Hu Yanping.
kawi, kaien - TVP Info
Trójbój w Wiśle[2015-05-22]
W Wiśle rozpoczyna się X Ogólnopolski Mityng w Trójboju Siłowym Olimpiad Specjalnych. To impreza sportowa skierowana do młodzieży i osób dorosłych z niepełnosprawnością intelektualną z całego kraju. Zawody potrwają do niedzieli a ich organizatorem są Olimpiady Specjalne Polska.
Andrzej Ochodek - PR Katowice

LOGOWANIE

Login:

Hasło:

PREZENTACJE

Dom Opieki "Samarytanin" w Bielsku-Białej
Dom Opieki Samarytanin w Bielsku-Białej jest ośrodkiem przeznaczonym dla osób w podeszłym wieku, jak również dla chorych... czytaj dalej

Polecamy


Partner serwisu
opiekaSeniora.pl

KATALOG FIRM

Chcesz dodać ofertę swojej firmy?
Przeglšdaj katalog w poszukiwaniu firm
Supervision E. Borgiel i sin Sp. Jawna Troska, której nasi Seniorzy potrzebują i niezależność na którą zasługują. "Amber Zdrowie i Bezpieczeństwo" Czy... czytaj dalej

KAMENA

ROZRYWKA