oprogramowanie komputerowe arisco

Domy Prawo O DPS, Kontakt

KATALOG DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ


Zapraszamy do naszego katalogu DPS-ów. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne do podjęcia decyzji informacje. Dodatkowo, dzięki zintegrowaniu systemu do ewidencji mieszkańców DOM ARISCO z bazą portalu, zawsze masz pewność, że liczba wolnych miejsc w DPS-ie jest AKTUALNA! Tego nie znajdziesz nigdzie indziej...

ZADAJ PYTANIE

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykupieniem pakietu danych w katalogu Domów Pomocy Społecznej lub macie Państwo dodatkowe pytania związane z katalogiem, prosimy o wypełnienie formularza celem przekazania go Działowi Sprzedaży ARISCO. Skontaktujemy się z Państwem i udzielimy szczegółowej informacji.

NEWS

Najlepsze menadżerki są w domach pomocy[2016-12-02]
Pierwsze miejsce w powiecie ostrowieckim i tytuł Menadżera Roku 2016 zdobyła Joanna Gałęzia, dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ulicy Grabowieckiej. Drugie miejsce w powiecie zdobyła Agnieszka Sobańska, dyrektorka Domu Pomocy Społecznej na Osiedlu Słonecznym. Tytuły przyznano podczas gali w Kielcach.
Marzena Smoręda - Echo Dnia
Amicus Bonus dla placówek i ich dyrektorów[2016-12-02]
Na Warmii i Mazurach jest ponad 6,8 tysiąca osób, które pracują w pomocy społecznej w ponad 390 jednostkach. Ci, którzy w sposób szczególny angażują się w pomoc potrzebującym, otrzymali z rąk wojewody Artura Chojeckiego statuetki Amicus Bonus oraz medale i listy gratulacyjne. Wyróżniono kilku szefów domów pomocy społecznej.
UW Olsztyn/Gazeta Olsztyńska
Domy pomocy zyskają dzięki nadwyżce[2016-12-02]
Rada Powiatu w Olsztynie podjęła szereg uchwał o przeznaczeniu wolnych środków na dodatkowe inwestycje. Część pieniędzy trafi do DPS Jeziorany – 90 tys. zł na zabezpieczenia przeciwpożarowe, DPS Jonkowo – 93 tys. zł na modernizację windy, a także do DPS Barczewo – 27 tys. zł na zakup wózków transportowo-kąpielowych.
Starostwo Powiatowe w Olsztynie/Olsztyn.wm.pl
Artyści zamieszkają w Krakowie[2016-12-01]
Przy ul. Helclów w Krakowie budują Dom Seniora Artysty. Obiekt przy obecnym Domu Pomocy Społecznej będzie gotowy w 2018 r. Zamieszkają tu malarze, rzeźbiarze, aktorzy. To już trzeci pawilon w Domu Pomocy Społecznej im. Anny i Ludwika Helclów i pierwszy taki dom w Polsce. W Domu Artysty Weterana w Skolimowie mieszkają bowiem jedynie aktorzy.
Anna Agaciak - Dziennik Polski/KAJ - E-teatr.pl
DPS w Toruniu o krok od rozbudowy[2016-12-01]
W Urzędzie Miasta Torunia prezydent Michał Zaleski i wykonawca podpisali umowę na rozbudowę Domu Pomocy Społecznej przy Szosie Chełmińskiej. Po zakończeniu prac mieszkać w nim będzie 174 pensjonariuszy. Obecnie w placówce jest 120 miejsc. Rozbudowa będzie kosztować 11 mln zł, a potrwa półtora roku.
Michał Zaręba - Radio PiK
Coraz większy problem z pielęgniarkami[2016-12-01]
Poznańskie domy pomocy mają coraz większy problem ze znalezieniem pielęgniarek. Nie pomagają kolejne ogłoszenia, kandydatów zazwyczaj odstraszają zarobki, a te są niższe niż w szpitalach. – Nie mamy obowiązku zatrudnienia pielęgniarek, ale nie wyobrażam sobie, żebyśmy tego nie robili - mówi dyrektor DPS przy ul. Bukowskiej.
BLD - Głos Wielkopolski
Plan wielkiej poznańskiej inwestycji[2016-11-30]
W budynkach po dawnym szpitalu przy ul. Szkolnej w Poznaniu ma do 2020 roku powstać największe w Polsce centrum opieki nad seniorem. Na ponad 1 ha znajdzie się klinika rehabilitacyjna, dom seniora i apartamenty senioralne typu assisted living. O planach na zagospodarowanie nieruchomości poinformowała prezes spółki MEDI-system Beata Leszczyńska.
PAP/Onet
Nie ma jak Szwajcarzy![2016-11-30]
W związku z przebudową i wymianą łóżek w Domu Spokojnej Starości Les Martinets w Villars-sur-Glâne szwajcarski samorząd zaproponował bezpłatne przekazanie siedemdziesięciu łóżek medycznych, stolików oraz materaców dla gminy Zagórz. Część trafiła już do Domu Pomocy Społecznej św. Brata Alberta w Zagórzu, reszta dotrze tam na początku 2017 roku.
eSanok.pl
Lubelskie pod lupą[2016-11-30]
W Stężycy Nadwieprzańskiej personel miał wykonywać czynności higieniczne u mieszkańców na oczach innych osób, a w Krasnymstawie pacjenci byli unieruchamiani na ponad osiem godzin. Nie mieli też prawa opuszczać terenu domu. To niektóre z nieprawidłowości stwierdzonych w domach opieki społecznej w województwie lubelskim przez Rzecznika Praw Obywatelskich.
Łukasz Minkiewicz - Dziennik Wschodni
Senior bez wigoru[2016-11-29]
Obecne władze zmieniają przygotowany przez poprzedni rząd program Senior–WIGOR. Będzie od przyszłego roku nazywał się "Senior +". Stworzone zostaną placówki pod nazwą Klub"Senior +", będą też inne drobne zmiany. Budżet na program jest jednak znacznie mniejszy: w 2016 roku jest to 40 mln, ale w przyszłym o 10 mln złotych mniej...
dps.pl/MRPiPS

LOGOWANIE

Login:

Hasło:

PREZENTACJE

Dom Opieki "Samarytanin" w Bielsku-Białej
Dom Opieki Samarytanin w Bielsku-Białej jest ośrodkiem przeznaczonym dla osób w podeszłym wieku, jak również dla chorych... czytaj dalej

Polecamy


KATALOG FIRM

Chcesz dodać ofertę swojej firmy?
Przeglądaj katalog w poszukiwaniu firm
Supervision E. Borgiel i sin Sp. Jawna Troska, której nasi Seniorzy potrzebują i niezależność na którą zasługują. "Amber Zdrowie i Bezpieczeństwo" Czy... czytaj dalej

KAMENA

ROZRYWKA