oprogramowanie komputerowe arisco reklama: PRODUCENT OBUWIA PROFILAKTYCZNEGO WAŁĘSA & PALUCH s.c.

Domy Prawo O DPS, Kontakt

KATALOG DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ

Zapraszamy do naszego katalogu DPS-ów. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne do podjęcia decyzji informacje. Dodatkowo, dzięki zintegrowaniu systemu do ewidencji mieszkańców DOM ARISCO z bazą portalu, zawsze masz pewność, że liczba wolnych miejsc w DPS-ie jest AKTUALNA! Tego nie znajdziesz nigdzie indziej...

ZADAJ PYTANIE

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykupieniem pakietu danych w katalogu Domów Pomocy Społecznej lub macie Państwo dodatkowe pytania związane z katalogiem, prosimy o wypełnienie formularza celem przekazania go Działowi Sprzedaży ARISCO. Skontaktujemy się z Państwem i udzielimy szczegółowej informacji.

NEWS

A w Popkowicach remont trwa[2019-11-20]
Dom Pomocy Społecznej w Popkowicach jest obecnie remontowany. Prace obejmują głównie dostosowanie budynku do przepisów przeciwpożarowych. Koszt inwestycji to ponad milion złotych, a łączna suma dofinansowania z Województwa Lubelskiego oraz programu PFRON to 491 tysięcy złotych.
Katarzyna Puczyńska - Naszemiasto.pl
Ćwierć wieku WTZ przy DPS w Lublińcu[2019-11-20]
W Miejskim Domu Kultury w Lublińcu odbyła się uroczystość z okazji 25-lecia Warsztatów Terapii Zajęciowej, działających przy tamtejszym DPS. Po części oficjalnej zaproszeni goście mieli okazję podziwiać wystawę prac wykonanych przez uczestników WTZ.
RED, Powiat lubliniecki - Naszemiasto.pl
Nic nam z medali pośmiertnych[2019-11-20]
Polska Federacja Związkowa Pracowników Socjalnych i Pomocy Społecznej wystosowała do nowej Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Marleny Maląg apel, w którym domaga się pilnych zmian legislacyjnych podnoszących poziom bezpieczeństwa pracowników pomocy społecznej.
aw - Portal Samorządowy
Dyrektor na pół roku[2019-11-19]
Zarząd powiatu sępoleńskiego podjął decyzję, że nowym dyrektorem DPS w Kamieniu Kr. na ulicy Podgórnej, zatrudnionym na zastępstwo zostanie pochodzący z Debrzna Przemysław Dziubiński. Został on dyrektorem na razie na pół roku. Potem ma zapaść decyzja o przedłużeniu umowy lub ogłoszeniu konkursu.
Sandra Szymańska - Gazeta Pomorska
Poszukiwania mieszkańca DPS w Mszanie Dolnej[2019-11-19]
Mszana Dolna. W poniedziałkowy wieczór w Mszanie Dolnej rozpoczęły się poszukiwania zaginionego pensjonariusza DPS. 42-latek wyszedł z placówki w poniedziałek około godziny 15:30 i do niej nie wrócił. Akcją kieruje policja.
Limanowa.in
urząd ocenia zdolność do zawarcia małżeństwa [2019-11-19]
Ona cierpi na dziecięce porażenie mózgowe i niepełnosprawność ruchową, on jest niepełnosprawny intelektualnie- ma upośledzenie w stopniu lekkim. Jolanta i Piotr od dwóch lat są parą. Obydwoje są niepełnosprawni, obydwoje chcą prowadzić normalne życie. Nie pozwala im na to państwo. Urzędnicy nie zgodzili się na ich ślub, a teraz biegli sądowi wypytują ich o sprawy intymne.
ml/ Państwo w Państwie - Polsat News
Związki reagują na chaos prawny[2019-11-18]
Federacja związkowa pracowników pomocy społecznej wnosi do MRPiPS o pilną nowelizację przepisów dotyczących wypłaty świadczenia pielęgnacyjnego dla opiekunów osób niepełnosprawnych. Związki alarmują, że bez niej JST są w dużym kłopocie. Pomimo wyroku Trybunału Konstytucyjnego ustawodawca nie zmodyfikował przepisów ustawy, co wprowadza chaos prawny.
js - Samorzad.pap.pl
Michałkiewicz - szefem PFRON[2019-11-18]
Krzysztof Michałkiewicz z PiS, dotychczasowy wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej, został w piątek powołany przez nową szefową MRPiPS Marlenę Maląg na stanowisko prezesa Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych - poinformował resort rodziny i pracy.
PAP/AKC - Portal Samorządowy
Plany lewicowej przewodniczącej[2019-11-18]
Przedmiotem obrad Komisji Polityki Społecznej i Rodziny powinny być przede wszystkim kwestie związane z rozwojem usług publicznych - żłobków, systemu zabezpieczeń społecznych i sprawy osób z niepełnosprawnościami - powiedziała nowo wybrana przewodnicząca tej komisji Magdalena Biejat (Lewica Razem).
PAP/AT - Portal Samorządowy
Nowy mikrobus dla DPS w Grudziądzu[2019-11-15]
Nowy mikrobus przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych, został oficjalnie przekazany do Domu Pomocy Społecznej nr 1 przy ul. Parkowej w Grudziądzu. 80 tys. zł (czyli połowę ceny) wyłożył Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Reszta pieniędzy pochodzi z funduszu DPS.
Łukasz Szalkowski - Naszemiasto.pl

LOGOWANIE

Polecamy


KATALOG FIRM

Chcesz dodać ofertę swojej firmy?
Przeglądaj katalog w poszukiwaniu firm
Supervision E. Borgiel i sin Sp. Jawna Troska, której nasi Seniorzy potrzebują i niezależność na którą zasługują. "Amber Zdrowie i Bezpieczeństwo" Czy... czytaj dalej

KAMENA

ROZRYWKA