oprogramowanie komputerowe arisco

Domy Prawo O DPS, Kontakt

KATALOG DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ


Zapraszamy do naszego katalogu DPS-ów. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne do podjęcia decyzji informacje. Dodatkowo, dzięki zintegrowaniu systemu do ewidencji mieszkańców DOM ARISCO z bazą portalu, zawsze masz pewność, że liczba wolnych miejsc w DPS-ie jest AKTUALNA! Tego nie znajdziesz nigdzie indziej...

ZADAJ PYTANIE

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykupieniem pakietu danych w katalogu Domów Pomocy Społecznej lub macie Państwo dodatkowe pytania związane z katalogiem, prosimy o wypełnienie formularza celem przekazania go Działowi Sprzedaży ARISCO. Skontaktujemy się z Państwem i udzielimy szczegółowej informacji.

NEWS

Chorzów ma nową placówkę[2014-10-30]
W Chorzowie powstał Dzienny Dom Pomocy dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. Decyzja o utworzeniu DDP przy ul. Beskidzkiej zapadła trzy lata temu. Budowę rozpoczęto w ubiegłym roku, dobudowując piętro do siedziby Warsztatów Terapii Zajęciowej. DDP działa pięć dni w tygodniu w godz. od 8.00 do 18.00. Przyjmie pod swe skrzydła łącznie 20 osób.
Chorzowianin.pl
Orneta ma powód do dumy[2014-10-30]
W tegorocznej XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „SZTUKA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH” organizowanego przez PFRON, którego tematem było „Piękno natury”, aż troje uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej przy OSWON w Ornecie zachwyciło jury swoimi pracami . Gala wręczenia nagród laureatom konkursu na szczeblu ogólnopolskim odbyła się 22 października.
WTZ Orneta/http://lidzbarkwarminski.wm.pl
Aut ciągle za mało[2014-10-30]
MPK Łódź kupiło nowe fiaty do przewozu niepełnosprawnych, ale aut wciąż jest za mało. Liczba pojazdów w Zakładzie Przewozu Osób Niepełnosprawnych nie została przez to zwiększona, bo wymieniono stary tabor, który miał przejechane około 700 tys. km. Nadal więc pojazdów jest 20. Do zakupu trzech kolejnych aut i zatrudnienia do nich załogi potrzebne jest 700 tys. zł.
Agnieszka Magnuszewska - Dziennik Łódzki
Pierwszy prywatny dom seniora w Rzeszowie[2014-10-29]
Jeśli wszystko dobrze pójdzie, to pierwsi mieszkańcy rzeszowskiej Villi Seniora zamieszkają w niej już 10 listopada. Konieczne są wcześniej zgody urzędników. Pomysłodawcy prywatnego domu spokojnej starości rok temu przeczytali artykuł na temat zachodnich firm, m.in. z Niemiec i z Szwajcarii, które w najbliższych latach planują w Polsce wybudować ok. 300 takich placówek.
Justyna Zielińska - Gazeta.pl
W Poznaniu pieczono rogale...[2014-10-29]
Mieszkańcy poznańskiego DPS z ul. Ugory wzięli udział w akademii kulinarnej. Pod okiem profesjonalnych cukierników przygotowywali rogale świętomarcińskie, które - jak wiadomo - są poznańską tradycją. Nie tylko panie mogły wykazać się przy kuchennym stole. Również panowie próbowali swoich sił przy wyrabianiu rogali.
Marta Danielewicz - Głos Wielkopolski
Specjalnie dla chorych na Alzheimera[2014-10-29]
25 osób z chorobą Alzheimera znajdzie stałą opiekę w nowej placówce na terenie Lublina. We wtorek uruchomiono oddział dla pacjentów z zaburzeniami pamięci i chorobami pokrewnymi w DPS "Kalina" przy ul. Kalinowszczyzna 84. To jedyna taka placówka w naszym mieście. - Prace przy jej utworzeniu trwały półtora roku - przypomniała obecna na otwarciu Monika Lipińska, zastępca prezydenta Lublina.
JAXA - Kurier Lubelski
Chojnice na wyjątkowym pokazie[2014-10-28]
Kilka miesięcy prób nie poszło na marne i uczestnicy WTZ z uśmiechami na twarzy prezentowali stroje wieczorowe i ślubne. Na pewno dzięki tej akcji spełniło się marzenie wielu pań z WTZ, które niczym prawdziwe modelki zaprezentowały się - w błysku fleszy - na prawdziwym wybiegu dla modelek. Nic więc dziwnego, że na koniec pokazu pojawiły się łzy szczęścia i wzruszenia.
Aleksander Knitter - Gazeta Pomorska
Niepotrzebne, a użyteczne[2014-10-28]
W toruńskim Urzędzie Marszałkowskim odbyła się dziś zbiórka przedmiotów używanych - niepotrzebnych urządzeń elektrycznych i elektronicznych, palet przemysłowych, książek, ubrań, mebli, porcelany i naczyń kuchennych. Sprzęt elektryczny i elektroniczny trafi do Warsztatów Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, skąd po drobnych naprawach - także do innych WTZ...
Nowości
Szczęśliwie odnaleziona[2014-10-28]
Odnalazła się 83-letnia mieszkanka DPS w Mogilnie. W akcję poszukiwawczą włączyło się Radio RDN. Pracownicy placówki martwili się, że staruszka może nie znaleźć drogi powrotnej, bo cierpi na zaniki pamięci. W akcję poszukiwawczą zaangażowali się goprowcy i strażacy. To właśnie ci ostatni odnaleźli kobietę niedaleko ośrodka...
Krystyna Pasek - Radio RDN
Zaginął mężczyzna[2014-10-27]
W sobotę po południu z Domu Pomocy Społecznej w miejscowości Damaszka koło Tczewa wyszedł 48-letni mężczyzna i do tej pory nie wrócił. Szukają go strażacy i policjanci. Jak podało Radio Gdańsk, mężczyzna jest krępej budowy ciała, ma około 180 cm wzrostu.
mk - Dziennik Bałtycki

LOGOWANIE

Login:

Hasło:

PREZENTACJE

Dom Opieki "Samarytanin" w Bielsku-Białej
Dom Opieki Samarytanin w Bielsku-Białej jest ośrodkiem przeznaczonym dla osób w podeszłym wieku, jak również dla chorych... czytaj dalej

Polecamy


Partner serwisu
opiekaSeniora.pl

KATALOG FIRM

Chcesz dodać ofertę swojej firmy?
Przeglšdaj katalog w poszukiwaniu firm
Supervision E. Borgiel i sin Sp. Jawna Troska, której nasi Seniorzy potrzebują i niezależność na którą zasługują. "Amber Zdrowie i Bezpieczeństwo" Czy... czytaj dalej

KAMENA

ROZRYWKA