oprogramowanie komputerowe arisco

Domy Prawo O DPS, Kontakt

KATALOG DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ

Zapraszamy do naszego katalogu DPS-ów. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne do podjęcia decyzji informacje. Dodatkowo, dzięki zintegrowaniu systemu do ewidencji mieszkańców DOM ARISCO z bazą portalu, zawsze masz pewność, że liczba wolnych miejsc w DPS-ie jest AKTUALNA! Tego nie znajdziesz nigdzie indziej...

ZADAJ PYTANIE

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykupieniem pakietu danych w katalogu Domów Pomocy Społecznej lub macie Państwo dodatkowe pytania związane z katalogiem, prosimy o wypełnienie formularza celem przekazania go Działowi Sprzedaży ARISCO. Skontaktujemy się z Państwem i udzielimy szczegółowej informacji.

NEWS

Konferencja w Jaworznie[2017-04-26]
Dom Pomocy Społecznej w Jaworznie oraz miejscowy Zespół Lecznictwa Otwartego zorganizowały w Miejskiej Bibliotece Publicznej konferencję pt. "Pomoc osobom starszym – wspólna odpowiedzialność". Mówiono m.in. o wykorzystywaniu technologii telemedycznej w opiece nad osobami starszymi oraz o kompleksowej opiece pacjenta geriatrycznego.
Jaw.pl
Siostry jak pingwiny - charytatywnie[2017-04-26]
"Dotychczasowy Dom, w którym żyje 56 niepełnosprawnych Chłopców musi zostać zamknięty wraz z końcem roku, a chłopcy rozwiezieni po całym kraju. Dlatego chcemy wybudować nowy, by nie musieli stracić domu ci, którzy już raz zostali go pozbawieni." - tak piszą siostry dominikanki z DPS w Broniszewicach i by zebrać potrzebne pieniądze udają pingwiny, bo akurat jest Dzień Pingwina.
dps.pl/Eliza Małgorzata Myk - Facebook/DPS Bronisz
Bielizna Calvina Kleina z seniorkami i dla seniorek [2017-04-26]
Firma Calvin Klein prowadzi kampanię reklamową promującą nową kolekcję bielizny. Pod hasłem "Calvin Klein Or Nothing At All" emitowane są 30-sekundowe spoty. Ich bohaterkami są modelki w wieku do ponad 70 lat. Występuje tam m.in. 73-letnia Lauren Hutton. Reklamy bielizny Calvina Kleina to nie kolejny marketingowy chwyt, który na chwilę ma zachwycić lub zszokować odbiorców, ale filozofia marki.
Beata Goczał - Wirtualnemedia.pl
Nie tak daleko z przedszkola do DPS[2017-04-25]
Co dzieli przedszkole od Domu Pomocy Społecznej? W Nowej Hucie na osiedlu Szkolnym zaledwie trzy numery w adresie. Dzieci i staruszkowie żyją tu po sąsiedzku, niemalże przez płot... Mieszkańcy ośrodka do przedszkola noszą ciastka, a przedszkolaki do DPS wpadają na gościnne występy.
Beata Bialik - Wyborcza.pl
Standardy lekko zmienione[2017-04-25]
Raptem 30 domów pomocy społecznej w całym kraju spełnia nowy standard toalet i łazienek. Ale istniejące obecnie placówki nie będą musiały robić generalnych remontów, by spełnić założenia projektu rozporządzenia ministerstwa rodziny, pracy i polityki społecznej. Rozporządzenie zmienia nieco obowiązujące wymagania standaryzacyjne.
aw - PAP/Portal Samorządowy
Polityka senioralna - jeden z rządowych priorytetów[2017-04-25]
Wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Bojanowska poinformowała, że ministerstwo pracuje nad dokumentem ws. polityki społecznej wobec osób starszych do roku 2030. Jej trzy filary to: bezpieczeństwo seniorów, solidarność międzypokoleniowa i uczestnictwo w życiu społecznym. Dokument wyznaczy kierunki działania, ale także realizatorów tej polityki.
mp - PAP
Dębowy Gaj koło Gniezna[2017-04-24]
W kwietniu Salomed otworzył w Jankówku koło Gniezna nowoczesny, zupełnie nowy Dom Opieki dla osób starszych. Założycielki bazując na wieloletnim doświadczeniu zaplanowały każdy detal, by sprostać oczekiwaniom osób starszych."Dębowy Gaj" to nie tylko budynek. To przede wszystkim nasze doświadczenie - twierdzą.
Sona Ishkhanyan - Naszemiasto.pl
Inicjatywa rzecznika[2017-04-24]
Rzecznik praw dziecka Marek Michalak uważa, że jeśli rodzic zaniedbywał dziecko, to ono nie powinno płacić za jego pobyt w domu pomocy społecznej. Apeluje o zmianę przepisów w tej sprawie. Z prośbą o wprowadzenie takiej zmiany RPD zwrócił się do minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbiety Rafalskiej. Resort ma 30 dni, by odpowiedzieć na pismo.
PAP/Onet
Innowacyjna placówka w Łodzi[2017-04-24]
W Łodzi powstanie innowacyjny Dom Pomocy Społecznej - dla osób wykluczonych społecznie z powodu choroby psychicznej. Projekt zrealizuje Towarzystwo Przyjaciół Niepełnosprawnych. W Urzędzie Marszałkowskim została podpisana umowa na dofinansowanie projektu ze środków unijnych sumą 6,5 mln zł. Obiekt ma być gotowy w połowie 2018 r.
msm - Express Ilustrowany
Kalinka w Kalinie[2017-04-21]
Otwarcie Domu Dziennego Pobytu ,,Kalinka” odbyło się w czwartek w Suwałkach. Placówka funkcjonuje w ramach Domu Pomocy Społecznej ,,Kalina” i mieści się w jego murach. Dom Dziennego Pobytu to dwa pomieszczenia wyposażone w meble, sprzęt RTV, aneks kuchenny i łazienkę. Wszystko na ponad 90 m2, przygotowane na potrzeby 15 uczestników.
UM Suwałki /dd - Wspolczesna.pl

LOGOWANIE

PREZENTACJE

Dom Opieki "Samarytanin" w Bielsku-Białej
Dom Opieki Samarytanin w Bielsku-Białej jest ośrodkiem przeznaczonym dla osób w podeszłym wieku, jak również dla chorych... czytaj dalej

Polecamy


KATALOG FIRM

Chcesz dodaďż˝ ofertďż˝ swojej firmy?
Przeglądaj katalog w poszukiwaniu firm
Supervision E. Borgiel i sin Sp. Jawna Troska, której nasi Seniorzy potrzebują i niezależność na którą zasługują. "Amber Zdrowie i Bezpieczeństwo" Czy... czytaj dalej

KAMENA

ROZRYWKA