oprogramowanie komputerowe arisco
Doradca w pomocy społecznej - logo

Domy Prawo O DPS, Kontakt

KATALOG DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ


Zapraszamy do naszego katalogu DPS-ów. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne do podjęcia decyzji informacje. Dodatkowo, dzięki zintegrowaniu systemu do ewidencji mieszkańców DOM ARISCO z bazą portalu, zawsze masz pewność, że liczba wolnych miejsc w DPS-ie jest AKTUALNA! Tego nie znajdziesz nigdzie indziej...

ZADAJ PYTANIE

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykupieniem pakietu danych w katalogu Domów Pomocy Społecznej lub macie Państwo dodatkowe pytania związane z katalogiem, prosimy o wypełnienie formularza celem przekazania go Działowi Sprzedaży ARISCO. Skontaktujemy się z Państwem i udzielimy szczegółowej informacji.

NEWS

Krzysztof Michałkiewicz (PiS) pełnomocnikiem rządu[2015-11-25]
Stanisław Szwed, Krzysztof Michałkiewicz i Marcin Zieleniecki zostali wiceministrami rodziny, pracy i polityki społecznej - poinformowała minister Elżbieta Rafalska. W resorcie będzie jeszcze trzech wiceministrów - zapowiedziała. Michałkiewicz będzie też pełnomocnikiem rządu do spraw osób niepełnosprawnych.
tol, PAP/TVN24
Kolejna Gala Wolontariatu[2015-11-25]
PPPW Centerko z Łodzi serdecznie zaprasza na uroczystość z okazji Dnia Wolontariusza. "Gala Wolontariatu" odbędzie się dnia 4.12.2015 r. o godz. 17.00 w Akademickim Ośrodku Inicjatyw Artystycznych przy ul. Zachodniej 54/56. Więcej szczegółów w profilu organizacji na Facebooku...
Centerko
By senior się unowocześnił[2015-11-25]
Narodowy Bank Polski prowadzi kampanię Akademia "Dostępne Finanse", adresowaną przede wszystkim do seniorów. Program umożliwia zapoznanie się z zasadami korzystania z kont bankowych, kart płatniczych. Choć coraz więcej emerytów korzysta z obrotu bezgotówkowego, to jest jeszcze wiele do zrobienia.
Andrzej Krystek, abo - Polskie Radio
Sprawdzian Umiejętności Informatycznych[2015-11-24]
Uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej z Bytowa wygrali III Sprawdzian Umiejętności Informatycznych, który odbył się w Zespole Szkół Mechanicznych w Elblągu. Rywalizowało około 30 ekip. Gospodarze – elbląski Warsztat Terapii Zajęciowej z ul. Beniowskiego – zajęli trzecie miejsce.
WTZ Tacy Sami - PortEl.pl
Chorzów świętował[2015-11-24]
Nagrody i medale powędrowały do osób zaangażowanych w niesienie pomocy najbardziej potrzebującym. Pracownicy socjalni, zatrudnieni w miejskich instytucjach pomocy społecznej oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych i innych podmiotów niepublicznych, działających w Chorzowie w sferze pomocy społecznej obchodzili swoje święto.
wojz - Chorzowianin
Podopieczni proszą, starostwo załatwia sprawę od ręki[2015-11-24]
Z listem otwartym adresowanym do starosty płockiego Mariusza Bieńka zgłosili się do Tygodnika Płockiego mieszkańcy DPS w Koszelewie. "Nie możemy się zgodzić na zwolnienie z pracy naszej rehabilitantki, do której mamy pełne zaufanie. Będziemy walczyć, by nadal z nami pracowała". Walczyć już nie muszą. Fizjoterapeutka Emilia zostanie w Koszelewie na dłużej.
Tygodnik Płocki
Bez wojskowego drylu[2015-11-23]
Samorząd Orzysza na Mazurach prowadzi obecnie adaptację trzech powojskowych budynków, w których będzie się mieścił dzienny dom pomocy społecznej. Placówka ma zacząć pracę pod koniec miesiąca, zajdzie w niej opiekę 40 osób, a pracę - 10 osób.
PAP/Wyborcza.pl
Rośnie konkurencja dla DPS[2015-11-23]
10 nowoczesnych i kompleksowych centrów seniora powstanie w pięć lat w Polsce. Inwestycje pochłoną 120 mln euro. To ambitne plany zagranicznych inwestorów: Angel Poland Group oraz MD Nursing. Pierwsze powstaje we Wrocławiu, dla kolejnych inwestorzy szukają lokalizacji głównie w dużych miastach, takich jak Poznań, Warszawa, Łódź czy Kraków.
jl - Portalsamorzadowy.pl
O mój rozmarynie...[2015-11-23]
Przy Domu Pomocy Społecznej przy ul. Jagiellońskiej w Kielcach działa chór. Jego członkami są podopieczni lokali aktywizujących. Zespół uświetnia wydarzenia okolicznościowe, organizowane przez DPS, takie jak np. Święto Niepodległości. Dodatkowo członkowie chóru samodzielnie piszą teksty do później wykonywanych utworów.
RC - Onet
Dzień Pracownika Socjalnego[2015-11-20]
Dzień Pracownika Socjalnego obchodzony jest tradycyjnie przez wszystkich pracowników domów pomocy społecznej. Życzymy Wam wszystkim - od opiekuna po pielęgniarkę, od salowej po księgową, by spełniano wszystkie obietnice, które się Wam składa; by starczało zdrowia, siły i "do pierwszego!
dps.pl/ARISCO

LOGOWANIE

Login:

Hasło:

PREZENTACJE

Dom Opieki "Samarytanin" w Bielsku-Białej
Dom Opieki Samarytanin w Bielsku-Białej jest ośrodkiem przeznaczonym dla osób w podeszłym wieku, jak również dla chorych... czytaj dalej

Polecamy


KATALOG FIRM

Chcesz dodać ofertę swojej firmy?
Przeglšdaj katalog w poszukiwaniu firm
Supervision E. Borgiel i sin Sp. Jawna Troska, której nasi Seniorzy potrzebują i niezależność na którą zasługują. "Amber Zdrowie i Bezpieczeństwo" Czy... czytaj dalej

KAMENA

ROZRYWKA