oprogramowanie komputerowe arisco

Domy Prawo O DPS, Kontakt

KATALOG DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ

Zapraszamy do naszego katalogu DPS-ów. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne do podjęcia decyzji informacje. Dodatkowo, dzięki zintegrowaniu systemu do ewidencji mieszkańców DOM ARISCO z bazą portalu, zawsze masz pewność, że liczba wolnych miejsc w DPS-ie jest AKTUALNA! Tego nie znajdziesz nigdzie indziej...

ZADAJ PYTANIE

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykupieniem pakietu danych w katalogu Domów Pomocy Społecznej lub macie Państwo dodatkowe pytania związane z katalogiem, prosimy o wypełnienie formularza celem przekazania go Działowi Sprzedaży ARISCO. Skontaktujemy się z Państwem i udzielimy szczegółowej informacji.

NEWS

Odzew...[2019-02-19]
W Łodzi przy ul. Bednarskiej działa Międzypokoleniowy Dom, w którym dzieci z domu dziecka odwiedzają osoby starsze. Pensjonariusze domu dziennego pobytu aktywnie uczestniczą w życiu dzieci. Seniorzy mogą brać udział w przedsięwzięciach realizowanych przez Dom Dziecka i organizować własne inicjatywy, które są okazją do międzypokoleniowej integracji. Funkcjonujące razem grupy służą sobie nawzajem...
Kobieta.pl
Czy gmina Oświęcim dopnie swego?[2019-02-19]
Zabytkowy pałacyk w Porębie Wielkiej (gm. Oświęcim), który stoi pusty, może za trzy lata znowu tętnić życiem. Wójt gminy Mirosław Smolarek chce, by w tym budynku, w którym przez lata mieściła się szkoła podstawowa, zorganizować Dzienny Dom Pomocy dla seniorów. Potrzebne są na to jednak spore pieniądze.
Monika Pawłowska - Gazeta Krakowska
W Kaliszu zaśpiewano "100 lat!"[2019-02-19]
Pani Franciszka Cegła obchodziła 100. rocznicę urodzin. Uroczystość urodzinowa odbyła się w Domu Pomocy Społecznej w Kaliszu, gdzie seniorka mieszka. Brali w niej udział członkowie rodziny, pracownicy DPS oraz prezydenta Kalisza. Jest to siódma w historii kaliskiego Domu Pomocy Społecznej osoba obchodząca taką okrągłą rocznicę urodzin.
Bartłomiej Hypki - Naszemiasto.pl
Bal karnawałowy w Bielsku-Białej[2019-02-18]
W DPS "Dom Nauczyciela" w Bielsku-Białej odbył się bal karnawałowy, który zgromadził liczne grono pensjonariuszy bielskich Domów Pomocy Społecznej. Bal oprócz tańców obfitował w wiele atrakcji oraz konkursów. Mieszkańcy oraz zaproszeni goście byli pięknie przebrani w kolorowe stroje. Spośród uczestników balu wyłoniono królową i króla balu oraz osobę w najbardziej atrakcyjnym stroju balowym.
Stanisław Gacek - Beskidzka24.pl
Procedury, procedury...[2019-02-18]
Rodzeństwo mieszkające od kilku lat w bełchatowskim Domu Pomocy Społecznej chce zamieszkać w takiej samej placówce, ale w Radomsku. Seniorzy twierdzą, że nie mogą doprosić się o przeniesienie. Jak się okazuje, problemem są procedury, które należy zachować, ale cała historia powinna skończyć się po myśli starszych państwa.
emd - Naszemiasto.pl
Chcesz tanio , no to masz. Protest w Poznaniu[2019-02-15]
Mieszkańcy DPS Ugory w Poznaniu od lat bezskutecznie walczą z firmą cateringową i dyrekcją domu. Niedogotowane, niedopieczone, niedosmażone, przypalone lub jeszcze zamrożone - tak mieszkańcy opisują posiłki przygotowywane prze firmę cateringową, która zawsze wygrywa przetargi. Mimo protestu, sprawa jest klasyczna. W wielu przetargach w Polsce decyduje tylko najniższa cena.
Nicole Młodziejewska - Głos Wielkopolski
Kontynuacja udanego programu[2019-02-15]
Dzięki dofinansowaniu z tegorocznej edycji programu Senior plus może powstać prawie 250 nowych domów i klubów dla seniorów - poinformowała minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska. Do dofinansowania zarekomendowano w sumie 664 oferty.
PAP/AT - Portalsamorzadowy.pl
Upadek[2019-02-15]
Na stronach najnowszego raportu „Sytuacja zdrowotna ludności Polski i jej uwarunkowania” czytamy, że w grupie osób po 65. roku życia upadki to pierwsza przyczyna zgonu z powodów zewnętrznych – umiera z ich powodu więcej osób w tej grupie wiekowej niż z powodu wypadków komunikacyjnych.
Monika Wysocka - PAP
Bogatsza oferta dla białostockich seniorów[2019-02-14]
Na liczne działania na rzecz aktywizacji seniorów Białystok zamierza w tym roku przeznaczyć 120 tys. zł. Białystok poszukuje obecnie podmiotów, które zorganizują wydarzenia, zajęcia artystyczne, warsztaty, gry i zabawy umysłowe. Ponadto zorganizują dla osób starszych wycieczki krajoznawcze, warsztaty rękodzieła, zajęcia rekreacyjne, kulturalne, promujące czytelnictwo, śpiew i taniec.
Barbara Krawczyk - Portalkomunalny.pl
Publiczno - prywatna inicjatywa[2019-02-14]
W Świebodzicach ma szansę powstać pierwszy w Polsce dom opieki dla seniorów zrealizowany w formule Partnerstwa Publiczno-Prywatnego. Wraz z gminą w projekcie partycypować ma sopocka Grupa NDI, która jako jedyna złożyła ofertę. Założeniem Domu Złotego Wieku jest zapewnienie całodobowej opieki dla 64-72 pensjonariuszy. Pobyt ma być odpłatny.
Grzegorz Dyjak - Portalsamorzadowy.pl

LOGOWANIE

PREZENTACJE

Polecamy


KATALOG FIRM

Chcesz dodać ofertę swojej firmy?
Przeglądaj katalog w poszukiwaniu firm
Supervision E. Borgiel i sin Sp. Jawna Troska, której nasi Seniorzy potrzebują i niezależność na którą zasługują. "Amber Zdrowie i Bezpieczeństwo" Czy... czytaj dalej

KAMENA

ROZRYWKA