oprogramowanie komputerowe arisco

Domy Prawo O DPS, Kontakt

KLUBY

RADAR

ANKIETA

Jak mieszkańcy DPS są traktowani przez służbę zdrowia (pogotowie, lekarzy, szpitale)?
tak jak wszyscy inni
gorzej niż inni
lepiej niż inni
nie mam zdania

KATALOG DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ


Zapraszamy do naszego katalogu DPS-ów. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne do podjęcia decyzji informacje. Dodatkowo, dzięki zintegrowaniu systemu do ewidencji mieszkańców DOM ARISCO z bazą portalu, zawsze masz pewność, że liczba wolnych miejsc w DPS-ie jest AKTUALNA! Tego nie znajdziesz nigdzie indziej...

ZADAJ PYTANIE

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykupieniem pakietu danych w katalogu Domów Pomocy Społecznej lub macie Państwo dodatkowe pytania związane z katalogiem, prosimy o wypełnienie formularza celem przekazania go Działowi Sprzedaży ARISCO. Skontaktujemy się z Państwem i udzielimy szczegółowej informacji.

NEWS

Kościół dla najbiedniejszych...[2015-04-24]
"Kościół nic nie robi dla najbiedniejszych!". Co odpowiedzieć tym, którzy atakują nas w ten sposób? Jak wygląda sytuacja na terenie - na przykład - diecezji krakowskiej? O pracy opiekuńczej - przede wszystkim Caritasu (w tym o domach opieki)- opowiada ks. Ireneusz Okarmus.
Ireneusz Okarmus - Wiara.pl
Bez Unii byłoby ciasno[2015-04-24]
Wczoraj otwarto po rozbudowie Środowiskowy Dom Samopomocy przy ul. Mielęckiego w Opolu. Placówka powiększyła się o 370 m kw. Inwestycję wymusiły przepisy unijne, według których na każdego z podopiecznych musi przypadać określona powierzchnia sal terapeutycznych i ubikacji. W zajęciach w ŚDS uczestniczy obecnie 40 osób, o 10 więcej niż przed rozbudową.
Krzysztof Świderski - Nto.pl
Sukces TZMO[2015-04-24]
Po raz czwarty wręczono Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta. Zwycięzcą w kategorii "sukces" został Jarosław Józefowicz, prezes Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych. Gratulujemy serdecznie, jako że wyroby tej firmy są znane placówkom opieki społecznej, a i my (jako dps.pl) z TZMO współpracujemy od lat!
Marcin Dobski AIP/dps.pl
Pokażcie! Pokażą? [2015-04-23]
"Pokażcie nas w Rio" - pod tym hasłem odbędzie się w sobotę (25 kwietnia) w krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej konferencja. Celem jej jest pokazanie społeczeństwu, że sport osób z niepełnosprawnością może być równie atrakcyjny dla widza co sport pełnosprawnych. Na razie w Polsce nie można było obejrzeć relacji z igrzysk paraolimpijskich.
Onet
Szukają, aż wióry lecą...[2015-04-23]
Policja w całej Polsce poszukuje zaginionego Kazimierza Sidorko, który najprawdopodobniej uciekł z Domu Pomocy Społecznej w Jarosławiu. Mężczyzna ma poważne problemy ze zdrowiem. Jak informują funkcjonariusze "ma ograniczoną zdolność do samodzielnej egzystencji". Poszukiwania trwają od 12 marca...
wini - TVN24
Żyje się...w Zakopanem[2015-04-22]
Zdrowia, szczęścia oraz 200 lat życia życzyły pani Rozalii Chmielowiec osoby, które pojawiły się w Domu Pomocy Społecznej na jubileuszu jej 102. urodzin. Wśród zaproszonych gości, którzy pomogli sędziwej emerytce zjeść okazały tort, byli dyrektor zakopiańskiego Domu Pomocy Społecznej Maria Czernik, a także starosta tatrzański Piotr Bąk. W intencji pani Rozalii odprawiono też specjalną mszę świętą.
Tomasz Mateusiak - Gazeta Krakowska
Dłoń z truskawką na dziesięciolecie[2015-04-22]
Środowiskowy Dom Samopocy w Miastku ma dziesięć lat. Z okazji jubileuszu odbyło się spotkanie w auli gimnazjum. Osoby, które wspierają placówkę otrzymały piękne statuetki, własnoręcznie wykonane przez podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy. Dłoń symbolizowała pomoc, truskawka przyjaźń.
Andrzej Gurba - Głos Pomorza
Plany już są[2015-04-22]
Pawilon Domu Pomocy Społecznej w Górnie, w którym doszło do pożaru powoli znika z krajobrazu. Po rozbiórce w tym samym miejscu powstanie nowy obiekt. Nowy pawilon będzie większy i bardziej funkcjonalny. W starym było około 20 miejsc, w nowym będzie o 10 więcej, poza tym specjalistyczne gabinety i pomieszczenia ułatwiające pracę personelu.
PR Rzeszów
Nakręcą krótki film o tolerancji[2015-04-21]
Urzędnicy i radni częstochowscy sprawdzili na sobie, jak trudno jest na wózku inwalidzkim. Poruszali się z trudem. Powiatowa Społeczna Rada ds. Osób Niepełnosprawnych w Częstochowie przygotowuje natomiast krótki film na temat tolerancji i problemów niepełnosprawnych, w którym zagrają młodzi ludzie. Casting potrwa do końca kwietnia.
Janusz Strzelczyk - Dziennik Zachodni
Na weekend do Rzgowa[2015-04-21]
Targi Super Senior „Zadbaj o aktywność fizyczną i intelektualną!” odbędą się w najbliższy weekend (25/26 kwietnia w godz. 10.00 – 17.00) w Ptak Fashion City w Hali Ptak Expo w Rzgowie koło Łodzi. Wstęp wolny! Podczas Targów swoje produkty i usługi zaprezentuje ponad 100 wystawców na powierzchni liczącej łącznie 4000 m kw.
epiotrkow.pl

LOGOWANIE

Login:

Hasło:

PREZENTACJE

Dom Opieki "Samarytanin" w Bielsku-Białej
Dom Opieki Samarytanin w Bielsku-Białej jest ośrodkiem przeznaczonym dla osób w podeszłym wieku, jak również dla chorych... czytaj dalej

Polecamy


Partner serwisu
opiekaSeniora.pl

KATALOG FIRM

Chcesz dodać ofertę swojej firmy?
Przeglšdaj katalog w poszukiwaniu firm
Supervision E. Borgiel i sin Sp. Jawna Troska, której nasi Seniorzy potrzebują i niezależność na którą zasługują. "Amber Zdrowie i Bezpieczeństwo" Czy... czytaj dalej

KAMENA

ROZRYWKA