oprogramowanie komputerowe arisco

Domy Prawo O DPS, Kontakt

KATALOG DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ

Zapraszamy do naszego katalogu DPS-ów. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne do podjęcia decyzji informacje. Dodatkowo, dzięki zintegrowaniu systemu do ewidencji mieszkańców DOM ARISCO z bazą portalu, zawsze masz pewność, że liczba wolnych miejsc w DPS-ie jest AKTUALNA! Tego nie znajdziesz nigdzie indziej...

ZADAJ PYTANIE

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykupieniem pakietu danych w katalogu Domów Pomocy Społecznej lub macie Państwo dodatkowe pytania związane z katalogiem, prosimy o wypełnienie formularza celem przekazania go Działowi Sprzedaży ARISCO. Skontaktujemy się z Państwem i udzielimy szczegółowej informacji.

NEWS

Aktywny senior. Jak zachować sprawność intelektualną w podeszłym wieku?[2017-03-29]
Książka uczy jak krok po kroku zorganizować i przeprowadzić warsztaty aktywizacji intelektualnej seniorów oraz zawiera gotowe scenariusze różnorodnych zajęć z tego zakresu.
Wydawnictwo Difin
Dni niepełnosprawnych z orderami[2017-03-29]
Wystartowały szóste Dni Osób Niepełnosprawnych Miasta Legionowo i Powiatu Legionowskiego. Na ich inauguracji, już po raz drugi wręczono ordery „Przyjaciel Niepełnosprawnych”. W tym roku otrzymali je: Wojtek Kowalczyk – legionowianin od urodzenia walczący z rdzeniowym zanikiem mięśni oraz Andrzej Bochacz, twórca witraży i organizator warsztatów dla osób niepełnosprawnych.
Rafał Michałowski - Miejscowa
Pożar w niemieckim domu opieki[2017-03-29]
Czterech mieszkańców i opiekun ucierpiało w pożarze domu opieki nad seniorami w niemieckim Waren (Meklemburgia). Pomimo, że prawidłowo zadziałała instalacja alarmowa, to pożar rozprzestrzeniał się bardzo szybko i personel nie mógł opanować sytuacji samodzielnie. Straż pożarna ewakuowała 92 podopiecznych placówki.
dpa/mv/Policja/Ostsee Zeitung
Scheda po domach dziecka[2017-03-29]
Litwa likwiduje domy dziecka (także placówki dla dzieci niepełnosprawnych). Podczas, gdy dzieci trafią do małych mieszkań terapeutycznych i będą miały bardziej zindywidualizowaną opiekę, budynkami w większości zajmie się pomoc społeczna. Mają tam powstać centra opieki dziennej, domy seniora i centra kryzysowe.
Wiadomości Znad Wilii
Mieszkaniec podpalił łóżko[2017-03-28]
W DPS w Rabie Niżnej doszło do pożaru, w pomieszczeniu gdzie przebywali pensjonariusze zapaliło się łóżko. Na szczęście pożar został szybko ugaszony. Jak się okazało łóżko podpalił jeden z mieszkańców. W związku z dużym zagrożeniem pożarowym na miejsce przybyły dwa zastępy PSP i cztery OSP.
Limanowa.in
Spektakl za spektakl[2017-03-28]
Uczniowie klasy IId II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu wraz z opiekunką odwiedzili Dom Pomocy Społecznej w Parchaniu (gm. Inowrocław). Uczniowie obejrzeli spektakl historyczny "Lubonie" na podstawie powieści Ignacego Józefa Kraszewskiego w wykonaniu mieszkańców DPS. Sami natomiast zaprezentowali mieszkańcom baśń "Królowa Śniegu".
Gazeta Pomorska
Łódzkie domy pomocy pod zmienioną kontrolą[2017-03-28]
Od kwietnia łódzkie domy pomocy społecznej będą podlegać częściowo wydziałowi zdrowia łódzkiego magistratu. MOPS nadal będzie miał nadzór w kwestiach merytorycznych, czyli kierowania mieszkańców czy naliczania opłat Wydział zdrowia przejmuje nadzór w sprawach finansowo-administracyjnych. Ma to odciążyć MOPS. Radni PiS boją się, że może chodzić o prywatyzację.
Agnieszka Jędrzejczak - Dziennik Łódzki
Igrzyska Zimowe za nami[2017-03-27]
Ostateczny dorobek Polskiej Reprezentacji Olimpiad Specjalnych na Światowych Zimowych Igrzyskach to 39 medali (10 złotych 15 srebrnych i 14 brązowych). Wszyscy nasi sportowcy wykazali się wspaniałą sportową postawą i dzielnie rywalizowali w swoich konkurencjach!
Przemysław Śmiałkowski - Olimpiady Specjalne Polsk
Seniorki w strojach Dody?[2017-03-27]
Doda oddaje swoje ubrania! Piosenkarka pochwaliła się swoim fanom na Instagramie zdjęciem prosto z garderoby i zdradziła, że zrobiła w niej wiosenne porządki. Okazuje się, że gwiazda postanowiła pozbyć się niektórych ubrań, które teraz chce oddać do domu opieki społecznej!
Karolina Błaszkiewicz - Party.pl
Pierwszy na Prawobrzeżu[2017-03-27]
Na szczecińskim Prawobrzeżu ma powstać Dzienny Dom Pomocy Społecznej i Klub Senior. To pierwszy dzienny DPS w tym rejonie Szczecinie. Budowa ośrodka ma się rozpocząć w sierpniu. Ma powstać przy u. Młodzieży Polskiej 28 w Szczecinie Zdrojach. W tej chwili wciąż trwają procedury przetargowe, dzięki którym ma zostać wyłoniony wykonawca inwestycji.
Alicja Wirwicka - Onet

LOGOWANIE

PREZENTACJE

Dom Opieki "Samarytanin" w Bielsku-Białej
Dom Opieki Samarytanin w Bielsku-Białej jest ośrodkiem przeznaczonym dla osób w podeszłym wieku, jak również dla chorych... czytaj dalej

Polecamy


KATALOG FIRM

Chcesz dodaďż˝ ofertďż˝ swojej firmy?
Przeglądaj katalog w poszukiwaniu firm
Supervision E. Borgiel i sin Sp. Jawna Troska, której nasi Seniorzy potrzebują i niezależność na którą zasługują. "Amber Zdrowie i Bezpieczeństwo" Czy... czytaj dalej

KAMENA

ROZRYWKA