oprogramowanie komputerowe arisco

Domy Prawo O DPS, Kontakt

KATALOG DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ

Zapraszamy do naszego katalogu DPS-ów. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne do podjęcia decyzji informacje. Dodatkowo, dzięki zintegrowaniu systemu do ewidencji mieszkańców DOM ARISCO z bazą portalu, zawsze masz pewność, że liczba wolnych miejsc w DPS-ie jest AKTUALNA! Tego nie znajdziesz nigdzie indziej...

ZADAJ PYTANIE

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykupieniem pakietu danych w katalogu Domów Pomocy Społecznej lub macie Państwo dodatkowe pytania związane z katalogiem, prosimy o wypełnienie formularza celem przekazania go Działowi Sprzedaży ARISCO. Skontaktujemy się z Państwem i udzielimy szczegółowej informacji.

NEWS

Projekt zmian wyróżniony[2018-05-23]
Rewitalizacja DPS przy ul. Nawojowskiej w Nowym Sączu jest niezwykle potrzebna i jest zaczątkiem przemian w strukturze miejskiej. Praca dyplomowa Eweliny Jończyk pt. "Dom Pomocy Społecznej w Nowym Sączu – Transformacje" otrzymała wyróżnienie jako jedna z najlepszych w 2017 roku. Opracowana została w ASP w Krakowie i być może zostanie zrealizowana w przyszłości w Nowym Sączu.
Agnieszka Michalik - Miastons.pl
Setne urodziny w Sandomierzu[2018-05-23]
Helena Stec z Sandomierza skończyła 100 lat. W Domu Pomocy Społecznej w Sandomierzu urządzono jej wspaniałe przyjęcie. Pani Helena mieszka w DPS od pamiętnej powodzi w maju 2010 roku, kiedy woda zabrała jej cały dobytek. Kolejka osób z kwiatami i życzeniami z trudem mieściła się w sali, w której odbywała się uroczystość.
Klaudia Tajs - Echo Dnia
Fundusze unijne dla Tomczyc[2018-05-23]
Powiat grójecki otrzyma ponad 1,2 miliona złotych z Unii Europejskiej na modernizację Domu Pomocy Społecznej w Tomczycach. Fundusze będą przeznaczone na termomodernizację budynku w gminie Mogielnica. W ramach projektu zostaną wykonane prace remontowo-budowlane, zainstalowane będą też kolektory solarne.
Piotr Stańczak - Echo Dnia
Zabójstwo w berlińskim domu seniora[2018-05-22]
Prawdopodobnie do zabójstwa doszło w berlińskim domu opieki w dzielnicy Schöneberg. 94-letni mieszkaniec zmarł w wyniku obrażeń głowy. Policja zatrzymała jego kolegę z pokoju, 80-latka z tej samej placówki. Panowie do tej pory rozumieli się dobrze i przyjaźnili, więc przedstawiciele prowadzącego dom Caritasu są zszokowani.
Philippe Debionne/ Eric Richard - Berliner Zeitung
Coraz piękniejszy ogród[2018-05-22]
Rozpoczyna się kolejny etap inwestycji w ogrodzie dla seniorów Domu Pomocy Społecznej "Włókniarz" przy ul. Krzemienieckiej 7/9 w Łodzi. Na wniosek mieszkańców zrobione będą alejki z kostki brukowej. Do tej pory na terenie "Włókniarza"wykonano nasadzenia, zbudowano altanki, wygospodarowano miejsce do grillowania oraz postawiono ławki.
UMŁ/Tulodz.com
Dzienny dom pomocy i klub[2018-05-22]
Pierwszy Dzienny Dom Pomocy Społecznej na prawobrzeżu Szczecina otwarty. Przez ostatnie kilkanaście miesięcy miasto remontowało lokal przy ulicy Młodzieży Polskiej. Teraz w ciągu dnia będzie mogło tam spędzać czas 80 osób. Dom Pomocy Społecznej będzie działać do godziny 16, a później - do wieczora - czynny będzie Klub Seniora.
Radosław Jaczmiński - Radio Szczecin
Bez interwencji radia się nie dało[2018-05-21]
Po interwencji dziennikarzy Radia dla Ciebie znalazło się miejsce w domu pomocy społecznej dla pani Apolonii Bużkiewicz. Urzędnicy przez dwa lata odmawiali pomocy 92-letniej kobiecie, która brała udział w Powstaniu Warszawskim. Pomógł też Urząd do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych. Teraz kobieta przebywa w wybranym przez siebie w DPS na warszawskim Bemowie.
Mariusz Niedźwiecki/mg - RDC
Palił się telewizor[2018-05-21]
W Domu Pomocy Społecznej w Nowym Sączu wybuchł pożar. Palił się telewizor. Wszyscy mieszkańcy zostali ewakuowani na zewnątrz budynku. Na szczęście skończyło się na strachu. Pracownicy placówki ugasili pożar jeszcze przed przybyciem strażaków. Przyczyną pożaru było zwarcie w instalacji elektrycznej.
Sadeczanin.info
Były prezydent Lech Wałęsa w Sejmie[2018-05-21]
Lech Wałęsa przyjechał do Sejmu, by spotkać się z protestującymi od ponad miesiąca osobami niepełnosprawnymi i ich opiekunami. W ostatnich dniach do Sejmu nie wpuszczono m.in. szefowej Polskiej Akcji Humanitarnej Janiny Ochojskiej i 91-letniej kombatantki Wandy Traczyk-Stawskiej. Lech Wałęsa, jako były prezydent, musiał zostać wpuszczony do Sejmu. I to bez okazania dokumentów.
Natalia Durman - Wp.pl
Wypadek w Ostrowinie[2018-05-18]
26-letni podopieczny Powiatowego Domu Pomocy Społecznej w Ostrowinie wypadł z okna na trzecim piętrze wprost na betonową kostkę. Poszkodowany trafił do szpitala. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja. Do wypadku doszło w pobliżu miejsca, gdzie trwają prace remontowe.
rd - Mojaolesnica.pl

LOGOWANIE

PREZENTACJE

Polecamy


KATALOG FIRM

Chcesz dodać ofertę swojej firmy?
Przeglądaj katalog w poszukiwaniu firm
Supervision E. Borgiel i sin Sp. Jawna Troska, której nasi Seniorzy potrzebują i niezależność na którą zasługują. "Amber Zdrowie i Bezpieczeństwo" Czy... czytaj dalej

KAMENA

ROZRYWKA