oprogramowanie komputerowe arisco

Domy Prawo O DPS, Kontakt

KATALOG DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ

Zapraszamy do naszego katalogu DPS-ów. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne do podjęcia decyzji informacje. Dodatkowo, dzięki zintegrowaniu systemu do ewidencji mieszkańców DOM ARISCO z bazą portalu, zawsze masz pewność, że liczba wolnych miejsc w DPS-ie jest AKTUALNA! Tego nie znajdziesz nigdzie indziej...

ZADAJ PYTANIE

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykupieniem pakietu danych w katalogu Domów Pomocy Społecznej lub macie Państwo dodatkowe pytania związane z katalogiem, prosimy o wypełnienie formularza celem przekazania go Działowi Sprzedaży ARISCO. Skontaktujemy się z Państwem i udzielimy szczegółowej informacji.

NEWS

Duże straty po pożarze w Gorzkowie[2019-02-22]
Ogień pojawił się w ub. tygodniu w świętokrzyskim domu seniora w miejscowości Gorzkowo. Ośrodek jest prowadzony przez Caritas Diecezji Kieleckiej. Ewakuowano 15 pensjonariuszy, jedna osoba została ranna. Jak wynika z ustaleń straży pożarnej, ogień pojawił się w jednym z pomieszczeń na piętrze dwukondygnacyjnego budynku. Straty są znaczne.
RMF FM/ Wp.pl
Śląsk Cieszyński: PDPS w Pogórzu[2019-02-22]
Powiatowy Dom Pomocy Społecznej w Pogórzu przeznaczony jest dla 152 dorosłych kobiet z niepełnosprawnością intelektualną. Zajęcia terapeutyczne odbywają się tu aż w sześciu pracowniach. Ale oferta jest tu znacznie bogatsza: są pielgrzymki, są wycieczki do kina, teatru i na koncerty. Mieszkanki uczestniczą we wczasach, turnusach rehabilitacyjnych i obozach sportowych...
Andrzej Koenig - Ox.pl
Słaba oferta dla domów pomocy z Włocławka[2019-02-22]
W ratuszu we Włocławku odbyło się spotkanie z dyrektorami, pracownikami i związkowcami z domagających się podwyżek domów pomocy społecznej. Urząd miasta zaproponował 7% podwyżki wstecznie od stycznia i dalsze rozmowy w II połowie roku. To w efekcie średnio tylko 200 złotych brutto podwyżki i protestujący nie zamierzają oferty przyjąć.
Gazeta Pomorska/Naszemiasto.pl
Rzekuń otworzy dzienny dom seniora[2019-02-21]
Gmina Rzekuń (powiat Ostrołęka) otrzymała dofinansowanie w wysokości 300 tysięcy złotych na utworzenie i wyposażenie Dziennego Domu "Senior+". Placówka powstanie w remizo-świetlicy w Rzekuniu. Przewiduje się początkowo utworzenie domu dla 15 seniorów, ale z perspektywą rozszerzenia liczby miejsc.
Eostroleka.pl
Siostry z Krzyżanowic walczą o poprawę warunków w DPS[2019-02-21]
Piękna zabytkowa architektura nie zawsze idzie w parze z funkcjonalnością. Pokazuje to przykład "Różanego Pałacu" w Krzyżanowicach, w którym mieści się Dom Pomocy Społecznej, prowadzony przez zgromadzenie sióstr Franciszkanek Maryi Nieustającej Pomocy. W obiekcie brakuje windy. Potrzebne są też pieniądze na kolejne inwestycje. Do wsparcia namawia jeden z radnych.
mad - Nowiny.pl
Bal w baśniowej atmosferze[2019-02-21]
Dom Pomocy Społecznej w Ostrołęce już po raz trzeci zorganizował dla swoich mieszkańców Bal Wielu Serc. Wydarzenie odbyło się pod hasłem "W Krainie Baśni i Bajek". Mieszkańcy w ramach konkursu zaprezentowali swoje adaptacje baśni i bajek. Pokazali między innymi "Rzepkę", "Krainę Lodu", "Calineczkę" i "Dziewczynkę z zapałkami".
Moja-ostroleka.pl
Wiosna Roberta Biedronia przedstawia program[2019-02-20]
Partia Wiosna zapowiada w swoim programie podwyższenie podstawowych świadczeń dla osób niepełnosprawnych o 500 złotych i wprowadzenie dodatków dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Zapowiada bezpłatne wsparcie asystentów i coroczne tygodniowe urlopy wytchnieniowe dla opiekunów połączone z turnusami rehabilitacyjnymi dla ich podopiecznych.
Wiosna Roberta Biedronia
Sieradzka placówka dziennego pobytu zaprasza[2019-02-20]
Dzienny Dom Pobytu Senior+ stworzony przez powiat sieradzki już działa. Placówka została urządzona w siedzibie Domu Pomocy Społecznej przy ul. Armii Krajowej 34 w Sieradzu, a na starsze osoby czekają odnowione pomieszczenia: sala ćwiczeń, kuchnia czy pokoje z przeznaczeniem na odpoczynek oraz ciekawe, urozmaicone zajęcia. Są jeszcze wolne miejsca dla uczestników.
Paweł Gołąb - Naszemiasto.pl
O wampirze z mieszkańcami DPS w Brwilnie[2019-02-20]
Piotra Bała, aktor płockiego Teatru Dramatycznego pojawia się w roli reżysera i zaprasza na swój film "NOSFERARTUR". To jego następny film realizowany we współpracy z mieszkańcami Domu Pomocy Społecznej w Brwilnie. Poprzedni to "Biuro matrymonialne". Tym razem Piotr Bała zaprasza do obejrzenia zabawnej, pełnej niespodziewanych zdarzeń, trochę strasznie brzmiącej historii o rzekomym wampirze.
rad - Tygodnik Płocki
Odzew...[2019-02-19]
W Łodzi przy ul. Bednarskiej działa Międzypokoleniowy Dom, w którym dzieci z domu dziecka odwiedzają osoby starsze. Pensjonariusze domu dziennego pobytu aktywnie uczestniczą w życiu dzieci. Seniorzy mogą brać udział w przedsięwzięciach realizowanych przez Dom Dziecka i organizować własne inicjatywy, które są okazją do międzypokoleniowej integracji. Funkcjonujące razem grupy służą sobie nawzajem...
Kobieta.pl

LOGOWANIE

PREZENTACJE

Polecamy


KATALOG FIRM

Chcesz dodać ofertę swojej firmy?
Przeglądaj katalog w poszukiwaniu firm
Supervision E. Borgiel i sin Sp. Jawna Troska, której nasi Seniorzy potrzebują i niezależność na którą zasługują. "Amber Zdrowie i Bezpieczeństwo" Czy... czytaj dalej

KAMENA

ROZRYWKA