oprogramowanie komputerowe arisco

Domy Prawo O DPS, Kontakt

KATALOG DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ

Zapraszamy do naszego katalogu DPS-ów. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne do podjęcia decyzji informacje. Dodatkowo, dzięki zintegrowaniu systemu do ewidencji mieszkańców DOM ARISCO z bazą portalu, zawsze masz pewność, że liczba wolnych miejsc w DPS-ie jest AKTUALNA! Tego nie znajdziesz nigdzie indziej...

ZADAJ PYTANIE

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykupieniem pakietu danych w katalogu Domów Pomocy Społecznej lub macie Państwo dodatkowe pytania związane z katalogiem, prosimy o wypełnienie formularza celem przekazania go Działowi Sprzedaży ARISCO. Skontaktujemy się z Państwem i udzielimy szczegółowej informacji.

NEWS

Paraolimpijskie oszustwa[2017-09-22]
Brytyjscy paraolimpijczycy udają bardziej niepełnosprawnych, niż są naprawdę, by zwiększyć szanse na medale - ujawnia BBC. Działacze porównują te oszustwa do dopingu. O tym, że w wyspiarskim paraolimpizmie dzieje się źle, wiadomo od dawna. Sprawa dotyczy tak naprawdę nie tylko Wielkiej Brytanii, o czym dobrze wiedzą znający tę tematykę.
Michał Szadkowski - Wyborcza.pl
Dzień otwarty na Baranowickiej[2017-09-22]
We wrześniu obchodzony jest Światowy Dzień i Miesiąc Choroby Alzheimera. W Białymstoku to okazja do zwiedzenia i poznania Domu Pomocy Społecznej, który zapewnia pobyt osobom cierpiącym na to schorzenie. Dzisiaj Dom Pomocy Społecznej przy ulicy Baranowickiej 203 (a właściwie Zespół Specjalistycznych Usług Opiekuńczych dla Osób z Otępieniem), organizuje dzień otwarty.
Dorota Mariańska - Bialystokonline.pl
Jeszcze rok prac[2017-09-22]
Zgodnie z harmonogramem przebiegają prace przy współfinansowanej przez Unię Europejską termomodernizacji budynków DPS nr 1 w Lęborku. Wykonano ocieplenie ścian fundamentowych poniżej poziomu gruntu, sukcesywnie trwa wymiana stolarki okiennej. Trwają prace przy wykonywaniu ocieplenia ścian oraz dachów. Termin zakończenia prac - za rok.
Marcin Kapela - Naszemiasto.pl
Dobre zakończenie[2017-09-21]
Szczęśliwie zakończyły się wielodniowe poszukiwania podopiecznego DPS w Szczyrzycu, o których informowaliśmy przedwczoraj. 60-letni pan Józef został znaleziony przez policjantów w Stalowej Woli. Na razie trafił do szpitala, a le potem wróci do szczyrzyckiej placówki.
PA - Limanowa.in
Tragiczna epidemia grypy w Australii[2017-09-21]
Są już dziesiątki ofiar śmiertelnych tegorocznej epidemii grypy w Australii, zwłaszcza w domach spokojnej starości. Najbardziej dotknęła ona seniorów i stąd właśnie apel, by zwłaszcza ich szczepić po raz drugi po połowie roku. Jest też problem nieskuteczności dostępnej szczepionki, a skuteczna amerykańska Fluzone nie ma jeszcze australijskich certyfikatów.
Emily Woods - The Age
Ręczniki i pościel też mogą się zapalić[2017-09-21]
Magazyn z pościelą i ręcznikami był zarzewiem pożaru, który w sobotę wybuchł w domu opieki w Bonn (Niemcy). Wszyscy mieszkańcy zostali błyskawicznie ewakuowani, ale ofiarna akcja opiekunek skończyła się dla 3 z nich pobytem w szpitalu. Przyczyny pożaru w domu seniora bada teraz policja, ale wiele wskazuje, że mogło to być podpalenie.
jcb/iri/exfo - Express.de
Poznań konsultuje politykę senioralną[2017-09-20]
Rozpoczęły się konsultacje programu „Polityka senioralna miasta Poznania na latach 2017-2021”. Na opinie i uwagi urzędnicy będą czekać do 26 września. W konsultacjach mogą wziąć udział nie tylko seniorzy, ale każdy pełnoletni mieszkaniec Poznania. W Poznaniu obecnie mieszka ponad 140 tysięcy osób w wieku 60 plus.
Bogna Kisiel - Głos Wielkopolski
Pomogą unijne fundusze[2017-09-20]
Gmina Wałbrzych ogłosiła przetarg związany z przebudową budynku przy ul. gen. Władysława Andersa na Białym Kamieniu. Zgodnie z projektem miasta powstanie tam Dom Pomocy Społecznej. Inwestycja obejmie m.in. termomodernizację budynku oraz zagospodarowanie terenu wokół nieruchomości. Oddanie DPS do użytku zaplanowano w 2018 roku. Inwestycja będzie kosztowała 6 mln zł brutto.
Panorama Wałbrzyska/Naszemiasto.pl
Wstydzę się mówić o tym, ile zarabiam[2017-09-20]
Pani Małgosia, pielęgniarka z Elbląga, po ponad trzydziestu latach w zawodzie otrzymuje pensję 2110 zł brutto, czyli 1700 zł z haczykiem na rękę. Jej koleżankom zatrudnionym w szpitalach, przychodniach rząd obiecał podwyżkę. Jej ona się nie należy. Dlaczego? Bo pracuje w domu pomocy społecznej.
Natasza Jatczyńska - Info.elblag.pl
Tragiczny wypadek w Poraju[2017-09-19]
49-letnia podopieczna DPS w Poraju została śmiertelnie potrącona przez samochód dostawczy jednej z firm kurierskich. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta została uderzona, gdy samochód cofał na posesji należącej do DPS. Na razie śledztwo toczy się w sprawie, a kierowcy samochodu nie postawiono żadnych zarzutów.
Bartłomiej Romanek - Dziennik Zachodni

LOGOWANIE

PREZENTACJE

Dom Opieki "Samarytanin" w Bielsku-Białej
Dom Opieki Samarytanin w Bielsku-Białej jest ośrodkiem przeznaczonym dla osób w podeszłym wieku, jak również dla chorych... czytaj dalej

Polecamy


KATALOG FIRM

Chcesz dodaďż˝ ofertďż˝ swojej firmy?
Przeglądaj katalog w poszukiwaniu firm
Supervision E. Borgiel i sin Sp. Jawna Troska, której nasi Seniorzy potrzebują i niezależność na którą zasługują. "Amber Zdrowie i Bezpieczeństwo" Czy... czytaj dalej

KAMENA

ROZRYWKA