oprogramowanie komputerowe arisco reklama: PRODUCENT OBUWIA PROFILAKTYCZNEGO WAŁĘSA & PALUCH s.c.

Domy Prawo O DPS, Kontakt

KATALOG DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ

Zapraszamy do naszego katalogu DPS-ów. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne do podjęcia decyzji informacje. Dodatkowo, dzięki zintegrowaniu systemu do ewidencji mieszkańców DOM ARISCO z bazą portalu, zawsze masz pewność, że liczba wolnych miejsc w DPS-ie jest AKTUALNA! Tego nie znajdziesz nigdzie indziej...

ZADAJ PYTANIE

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykupieniem pakietu danych w katalogu Domów Pomocy Społecznej lub macie Państwo dodatkowe pytania związane z katalogiem, prosimy o wypełnienie formularza celem przekazania go Działowi Sprzedaży ARISCO. Skontaktujemy się z Państwem i udzielimy szczegółowej informacji.

NEWS

Fundacja Rydzyka wsparła DPS w Bornem Sulimowie[2019-07-19]
Fundacja "Nasza Przyszłość", której jednym z założycieli jest o. Tadeusz Rydzyk. uzyskała w 2018 roku 4,3 mln zł z darowizn w ramach 1 proc. od podatku PIT. Ponad 1,16 mln zł rozdysponowano w ramach akcji charytatywnej. Fundacja zakupiła żywność i artykuły higieniczne, które trafiły później do kilku instytucji pomocy społecznej. Wśród nich jest dom pomocy społecznej w Bornem Sulimowie.
Tomasz Molga - WP
Zwycięzca prawie znany[2019-07-19]
Po odwołaniu Iwony Siemińskiej ze stanowiska dyrektora Powiatowego Domu Pomocy Społecznej w Ostrowinie, jej obowiązki przejął tymczasowo Oskar Łatoszyński. Już wkrótce nowym szefem jednostki może zostać Marek Czarnecki, miejski radny oraz były i wieloletni dyrektor. Jak to się w Polsce dzieje, że już typowany jest zwycięzca nieogłoszonego konkursu?
rd - Mojaolesnica.pl
Wójt gminy Stężyca o pożarze DPS[2019-07-19]
W czerwcowym pożarze DPS w Stężycy całkowicie zostało zniszczone piętro budynku wraz z wyposażeniem. Wszystkie instalacje są do wymiany. Remont tego obiektu należy przeprowadzić jak najszybciej, aby podopieczni wrócili do swojego domu. W chwili obecnej gmina przeznaczyła na remont około pół miliona złotych, jednakże jeśli wyniknie potrzeba zwiększenia tej kwoty to gmina jest przygotowana.
Naszemiasto.pl
Konkurs na dyrektora DPS w Ostrowcu Św.[2019-07-18]
Zarząd Powiatu Ostrowieckiego, uchwałą z dnia 17 lipca ogłosił konkurs na kierownicze stanowisko urzędnicze Dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Ostrowcu Świętokrzyskim na od. Słonecznym 49. Wymagane dokumenty aplikacyjne można składać do 29 lipca 2019 roku do godziny 15.00. Umowa o pracę zawarta zostanie nie wcześniej niż 14 sierpnia 2019 roku.
Marzena Gołębiowska - Naostro.info
DPS w Wadowicach pięknieje[2019-07-18]
Właśnie zakończyła się wymiana dachu na budynku DPS przy ul. Pułaskiego w Wadowicach. Placówka chce teraz wymienić wysłużoną windę. W ubiegłym roku na jednej ze ścian DPS powstał mural upamiętniający 100. rocznicę niepodległości. A teraz razem z nowym dachem, przy budynku DPS pojawiły się piękne kwietniki – dzieła pracowników i mieszkańców
krystian - Wiadomosciwadowice.pl
Pierwsze czytanie i kolejne poprawianie[2019-07-18]
Rozszerzenie katalogu produktów leczniczych, które są dostępne w aptece dla podmiotów innych niż pacjenci oraz uprawnione podmioty, np. szpitale – przewiduje projekt noweli Prawa Farmaceutycznego, którego pierwsze czytanie odbyło się w czwartek w Sejmie. Obowiązujące od czerwca nowe przepisy spowodowały, że Domy Pomocy Społecznej mają obecnie bardzo ograniczony dostęp do leków.
BPO - Polityka Zdrowotna
Jak to w Kielcach pracownikom DPS mydlono oczy...[2019-07-17]
PracownicyDPS imienia Antoniego Kępińskiego dla psychicznie chorych mężczyzn w Kielcach, proszą o podwyższenie wynagrodzenia, przywrócenia nagrody rocznej, zwiększenie liczby personelu... W odpowiedzi Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej napisano, że te problemy powinien rozwiązać dyrektor placówki i samorząd. Ale nie ma środków. I że tak jest w innych dps-ach w Polsce.
Iwona Rojek _ Echo Dnia
Żony prezydentów z niepełnosprawnymi[2019-07-17]
Żona Andrzeja Dudy oraz żona Prezydenta Republiki Litewskiej zapoznały się z działalnością Fundacji Pomocy Osobom z Niepełnosprawnością Intelektualną „Dom” oraz projektem Olimpiad Specjalnych Polska. W salach krawieckiej, tkackiej i plastycznej żony prezydentów rozmawiały z uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz obejrzały efekty ich pracy.
Prezydent.pl
Zatrudnienie niepełnosprawnych - w ogonie Europy[2019-07-17]
Wskaźnik zatrudniania osób niepełnosprawnych w Polsce należy do najniższych w Europie. W kraju większość osób z niepełnosprawnością pozostaje poza rynkiem pracy, choć instytucje państwowe zobowiązały się do zmiany tej sytuacji jeszcze w 2012 roku - podaje Najwyższa Izba Kontroli.
Onet
Klęska Szydło - znowu nie została wybrana na szefową Komisji Zatrudnienia i Spraw Socjalnych PE[2019-07-16]
Beata Szydło po raz kolejny nie została wybrana na przewodniczącą Komisji Zatrudnienia i Spraw Socjalnych Parlamentu Europejskiego, o które starała się z rekomendacji PiS. Szydło przegrała głosowanie stosunkiem głosów 19 do 34, czyli jeszcze bardziej jednoznacznie niż w pierwszym głosowaniu.
Twitter, PAP, Onet, Deutsche Welle

LOGOWANIE

Polecamy


KATALOG FIRM

Chcesz dodać ofertę swojej firmy?
Przeglądaj katalog w poszukiwaniu firm
Supervision E. Borgiel i sin Sp. Jawna Troska, której nasi Seniorzy potrzebują i niezależność na którą zasługują. "Amber Zdrowie i Bezpieczeństwo" Czy... czytaj dalej

KAMENA

ROZRYWKA