oprogramowanie komputerowe arisco reklama: PRODUCENT OBUWIA PROFILAKTYCZNEGO WAŁĘSA & PALUCH s.c.

Domy Prawo O DPS, Kontakt

KATALOG DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ

Zapraszamy do naszego katalogu DPS-ów. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne do podjęcia decyzji informacje. Dodatkowo, dzięki zintegrowaniu systemu do ewidencji mieszkańców DOM ARISCO z bazą portalu, zawsze masz pewność, że liczba wolnych miejsc w DPS-ie jest AKTUALNA! Tego nie znajdziesz nigdzie indziej...

ZADAJ PYTANIE

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykupieniem pakietu danych w katalogu Domów Pomocy Społecznej lub macie Państwo dodatkowe pytania związane z katalogiem, prosimy o wypełnienie formularza celem przekazania go Działowi Sprzedaży ARISCO. Skontaktujemy się z Państwem i udzielimy szczegółowej informacji.

NEWS

Lewica protestuje: 100% dla Dudy w kutnowskim dps![2020-07-08]
W wątpliwość Nowa Lewica Kutno podaje uczciwość wyborów z udziałem pensjonariuszy Domów Pomocy Społecznej. Ich zdaniem istnieje podejrzenie, że w trakcie I tury podopieczni DPS byli manipulowani przez osoby trzecie. Wszystko po to, by oddały głos na Andrzeja Dudę. Lewica obawia się, że podobnie może być w najbliższą niedzielę.
bnp - Kutno.net.pl
Kolejne sprzeczne sygnały od premiera i ministra zdrowia[2020-07-08]
Ministerstwo Zdrowia zaproponowało, by w lokalu wyborczym obsługiwano w pierwszej kolejności osoby powyżej 60. roku życia i osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności czy osoby, które ze względu na stan zdrowia nie mogą poruszać się samodzielnie. Jest to zaskakujące po zapewnieniach premiera Morawieckiego, że koronawirusa już nie trzeba się obawiać...
PAP / Portal Samorządowy; Dps.pl
Inauguracja II kadencji Rady Senioralnej[2020-07-08]
W siedzibie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej odbyło się inauguracyjne posiedzenie Rady do spraw Polityki Senioralnej II kadencji, w którego trakcie powołani zostali członkowie nowej rady. Rada ta jest organem opiniodawczo-doradczym w sprawach polityki społecznej wobec osób starszych.
PAP/Portal Samorządowy
Unijne pieniądze dla pracowników domów pomocy![2020-07-07]
Ponad 326 mln zł ze środków krajowego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, istniejącego dzięki Funduszom Europejskim, trafi wkrótce do Regionalnych Ośrodków Polityki Społecznej. Część kwoty trafi do 41 tys. pracowników DPS-ów. Miesięczny dodatek dla jednego pracownika (zatrudnionego w wymiarze pełnego etatu) zaplanowano w wysokości 1 450 zł miesięcznie.
kds - Poulshr.pl/Dps.pl
Koronawirus w Domu Księży Seniorów w Radomiu[2020-07-07]
Koronawirus w Domu Księży Seniorów w Radomiu. W ubiegłym tygodniu obecność koronawirusa wykryto u jednego z księży z tego domu opieki. Po testach okazało się, że około dziesięciu ma wynik pozytywny – powiedział kanclerz radomskiej kurii. Jeden z zakażonych księży zmarł.
kw - PAP/Onet
Radził sobie w trakcie pandemii, poradzi i teraz[2020-07-07]
Sebastian Lewandowski szef Zespołów Ratownictwa Medycznego w Bochni pokieruje tamtejszym DPS. Zarząd powiatu zaproponował mu kierowanie tą placówką do czasu rozstrzygnięcia konkursu. Lewandowski na stanowisku dyrektora zastąpi Barbarę Hałas, z którą zarząd powiatu kilka dni temu postanowił się rozstać.
Małgorzata Więcek-Cebula - Bochniazbliska.pl
Dom seniora w Puszczykowie w kwarantannie po wykryciu koronawirusa[2020-07-06]
Zmarła seniorka z domu opieki w Puszczykowie pod Poznaniem. Badania wykazały, że była zakażona koronawirusem. - Przebywała w sali jednoosobowej, podejrzewamy zatem zakażenie bardziej wśród personelu - mówi Anna Pawłowska z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. Wszyscy pensjonariusze i pracownicy placówki zostali objęci obowiązkową kwarantanną.
ww/i - TVN24
Dyrektorka DPS w Kaliszu odchodzi po fali zarzutów[2020-07-06]
Halina Szalska rezygnuje z funkcji dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Kaliszu. Jej odejścia domagała się większość pracowników. Lista zarzutów była długa: od tego, że źle zabezpieczyła placówkę, pensjonariuszy i pracowników przed koronawirusem, po ukrywanie skali zakażeń i grożenie pracownikom za nagłaśnianie problemu. Teraz ma być ogłoszony nowy konkurs na stanowisko dyrektora.
MIK - Faktykaliskie.pl
Rośnie liczba ofiar powodzi w Japonii[2020-07-06]
Głęboka woda powodziowa i groźba zejścia kolejnych lawin błotnych utrudniały w niedzielę akcje poszukiwawcze i ratownicze na japońskiej wyspie Kiusiu. Jest wiele osób zaginionych i zabitych przez żywioł. Aż 14 ofiar odnotowano w domu spokojnej starości, który znalazł się pod wodą po wystąpieniu z brzegów pobliskiej rzeki.
BBC/Onet/Dps.pl
138 mieszkańców domów pomocy społecznej zmarło[2020-07-03]
Koronawirus był przyczyną śmierci 138 pensjonariuszy w domach opieki społecznej. Nie było żadnej ofiary śmiertelnej wśród personelu. Testy prowadzone są zgodnie z wytycznymi. Mają też objąć wszystkie osoby kierowane do DPS-ów – mówiła na posiedzeniu senackich komisji wiceminister rodziny Iwona Michałek.
PAP/ Klaudia Torchała - Mp.pl

LOGOWANIE

Polecamy


KATALOG FIRM

Chcesz dodać ofertę swojej firmy?
Przeglądaj katalog w poszukiwaniu firm
Supervision E. Borgiel i sin Sp. Jawna Troska, której nasi Seniorzy potrzebują i niezależność na którą zasługują. "Amber Zdrowie i Bezpieczeństwo" Czy... czytaj dalej

KAMENA

ROZRYWKA