oprogramowanie komputerowe arisco reklama: PRODUCENT OBUWIA PROFILAKTYCZNEGO WAŁĘSA & PALUCH s.c.

Domy Prawo O DPS, Kontakt

KATALOG DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ

Zapraszamy do naszego katalogu DPS-ów. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne do podjęcia decyzji informacje. Dodatkowo, dzięki zintegrowaniu systemu do ewidencji mieszkańców DOM ARISCO z bazą portalu, zawsze masz pewność, że liczba wolnych miejsc w DPS-ie jest AKTUALNA! Tego nie znajdziesz nigdzie indziej...

ZADAJ PYTANIE

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykupieniem pakietu danych w katalogu Domów Pomocy Społecznej lub macie Państwo dodatkowe pytania związane z katalogiem, prosimy o wypełnienie formularza celem przekazania go Działowi Sprzedaży ARISCO. Skontaktujemy się z Państwem i udzielimy szczegółowej informacji.

NEWS

Co piąty pracownik pomocy społecznej na Śląsku zakażony[2020-12-01]
Trwa wielkie testowanie pracowników domów pomocy społecznej, ośrodków pomocy społecznej i centrów pomocy rodzinie w województwie śląskim. Wyniki pozytywne ma w sumie 20 proc. badanych. Do końca ubiegłego tygodnia przetestowano prawie 4,5 tysiąca pracowników systemu opieki społecznej na Śląsku. Do przebadania zostało jeszcze 1,5 tysiąca. Badanie nie obejmuje podopiecznych.
esp - Gwarek
W Łodzi nie udaje się ukryć statystyk[2020-12-01]
Tylko w DPS-ach podlegających miastu mamy do czynienia z 276 przypadkami zakażenia koronawirsuem - Informuje UMŁ. Jednocześnie zastrzega, że odnosi się tylko sytuacji w placówkach podlegających miastu. Największe ognisko koronawirusa mamy w DPS przy ul. Przybyszewskiego. Teraz to 129 zakażonych mieszkańców (w tym 61 hospitalizowanych) oraz 43 pracowników.
Małgorzata Szlachetka - Wyborcza.pl
Niektórzy obwieszczają zwycięstwo![2020-12-01]
Jeszcze w ub. tygodniu w DPS-ie w Majdanie Wielkim koronawirusa stwierdzono u 34 pensjonariuszy i 21 pracowników. Zakażonych było także 46 osób z personelu krasnobrodzkiego DPS-u oraz 55 pensjonariuszy. Jak to wygląda obecnie? W obu DPS-ach nie mamy już osób zakażonych. Wszyscy zostali uznani za ozdrowieńców – mówi Stanisław Grześko, starosta zamojski.
bn - Kronika Tygodnia
Nie chciano pochować podopiecznych DPS[2020-11-30]
W sumie w czterech DPS-ach powiatu jarosławskiego zmarło 12 mieszkańców: 6 w DPS w Sośnicy, 3 w DPS w Jarosławiu oraz 3 w DPS w Moszczanach. Placówki miały trudności z pochowaniem zmarłych, gdyż Zakład Pogrzebowy PGKiM odmawiał usługi, mimo podpisanej całorocznej umowy. Musiało interweniować Starostwo Powiatowe w Jarosławiu i Ekspres Jarosławski.
Hubert Lewkowicz - Ekspres Jarosławski
Przy takich statystykach epidemia to właściwie marginalne wydarzenie[2020-11-30]
Według danych, które podało ministerstwo, zakażenia były potwierdzone w 48 dps-ach w Polsce, co stanowi 5,8 proc. placówek w skali kraju. Zakażonych jest 890 z 80 tys. mieszkańców oraz 339 pracowników z 58 tys. personelu. Zmarło 204 mieszkańców dps-ów.
Mariusz Parkitny - Głos Szczeciński/ Dps.pl
Maseczki obowiązkowe w pracy[2020-11-30]
Zawsze wtedy, gdy w miejscu pracy w pomieszczeniu przebywa więcej niż jedna osoba, obowiązkowe jest zasłanianie nosa i ust – wynika z nowego rozporządzenia, które obowiązuje od soboty 28 listopada. Maseczki należy nosić nie tylko w miejscach wspólnych, jak kuchnia, ale też gdy siedzi się przy swoim biurku. 26 listopada w Dzienniku Ustaw opublikowane zostało kolejne Rozporządzenie Rady...
Wprost.pl
Śmiertelne ofiary w dps-ach powiatu bydgoskiego[2020-11-27]
DPS-y w powiecie bydgoskim walczą z koronawirusem. Najgorsza sytuacja jest teraz w Koronowie. Najpierw alarm podniesiono w DPS w Bożenkowie, gdy zakażenie koronawirusem stwierdzono u 24 pracowników i 30 pensjonariuszy. W DPS w Koronowie dodatni wynik testu stwierdzono u 23 osób (także z personelu). W obu placówkach są ofiary śmiertelne.
Maja Stankiewicz - Gazeta Pomorska
Zostań kierownikiem DPS w Raczkowej[2020-11-27]
Wójt Gminy Sanok ogłosił nabór na stanowisko kierownika nowego Domu Pomocy Społecznej w Raczkowej (Raczkowa 96). Wszelkie wymagania cytuje portal Korsosanockie.pl.
PO - Korsosanockie.pl
Zmiana dyrektora w DPS w Gorzycach[2020-11-27]
Zmiana na stanowisku dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Gorzycach. Dotychczasowy szef placówki odchodzi na emeryturę, zaś na jego miejsce została powołana jego zastępczyni - Maria Janeta. Z placówką związana jest zawodowo od początku jej istnienia, czyli od 1994 r. Jest absolwentką Uniwersytetu Śląskiego.
juk - Nowiny.pl
Społeczeństwo bez dostępu do prawdy będzie spokojniejsze[2020-11-26]
Zmiany w sposobie raportowania przypadków covid-19 powodują, że dostępne stają się jedynie wątpliwe i ogólne informacje rządowe. Sanepid nie przekazuje już komunikatów, nie będzie więc i zestawień ognisk koronawirusa w domach pomocy społecznej. W kompletnym chaosie, który nam zafundowano, nie ukryje to prawdy, ale pozwoli wszystkim na pozytywne myślenie o świetlanej teraźniejszości i przyszłości.
Dps.pl

LOGOWANIE

Polecamy


KATALOG FIRM

Chcesz dodać ofertę swojej firmy?
Przeglądaj katalog w poszukiwaniu firm
Supervision E. Borgiel i sin Sp. Jawna Troska, której nasi Seniorzy potrzebują i niezależność na którą zasługują. "Amber Zdrowie i Bezpieczeństwo" Czy... czytaj dalej

KAMENA

ROZRYWKA