oprogramowanie komputerowe arisco

Domy Prawo O DPS, Kontakt

KATALOG DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ


Zapraszamy do naszego katalogu DPS-ów. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne do podjęcia decyzji informacje. Dodatkowo, dzięki zintegrowaniu systemu do ewidencji mieszkańców DOM ARISCO z bazą portalu, zawsze masz pewność, że liczba wolnych miejsc w DPS-ie jest AKTUALNA! Tego nie znajdziesz nigdzie indziej...

ZADAJ PYTANIE

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykupieniem pakietu danych w katalogu Domów Pomocy Społecznej lub macie Państwo dodatkowe pytania związane z katalogiem, prosimy o wypełnienie formularza celem przekazania go Działowi Sprzedaży ARISCO. Skontaktujemy się z Państwem i udzielimy szczegółowej informacji.

NEWS

Ładny widok[2016-02-10]
Przytulne i z bardzo ładnym widokiem. Takie są 26-metrowe miejskie mieszkania aktywizujące dla osób starszych i niepełnosprawnych, które oddano do użytku w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Jagiellońskiej w Kielcach. Informacja z Gazety Wyborczej.
marc - Wyborcza.pl
Wymyślcie temat[2016-02-09]
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych zaprasza placówki do współtworzenia tematu tegorocznej XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla uczestników warsztatów terapii zajęciowej, uczestników środowiskowych domów samopomocy oraz niepełnosprawnych mieszkańców domów pomocy społecznej „SZTUKA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH”.
Tomasz Kościelny - PFRON
Na zamówienie producenta[2016-02-09]
Zestaw mebli dla seniora składający się z trzech wielofunkcyjnych modułów zaprojektowano w Politechnice Śląskiej. Jeden z jego elementów może pełnić jednocześnie funkcję stolika, miejsca do siedzenia i chodzika. Projekt jest efektem współpracy uczelni z biznesem. Można go oglądać w Centrum Innowacji i Transferu Technologii Politechniki Śląskiej w Gliwicach.
ktp/mhr - PAP
Startują eliminacje do Zaczarowanej[2016-02-09]
Rusza 12. Edycja Festiwalu Zaczarowanej Piosenki - ogólnopolskiego konkursu dla utalentowanych wokalnie osób z niepełnosprawnością. Konkurs rozgrywany jest w dwóch kategoriach wiekowych (10-16 lat oraz powyżej 16. roku życia). Fundacja Anny Dymnej "Mimo wszystko" czeka na zgłoszenia do 24 marca. Informacje o zgłoszeniach - w linku
Zaczarowana.pl
Senior na marginesie[2016-02-08]
Problemy w zakresie polityki informacyjnej, infrastruktury, oferty kulturalnej, uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych – zespół miejski Res Publiki przedstawił kwestie dotyczące jakości życia kulturalnego najstarszych mieszkańców miast. Między innymi aż 81 proc. seniorów nie korzysta z internetu...
Fundacja Res Publica/jm - PAP
Na czas określony - inaczej[2016-02-08]
Zmiany Kodeksu pracy wprowadzające nowe zasady zawierania i rozwiązywania umów o pracę na czas określony wejdą w życie już 22 lutego 2016 r. - przypomina Deloitte. Zmiany spowodują istotne skutki w sferze indywidualnych stosunków pracy i to nie tylko tych zawieranych na podstawie nowych przepisów, ale i tych zawartych przed 22 lutego 2016 r.
kic - PAP
Bezpłatne - później i w niewielkim zakresie[2016-02-08]
Projekt zakładający, że każdy, kto ukończył 75. rok życia, będzie miał prawo do bezpłatnych leków znajdujących się na wykazie ogłaszanym przez ministra zdrowia, ruszy we wrześniu – poinformował wiceminister Jarosław Pinkas. Już wiadomo, że ta forma dofinansowania tylko w małej części ulży seniorom w ich wydatkach na leki.
PAP
Senior nadal jak piąte koło u wozu[2016-02-05]
Europa jest najstarszym kontynentem na świecie pod względem liczby osób 80+ przypadających na populację w wieku produkcyjnym. Polska zajmuje niechlubne 27. miejsce wśród krajów członkowskich Unii Europejskiej pod względem wskaźnika aktywnego starzenia. Polska nadal nie jest przygotowana do opieki nad seniorami.
Newsrm.TV/Wprost
Hamernia zmienia profil[2016-02-05]
DPS w Hamerni w powiecie żyrardowskim zmieni typ świadczonej działalności. Okazuje się bowiem że większość przebywających tam osób to pacjenci ze schorzeniami psychicznymi. Dyrektor Domu zapewnia, że osoby bez schorzeń psychicznych znajdujące teraz w ośrodku, będą umieszczone w oddzielnym skrzydle i nie będą przenoszone do innych dps.
Agata Michalak - Radio Victoria
Interesująca analiza[2016-02-05]
Opiekun, który na co dzień zajmuje się seniorem w jego własnym domu, ma wiele zalet. Z kolei profesjonalna pomoc w domu opieki bardzo pozytywnie wpływa na jakość życia i terapię. Co wybrać, aby zapewnić osobie starszej najlepsze warunki do godnego starzenia się?
PREXPERT - CentrumPR

LOGOWANIE

Login:

Hasło:

PREZENTACJE

Dom Opieki "Samarytanin" w Bielsku-Białej
Dom Opieki Samarytanin w Bielsku-Białej jest ośrodkiem przeznaczonym dla osób w podeszłym wieku, jak również dla chorych... czytaj dalej

Polecamy


KATALOG FIRM

Chcesz dodać ofertę swojej firmy?
Przeglšdaj katalog w poszukiwaniu firm
Supervision E. Borgiel i sin Sp. Jawna Troska, której nasi Seniorzy potrzebują i niezależność na którą zasługują. "Amber Zdrowie i Bezpieczeństwo" Czy... czytaj dalej

KAMENA

ROZRYWKA