oprogramowanie komputerowe arisco reklama: PRODUCENT OBUWIA PROFILAKTYCZNEGO WAŁĘSA & PALUCH s.c.

Domy Prawo O DPS, Kontakt

KATALOG DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ

Zapraszamy do naszego katalogu DPS-ów. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne do podjęcia decyzji informacje. Dodatkowo, dzięki zintegrowaniu systemu do ewidencji mieszkańców DOM ARISCO z bazą portalu, zawsze masz pewność, że liczba wolnych miejsc w DPS-ie jest AKTUALNA! Tego nie znajdziesz nigdzie indziej...

ZADAJ PYTANIE

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykupieniem pakietu danych w katalogu Domów Pomocy Społecznej lub macie Państwo dodatkowe pytania związane z katalogiem, prosimy o wypełnienie formularza celem przekazania go Działowi Sprzedaży ARISCO. Skontaktujemy się z Państwem i udzielimy szczegółowej informacji.

NEWS

Kompletna bezradność władz[2020-04-03]
Każdy dzień to kolejne przypadki zakażenia koronawirusem w domach pomocy społecznej. Zbliża się dzień, gdy poinformujemy o ofiarach śmiertelnych. Czy władze kraju, które tak ponoć dbają o osoby starsze i niepełnosprawne, przygotowały dla tych placówek maseczki, kombinezony, rękawice, środki odkażające? Nie przygotowano nic. Czas wziąć się do roboty, o ile już nie jest za późno!
Dps.pl
Koszarowy system pracy dps-ów w powiecie opatowskim[2020-04-03]
W związku z epidemią koronawirusa pracownicy domów pomocy społecznej w powiecie opatowskim (Świętokrzyskie) pracują w cyklu 15-dniowym, zamknięci w placówce wraz z pensjonariuszami. Jeśli ograniczymy kontakty ze światem zewnętrznym, może uda nam się ocalić te placówki” – powiedział PAP starosta opatowski Tomasz Staniek.
PAP/Wnp.pl
Potwierdzone przypadki zakażenia w DPS w Bochni[2020-04-03]
Dwa przypadki zakażenia koronawirusem potwierdzono w bocheńskim DPS. Jeden z nich dotyczy pensjonariusza, a drugi osoby z personelu medycznego. Z tego powodu wszyscy mieszkańcy oraz pracownicy ośrodka muszą zostać objęci kwarantanną, a niewykluczone że podobny obowiązek będzie dotyczył również członków ich rodzin. Łącznie może to być kilkaset osób.
AT - Radio Eska/SE
Potwierdzono zakażenie koronawirusem w DPS Gorzyce[2020-04-03]
Na terenie Domu Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II w Gorzycach potwierdzono wystąpienie zakażenia koronawirusem. Zakażony mieszkaniec był pacjentem oddziału chirurgii wodzisławskiego szpitala - po powrocie został umieszczony w izolatce. Pracownikom, którzy mieli kontakt z zakażonym, zostaną wykonane testy na obecność koronawirusa. Czy to wystarczy, okaże się wkrótce.
art - Nowiny.pl
Kolejny DPS objęty kwarantanną[2020-04-02]
Kolejny dom pomocy społecznej na Mazowszu objęty kwarantanną. Tym razem to DPS w Tomczycach w gminie Mogielnica w powiecie grójeckim. Sanepid podjął decyzję, po tym jak potwierdzono zakażenie koronawirusem u jednej z pielęgniarek. Infekcję stwierdzono także u męża jednej z pracownic ośrodka. W placówce w Tomczycach przebywa 88 pensjonariuszy i około 30 pracowników.
Tomasz Giska/IR/PG - RDC
DPS w Niedabylu potrzebuje pomocy[2020-04-02]
Pracownicy Domu Pomocy Społecznej w Niedabylu potrzebują odpoczynku. Przypomnijmy u 8 osób z 15 osobowego personelu potwierdzono koronawirusa. Zarażonych jest 52 podopiecznych. Potrzeba dodatkowych rąk do pracy. Starosta białobrzeski zaprasza do współpracy - w ramach wolontariatu lub na zatrudnienie.
Sandra Białek-Pawłowska - Radio Eska
DPS w Koszęcinie woła o pomoc![2020-04-02]
"Potrzebujemy osób, które zechcą wejść do środka i zgodzą się pomóc przy opiece nad chorymi. Prosimy o ochotników, wolontariuszy, którzy by chcieli wesprzeć i pomóc w pracy przy chorych mieszkankach. Te osoby zostaną zaopatrzone w środki bezpieczeństwa. Dwie panie, które tam zostały do opieki niemal nie śpią. Są już mocno wyczerpane."
Piotr Ciastek - Dziennik Zachodni
Kolejni zakażeni w DPS Jakubowice[2020-04-02]
Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych czterech przypadkach zakażenia w DPS Jakubowice na Opolszczyźnie - dwie kobiety i dwaj mężczyźni. Są - jak to określono w komunikacie wojewody - w wieku senioralnym.
PAP/Portal Samorządowy
DPS w Bytomiu objęty kwarantanną[2020-04-01]
Jak informuje magistrat, zakażenie koronawirusem wykryto u jednego z podopiecznych DPS „Kombatant” w Bytomiu-Miechowicach. Z tego też powodu cały personel i wszyscy pensjonariusze ośrodka zostali objęci kwarantanną. Mężczyzna zarażony COVID-19 znajduje się w szpitalu w Tychach na oddziale zakaźnym. Obecnie kwarantanną objętych jest 126 podopiecznych ośrodka oraz 23 pracowników
Bytomski.pl
DPS w Koszęcinie odcięty od świata[2020-04-01]
Dom Pomocy Społecznej w Koszęcinie to filia Domu Pomocy Społecznej w Lublińcu. Przebywa tu obecnie 29 przewlekle chorych psychicznie kobiet. W nocy z soboty na niedzielę lubliniecki sanepid nałożył placówkę decyzję administracyjną o kwarantannie. Wszystko z powodu jednej pacjentki, której wynik na obecność w organizmie koronawirusa okazał się być pozytywny.
Piotr Ciastek - Dziennik Zachodni

LOGOWANIE

Polecamy


KATALOG FIRM

Chcesz dodać ofertę swojej firmy?
Przeglądaj katalog w poszukiwaniu firm
Supervision E. Borgiel i sin Sp. Jawna Troska, której nasi Seniorzy potrzebują i niezależność na którą zasługują. "Amber Zdrowie i Bezpieczeństwo" Czy... czytaj dalej

KAMENA

ROZRYWKA