oprogramowanie komputerowe arisco

Domy Prawo O DPS, Kontakt

KLUBY

RADAR

ANKIETA

Która z partii politycznych reprezentuje w największym stopniu Twoje poglądy?
Prawo i Sprawiedliwość
Platforma Obywatelska
Kukiz'15
Nowoczesna
Ugrupowania lewicowe (SLD, Razem, Zieloni)
inna

Ośrodki pomocy

Wybrane tematy:

KATALOG DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ

Zapraszamy do naszego katalogu DPS-ów. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne do podjęcia decyzji informacje. Dodatkowo, dzięki zintegrowaniu systemu do ewidencji mieszkańców DOM ARISCO z bazą portalu, zawsze masz pewność, że liczba wolnych miejsc w DPS-ie jest AKTUALNA! Tego nie znajdziesz nigdzie indziej...

ZADAJ PYTANIE

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykupieniem pakietu danych w katalogu Domów Pomocy Społecznej lub macie Państwo dodatkowe pytania związane z katalogiem, prosimy o wypełnienie formularza celem przekazania go Działowi Sprzedaży ARISCO. Skontaktujemy się z Państwem i udzielimy szczegółowej informacji.

NEWS

Częstochowski protest - teraz w Urzędzie Miasta[2017-11-16]
W dniu obrad Rady Miasta pracownicy Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Kontkiewicza 2 w Częstochowie będą kontynuować swój protest w Urzędzie Miasta. Protestujący walczą o podwyżki w wysokości 250 złotych obiecane przez dyrekcję oraz prezydenta Matyjaszczyka. Są zdeterminowani, by protestować aż do skutku.
r - Gazeta Częstochowska
Wystartowała budowa DPS w Przepiórowie[2017-11-16]
W miejscowości Przepiórów, w gminie Iwaniska, rozpoczęły się prace przy budowie Domu Pomocy Społecznej dla Osób Starszych. Dom powstaje wyłącznie ze środków gminy i na razie widać tylko jego fundamenty. Gdy powstanie, ma być w nim 25 dwuosobowych pokoi, każdy z własną łazienką.
mko - Echo Dnia
Senat wprowadza poprawkę[2017-11-16]
Sąd opiekuńczy będzie musiał zezwolić na przyjęcie osoby małoletniej do domu pomocy społecznej, nawet jeśli osoba ta pozostaje pod władzą rodzicielską - przewiduje poprawka, jaką 15 listopada zaproponował Senat do noweli ustawy o ochronie zdrowia psychicznego.
PAP/Rynek Zdrowia
Reforma po łódzku[2017-11-15]
Wiadomo wreszcie, jakie są założenia przygotowywanej przez UM Łodzi reformy domów opieki społecznej. Wzrost wynagrodzeń pracowników, poprawa jakości życia pensjonariuszy, poprawa infrastruktury w placówkach i ograniczenie administracji - to podstawowe założenia. Reforma zacznie się w grudniu, gdy rozpocznie się łączenie placówek w nowy system organizacyjny. Finalny efekt w lipcu 2018 r.
Marcin Bereszczynski - Dziennik Łódzki
Co się dzieje w DPS w Chełmnie?[2017-11-15]
Ślady pobicia na plecach u upośledzonego 15-latka i uwłaczające godności procedury. Czy w prowadzonym przez zakonnice Domu Pomocy Społecznej w Chełmnie dochodzi do przemocy i poniżania? Materiał pokazał program "Uwaga!" TVN. Teraz urzędy wszczęły kontrolę, a prokuratura - śledztwo.
kb/sk - TVN24
Pół wieku białostockiej placówki[2017-11-15]
Białostocki DPS przy Baranowickiej ma już 50 lat. Dziś to miejsce życia 306 niepełnosprawnych intelektualnie i przewlekle chorych psychicznie osób. Pierwsi pensjonariusze trafili tu w listopadzie 1957 roku. Sami chłopcy, niepełnosprawni intelektualnie. Po kilku latach zaczęto przyjmować również dziewczęta. A po rozbudowie w 1983 roku - również osoby dorosłe.
Agata Sawczenko - Kurier Poranny
Na wystawę do Wadowic[2017-11-14]
Podopieczni DPS-ów powiatu wadowickiego, oświęcimskiego i chrzanowskiego po raz kolejny podzielili się swoim talentem z innymi. W Wadowickiej Bibliotece Publicznej do 2 grudnia potrwa wystawa prac plastycznych, wykonanych przez pensjonariuszy. Na wystawie można podziwiać m.in. obrazy na szkle, świeczniki, przytulanki, kartki świąteczne, świeczniki, figurki, przedmioty wykonane z drewna.
Anna Brusik - Wadowice24.pl
Marszałkowie krytycznie o decyzjach PFRON[2017-11-14]
Marszałkowie województw negatywnie ocenili ponowny podział środków przewidzianych dla samorządów z PFRON. W lutym PFRON dokonał podziału środków i sejmiki województw dokonały podziału kwot. W czerwcu samorządy otrzymały wiadomość o uchyleniu wcześniejszej informacji i ponownym podziale środków. Zaapelowano do rządu o bezzwłoczne wyeliminowanie tego typu praktyk w przyszłości.
dap/woj - PAP
Pensja tylko na konto[2017-11-14]
Wprowadzenie bezgotówkowej formy wypłaty wynagrodzenia jako formy preferowanej, skrócenie przechowywania akt pracownika do 10 lat i umożliwienie archiwizowania dokumentacji pracowniczej w formie elektronicznej – przewiduje rządowy projekt nowelizacji przepisów dot. akt pracowniczych.
Mateusz Mikowski/woj - PAP
Aby łatwiej znaleźć pracę[2017-11-13]
Podopieczni z warsztatów terapii zajęciowej z powiatu pleszewskiego ukończyli szkolenia z pielęgnacji terenów zieleni i carvingu, czyli azjatyckiej sztuki rzeźbienia w owocach i warzywach. Kurs zorganizował Rejonowy Ośrodek Szkolenia Zawodowego Młodzieży CKiW OHP w Pleszewie. Uczestnicy otrzymali zaświadczenia i certyfikaty w ramach projektu PFRON.
AW, CKiW OHP w Pleszewie/Fakty Kaliskie

LOGOWANIE

PREZENTACJE

Dom Opieki "Samarytanin" w Bielsku-Białej
Dom Opieki Samarytanin w Bielsku-Białej jest ośrodkiem przeznaczonym dla osób w podeszłym wieku, jak również dla chorych... czytaj dalej

Polecamy


KATALOG FIRM

Chcesz dodaďż˝ ofertďż˝ swojej firmy?
Przeglądaj katalog w poszukiwaniu firm
Supervision E. Borgiel i sin Sp. Jawna Troska, której nasi Seniorzy potrzebują i niezależność na którą zasługują. "Amber Zdrowie i Bezpieczeństwo" Czy... czytaj dalej

KAMENA

ROZRYWKA