oprogramowanie komputerowe arisco

Domy Prawo O DPS, Kontakt

KATALOG DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ

Zapraszamy do naszego katalogu DPS-ów. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne do podjęcia decyzji informacje. Dodatkowo, dzięki zintegrowaniu systemu do ewidencji mieszkańców DOM ARISCO z bazą portalu, zawsze masz pewność, że liczba wolnych miejsc w DPS-ie jest AKTUALNA! Tego nie znajdziesz nigdzie indziej...

ZADAJ PYTANIE

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykupieniem pakietu danych w katalogu Domów Pomocy Społecznej lub macie Państwo dodatkowe pytania związane z katalogiem, prosimy o wypełnienie formularza celem przekazania go Działowi Sprzedaży ARISCO. Skontaktujemy się z Państwem i udzielimy szczegółowej informacji.

NEWS

Fundacja Sue Ryder otwarta dla każdego[2017-02-22]
Fundacja Sue Ryder od lat wspiera domy opieki dla osób starszych. Założycielka i patronka Fundacji - Sue Ryder, to z krwi – Brytyjka, sercem i z wyboru – Polka. W Polsce wybudowała ponad 30 domów opieki, hospicjów i oddziałów szpitalnych. Założyła Fundację swojego imienia, którą wesprzeć może każdy...
BRIEF
Złodziej złapany[2017-02-22]
Dzielnicowy z komisariatu w Rudzie zatrzymał sprawcę kradzieży telefonu i kilku paczek papierosów. 34-letni bytomianin okradł pensjonariuszy orzegowskiego Domu Pomocy Społecznej "Senior". Jego charakterystyczny wygląd zarejestrowany przez kamery monitoringu pozwolił dzielnicowemu na szybkie rozwiązanie sprawy.
Sylwia Gerlaczek - KMP Ruda Śląska/Rudaslaska.com.
Otwarty konkurs ofert dla placówek dla seniorów[2017-02-22]
Ruszyła kolejna edycja otwartego konkursu ofert w ramach programu "Senior+" na lata 2015-2020. W bieżącym roku na dofinansowanie przeznaczono 30 mln zł, czyli tyle, co w 2015 r. za rządów PO na program Senior-Wigor. Jednostki samorządu terytorialnego mogą ubiegać się o dotacje na na utworzenie lub wyposażenie placówki oraz na zapewnienie funkcjonowania już istniejących. Wnioski do 13 marca 2017 r.
mm - PAP/MRPiPS
Nowocześnie i oszczędnie[2017-02-21]
Łódź przeprowadzi termomodernizację domów pomocy społecznej. Wiceprezydent Tomasz Trela zaznacza, że w tym roku remontowane będą dwa budynki, przy ulicy Rojnej i Sierakowskiego. Ma to kosztować co prawda 1,6 miliona złotych, ale i przynieść spore oszczędności. Przykładowo, DPS przy ul. Rojnej zaoszczędzi 50 tysięcy złotych rocznie.
Bartłomiej Juszczak, Paulina Stępień - Radio Łódź
Zawody mniej i bardziej deficytowe[2017-02-21]
Deficyt pracowników pomocy społecznej będzie odczuwalny w woj. pomorskim. Na Śląsku brakować będzie opiekunów osób starszych. W województwie dolnośląskim problemu ze znalezieniem pracy nie powinni mieć fizjoterapeuci. "Barometr zawodów" jest prognozą zapotrzebowania na pracowników w 2017 r., która została przeprowadzona na zlecenie MRPiPS na przełomie III i IV kwartału 2016 r.
dap - PAP
Umiejętność nabyta i wykorzystana[2017-02-21]
Podopieczni Warsztatu Terapii Zajęciowej w Polkowicach spędzili pełen emocji dzień w Jakuszycach. Odkryli korzyści płynące z poruszania się na nartach biegowych. Po nabyciu podstawowych zdolności z zakresu jazdy na biegówkach, część uczestników podjęła wyzwanie dotarcia do oddalonego o pięć kilometrów Schroniska PTTK Orle. Ta sztuka się udała dając powody do wielkiego zadowolenia.
UG Polkowice/PAP
Kartuzy.info o Domu Seniora w Hopowie[2017-02-20]
Gehenna mieszkańców Domu Seniora "Wrzos" w Hopowie trwa. Wojewoda karze właścicielkę ośrodka za nierealizowanie jego zaleceń. Urzędnicy nie wierzą, że sytuacja mieszkańców się poprawi. Rzecznik Praw Obywatelskich nie ma wątpliwości, że sposób traktowania pensjonariuszy to tortury. Dla prokuratury zjawiska, do których dochodzi we Wrzosie, nie są przestępstwem.
AL - Kartuzy.info
Bal dla Machowinka w Dolinie Charlotty[2017-02-20]
Około 130 osób ze Słupska i powiatu słupskiego, a nawet goście ze Szwecji (pracownicy Scanii), uczestniczyło w XIII Balu Charytatywnym w Dolinie Charlotty na rzecz wychowanków Domu Pomocy Społecznej w Machowinku. Jak co roku zysk ze sprzedaży biletów oraz licytacji gadżetów ofiarowanych przez sponsorów zostanie przeznaczony sfinansowanie na wypoczynku letniego wychowanków DPS.
Zbigniew Marecki - Głos Pomorza
Po niezapowiedzianych kontrolach[2017-02-20]
Płk Krzysztof Olkowicz, zastępca Rzecznika Praw Obywatelskich, podsumował działania w ramach programu Krajowy Mechanizm Prewencji. To program, w którym przedstawiciele programu wizytują niezapowiedzianie placówki, takie jak zakłady karne czy domy pomocy społecznej. W posumowaniu zastrzeżenia do DPS w Moryniu i Nowym Czarnowie.
Mariusz Parkitny - Głos Szczeciński
Nazywam się MILIARD![2017-02-17]
W polskich miastach odbyły się happeningi pod szyldem "Nazywam się Miliard/ One Billion Rising". To globalna inicjatywa, która ma zwrócić uwagę na problem przemocy wobec kobiet. W Ełku, wśród organizatorów znaleźliśmy Środowiskowy Dom Samopomocy w Nowej Wsi Ełckiej i Warsztaty Terapii Zajęciowej w Ełku.
bmp - Onet

PREZENTACJE

Dom Opieki "Samarytanin" w Bielsku-Białej
Dom Opieki Samarytanin w Bielsku-Białej jest ośrodkiem przeznaczonym dla osób w podeszłym wieku, jak również dla chorych... czytaj dalej

Polecamy


KATALOG FIRM

Chcesz dodaďż˝ ofertďż˝ swojej firmy?
Przeglądaj katalog w poszukiwaniu firm
Supervision E. Borgiel i sin Sp. Jawna Troska, której nasi Seniorzy potrzebują i niezależność na którą zasługują. "Amber Zdrowie i Bezpieczeństwo" Czy... czytaj dalej

KAMENA

ROZRYWKA