oprogramowanie komputerowe arisco reklama: PRODUCENT OBUWIA PROFILAKTYCZNEGO WAŁĘSA & PALUCH s.c.

Domy Prawo O DPS, Kontakt

KATALOG DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ

Zapraszamy do naszego katalogu DPS-ów. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne do podjęcia decyzji informacje. Dodatkowo, dzięki zintegrowaniu systemu do ewidencji mieszkańców DOM ARISCO z bazą portalu, zawsze masz pewność, że liczba wolnych miejsc w DPS-ie jest AKTUALNA! Tego nie znajdziesz nigdzie indziej...

ZADAJ PYTANIE

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykupieniem pakietu danych w katalogu Domów Pomocy Społecznej lub macie Państwo dodatkowe pytania związane z katalogiem, prosimy o wypełnienie formularza celem przekazania go Działowi Sprzedaży ARISCO. Skontaktujemy się z Państwem i udzielimy szczegółowej informacji.

NEWS

Kochankowie ostatnich nocy[2019-08-16]
Jak mówi siostra M., życie wielu par nie jest to wyłącznie pięknem i namiętnością przepojone. - Są noce bardzo ciężkie. – Obrazuje siostra M. – Jedna się zsika, drugi się obrobi, trzeci zwróci kolację, a czwarta zacznie się dusić. Codziennie ktoś. Codziennie coś. Interesujący reportaż z pewnego DPS w serwisie naTemat.pl
Jacek Waloch - NaTemat.pl
Zaginął mieszkaniec DPS w Baszkowie[2019-08-16]
15 sierpnia w Baszkowie w powiecie krotoszyńskim zaginął 56-letni mieszkaniec Domu Pomocy Społecznej. Jest on osobą niezdolną do samodzielnej egzystencji.Ma on około 170 centymetrów wzrostu, ma drobną budową ciała, jest łysy i ma niebieskie oczy.W chwili zaginięcia ubrany był w ciemno szare spodnie dresowe, brązową bluzę i ciemną czapkę z daszkiem.
Arkadiusz Grochot - RMF
Szczęśliwi ludzie i wspaniały premier[2019-08-16]
12 sierpnia premier Mateusz Morawiecki odwiedził podopiecznych w Domu Seniora "Wigor" w Rudzie Śląskiej. Dyrektor placówki Halina Ignor stwierdziła: "ludzie bardzo chwalili nasz dom i pana premiera. Mówili, że jest im dobrze w życiu, dobrze, że tutaj są i oby więcej takich domów było". "Dostają zjeść, mają zajęcia, ale przede wszystkim mają przyjaciół" - dodała.
PAP/ AT - Portal Samorządowy
Od Herberta do "Kaliny"[2019-08-14]
Od kilku dni na Placu Litewskim w Lublinie można oglądać wystawę poświęconą poecie, Zbigniewowi Herbertowi. Podczas wernisażu można było wziąć udział w akcji „Podaruj wiersz”. Akcja wolontariuszy miała na celu przepisanie wybranego utworu, który następnie trafi m.in. do podopiecznych Domu Pomocy Społecznej „Kalina” w Lublinie.
Kuba Dobroch - Radio Centrum
Świętowanie patrona[2019-08-14]
Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Ostrołęce świętowali Dzień Patrona - kardynała Stefana Wyszyńskiego. Wydarzenie rozpoczęto od mszy świętej w kaplicy domu. Dalsza część wydarzenia odbywała się w ogrodzie, gdzie zaprezentowano część artystyczną, przygotowaną przez mieszkańców i terapeutów.
Moja Ostrołęka
Czy uda się docieplić DPS w Szymiszowie?[2019-08-14]
Strzeleckie starostwo ma spory problem ze znalezieniem firmy, która wykona termomodernizację Domu Pomocy Społecznej w Szymiszowie na Opolszczyźnie. Dotychczasowe przetargi były unieważniane, bo firmy chciały nawet o 2 mln złotych więcej, niż powiat ma zabezpieczone w budżecie na ten cel. DPS to spory, zabytkowy budynek.
Agnieszka Pospiszyl - Radio Opole
Projekt, w którym każdy może wziąć udział[2019-08-13]
12 dorosłych osób z niepełnosprawnością intelektualną zostało objętych w Gdańsku tak zwanymi kręgami wsparcia. Tworzą je ich bliscy, znajomi, sąsiedzi i wolontariusze. Jak wyjaśnia Sylwia Ressel z Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Gdańsku, który jest partnerem projektu, "kręgi wsparcia" pomagają uczestnikom w usamodzielnieniu się.
Dominika Raszkiewicz - Radio Gdańsk
Naprawdę "Serce na dłoni"[2019-08-13]
Gorzowska fundacja "Serce na dłoni" pomaga domom pomocy społecznej. Chodzi o polepszenie warunków bytowych mieszkańców, ale także ułatwienie pracy zatrudnionym tam pracownikom. Ostatnio Fundacja zdecydowała się wesprzeć budowę windy w Domu Pomocy Społecznej w Skwierzynie. Dołoży także do zakupu busa dla DPS w Glińsku.
Sławomir Kordyjalik - Radio Zachód
Rajd rowerowy po Ziemi Słupskiej[2019-08-13]
24 sierpnia (sobota) odbędzie się XVII Rajd Osób Niepełnosprawnych im. Stanisława Kądzieli. Organizatorem imprezy są Dom Pomocy Społecznej w Machowinku oraz Stowarzyszenie "Przyjaciel". Uczestnicy pojadą trasą, na której przystankami będą DPS Lubuczewo, DPS Machowino oraz DPS Machowinko.
Zbigniew Marecki - Głos Pomorza
Budowali altanę w rybnickim DPS[2019-08-12]
Grupa żołnierzy stawiła się w Miejskim Domu Pomocy Społecznej w Rybniku by pomóc przy budowie altanki dla podopiecznych ośrodka. O pomoc zwrócił się dyrektor rybnickiego DPS. Głównym zadaniem WOT, funkcjonujących od 2017 r. jako odrębny rodzaj sił zbrojnych, jest wspieranie lokalnych społeczności, zapobieganie skutkom klęsk żywiołowych oraz wspieranie służb ratowniczych.
MSP - Gosc.pl

LOGOWANIE

Polecamy


KATALOG FIRM

Chcesz dodać ofertę swojej firmy?
Przeglądaj katalog w poszukiwaniu firm
Supervision E. Borgiel i sin Sp. Jawna Troska, której nasi Seniorzy potrzebują i niezależność na którą zasługują. "Amber Zdrowie i Bezpieczeństwo" Czy... czytaj dalej

KAMENA

ROZRYWKA