oprogramowanie komputerowe arisco reklama: PRODUCENT OBUWIA PROFILAKTYCZNEGO WAŁĘSA & PALUCH s.c.

Domy Prawo O DPS, Kontakt

KATALOG DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ

Zapraszamy do naszego katalogu DPS-ów. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne do podjęcia decyzji informacje. Dodatkowo, dzięki zintegrowaniu systemu do ewidencji mieszkańców DOM ARISCO z bazą portalu, zawsze masz pewność, że liczba wolnych miejsc w DPS-ie jest AKTUALNA! Tego nie znajdziesz nigdzie indziej...

ZADAJ PYTANIE

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykupieniem pakietu danych w katalogu Domów Pomocy Społecznej lub macie Państwo dodatkowe pytania związane z katalogiem, prosimy o wypełnienie formularza celem przekazania go Działowi Sprzedaży ARISCO. Skontaktujemy się z Państwem i udzielimy szczegółowej informacji.

NEWS

Prywatny dom opieki w Budach Głogowskich[2020-06-05]
Niedaleko Rzeszowa powstał Dom Opieki Medycznej i Seniora „Donum Corde”. Obiekt łamie stereotypy dotyczące domów opieki całodobowej dla seniorów o różnym stopniu samodzielności. Placówka nie stwarza barier architektonicznych, jest przyjazna dla pacjentów, może się pochwalić stylowo urządzonymi wnętrzami, własną kuchnią czy basenem. Opłata za pobyt nie jest widoczna na stronie placówki.
Onet/Donumcorde.pl
Marihuana na zamówienie podopiecznego DPS[2020-06-05]
Dzięki rozpoznaniu i sumiennej pracy funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego udało się zapobiec wprowadzeniu na teren DPS w Pułtusku substancji szczególnie groźnej dla zdrowia i życia pensjonariuszy, a także bezpieczeństwa przebywających tam osób. Do dostarczenia narkotyków miało dojść 1 czerwca br. Środki odurzające zamówił 69-letni podopieczny pułtuskiego Domu Pomocy Społecznej.
Milena Kopczyńska - Policja w Pułtusku/Wpu24.pl
Pierwsze odwiedziny po miesiącach izolacji[2020-06-05]
Tęskniły trzy miesiące, od kilku dni mogą już odwiedzać swoich bliskich. Radość ogromna - krakowskie domy pomocy społecznej znów zapraszają rodziny. Możliwości i specyfika każdego z krakowskich domów pomocy społecznej są różne, więc zasady odwiedzin oraz samo otwarcie wyglądają inaczej.
Renata Radłowska - Wyborcza.pl
Powrót do "dwunastek"[2020-06-04]
Dom Pomocy Społecznej w Kobylej Górze wraca do normalnej pracy. Dotychczas działający tryb turnusowy zostanie zakończony 6 czerwca. Personel ośrodka od 17 kwietnia - na początku na dwa tygodnie, a potem na tydzień - zamykał się wraz z pensjonariuszami wewnątrz DPS-u. Wszystko po to, by zminimalizować zakażenie koronawirusem. Teraz pracownicy wracają do 12-godzinnych zmian.
ksz - Radio Eska
Zmodernizują domy pomocy w powiecie chełmskim i zamojskim[2020-06-04]
W Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego podpisano umowę z władzami Powiatu Chełmskiego na dostosowanie Domów Pomocy Społecznej do potrzeb osób niepełnosprawnych. Powiat Chełmski otrzyma łącznie 2 319 304 zł. dla DPS-u w Gminie Rejowiec. Powiat Zamojski otrzyma 999 536 zł dla DPS-u w Krasnobrodzie.
dso - Radio Bon Ton
Kwarantanna w Zalesiu Górnym[2020-06-04]
3 czerwca 2020 roku pojawiła się informacja o objęciu kwarantanną pracowników oraz podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Zalesiu Górnym. W domu przebywa 41 pensjonariuszy oraz 7 osób personelu. W ośrodku na ten moment nie ma osób chorych, jednak z uwagi na kontakt z osobą chorą, wszystkie osoby przebywające w tym miejscu zostały poddane kwarantannie.
Piaseczno.eu
Winda przyczyną zadymienia w Baszkowie[2020-06-03]
We wtorek, 2 czerwca w godzinach wieczornych strażacy zostali wysłani do Domu Pomocy Społecznej w Baszkowie w związku z występującym tam zadymieniem. Powodem była winda towarowa. Musiała się zablokować, bo spaliły się zabezpieczenia. Nie było na szczęście ognia. Mieszkańcy sami opuścili obiekt.
Łukasz Cichy - Naszemiasto.pl
Nie chcą powrotu dyrektorki![2020-06-03]
Przed bramą Domu Pomocy Społecznej w Kaliszu trwa protest pracowników i rodzin pensjonariuszy. Kilkudziesięciu zebranych domaga się odwołania przywróconej do pracy dyrektorki, która - w ocenie większości pracowników DPS-u - zlekceważyła zagrożenie związane z Covid-19 i dopuściła do rozwoju ogniska choroby. W kaliskim DPS z powodu Covid-19 zmarło już 41 osób. Śledztwo prowadzi kaliska prokuratura.
Mateusz Chłystun - RMF FM
Koronawirus w największym łódzkim DPS[2020-06-03]
Tylko w poniedziałek, 1 czerwca, do sanepidu spłynęły wyniki pozytywnych testów na koronawirusa u 15 osób z DPS-u przy Przybyszewskiego, zdecydowana większość dotyczy podopiecznych. Zakażeni trafili do szpitala jednoimiennego w Zgierzu, a sanepid bada powiązania między nimi. Zakażonych w łódzkim DPS może być zdecydowanie więcej - do przebadania pozostało jeszcze około 400 osób.
Agnieszka Urazińska - Wyborcza.pl
Najnowsze statystyki GUS[2020-06-02]
Na koniec 2019 r. w Polsce działało ponad 1800 stacjonarnych zakładów pomocy społecznej (118,9 tys. miejsc). Około 70 proc. miejsc w stacjonarnych zakładach to miejsca w domach pomocy społecznej. Najwięcej takich ośrodków jest w woj. śląskim i mazowieckim, najmniej w w lubuskim i podlaskim. W przeliczeniu na 10 tys. ludności największa pulą miejsc może się szczycić woj. opolskie.
AW - Portal Samorządowy

LOGOWANIE

Polecamy


KATALOG FIRM

Chcesz dodać ofertę swojej firmy?
Przeglądaj katalog w poszukiwaniu firm
Supervision E. Borgiel i sin Sp. Jawna Troska, której nasi Seniorzy potrzebują i niezależność na którą zasługują. "Amber Zdrowie i Bezpieczeństwo" Czy... czytaj dalej

KAMENA

ROZRYWKA