Mieszkańcy domów pomocy społecznej w warsztatach terapii zajęciowej ?
oczywiście - warsztaty powinny być dla wszystkich
61%
tylko, jeśli dom pomocy nie ma własnych terapeutów
1%
to podwójny haracz z naszych podatków
15%
wykluczone - dobrze, ze przepisy się w końcu zmienią
22%
Liczba oddanych glosow: 1215
- Komentarze do ankiety
+ dodaj komentarz
To jest fikcja. Oszczędza się na tym., bo nikt nie ma prawa głosu
Tak powinno być dostępne być dla
wszystkich osób niepełnosprawnych.
emka504@wp.pl
Zgodnie z sugestią wycofujemy "feralną" ankietę, a nad Waszymi sugestiami myśli administrator. Z pozdrowieniami DPS Forum
forum@dps.pl
W poprzedniej ankiecie na temat partii politycznych w na początku sierpnia również miało miejsce podobne zdarzenie dodano na sls-up ok. 350 głosów w bardzo krótkim czasie. Wówczas zwracałem na to uwagę. administratorowi.
W związku z dokonaną manipulacją uważam, że sonda powinna być zdjęta, a wyniki - unieważnione. To zaczyna być niesmaczne...
M.Z.
Melduj, |e w poniedziaBek 6 stycznia popeBnione zostaBo "[wiDstwo". Dodanych zostaBo ok. 450 "gBosów", odwracajcych caBkowicoie wynik ankiety. Czy to samowala administratora, czy "lojalne" wypeBnienie polecenia???"
jotes@biskupin.wroc.pl
To, w jaki sposób społeczeństwo traktuje swoje osoby niepełnosprawne, jakie stwarza im warunki bytowania , świadczy o kulturze tego spoleczeństwa.Starajmy się być społeczeństwem kulturalnym,humanitarnym a może wystarczy jedno słowo "europejskim".
Zaglądałem tutaj w piątek i przy ok. 200 głosujących ponad 94% opowiadało sie za udziałem mieszkańców dps w wtz. Nagle w jeden weekend po prawie miesiącu sondy taka zmiana?! To głupi żart, czy akcja p. Banach?
a.m.p@gazeta.pl
Moim zdaniem właśnie powinno być promowane uczestnictwo mieszkańców dps w warsztatach poza domem, w którym mieszkaja. Jest to doskonała terapia społeczna i integracja.
FAZI
Przypominają się myśli Ojca Św. że jakość społeczeństwa mierzy się szacunkiem i opieką , jaką otacza tych najbardziej bezbronnych ze swoich członków. I niech to będą życzenia dla naszych rządzących w 2003 r.
Aleksandra
Już sam fakt, że na tak oczywiste pytanie trzeba odpowiadać w różnych wariantach ( i to w Europejskim Roku Osób Niepełnosprawnych) w stosunku do tych najbardziej bezbronnych osób niepełnosprawnych jest zadziwiający.
Bernarda
Ci, którzy nie poporli pierwszego pytania, działają przeciwko sobie: przecież im sprawniejszy niepełnosprawny, tym mniejszy koszt jego egzystencji a w wielu przypadkach - tym bardziej "opłacalny" dla Państwa!
plastyk@ac.pwr.wroc.pl
Wykluczenie osób niepełnosprawnych to dyskryminacja, to wreszcie łamanie praw zapisanych w dokumentach ONZ i Rady Europy (Zalecenie Nr (92)6 z dnia 9 kwietnia 1992 r) oraz 15 art. Europejskiej Karty Socjalnej.
babinski@poczta.onet.pl
Kto układa te pytania? Przecież dwie ostatnie odpowiedzi to włąsciwie to samo w innej formie (generalna negacja). Jak twórcy lub programiście tej ankiety było potrzeba 4 odpowiedzi to już lepiej było określić odpowiedź pośrednią typu "nie mam zdania".
eflaska@interia.pl