oprogramowanie komputerowe arisco reklama: PRODUCENT OBUWIA PROFILAKTYCZNEGO WAŁĘSA & PALUCH s.c.

Domy Prawo O DPS, Kontakt

wstecz

(aut. Hanna Gramowska - MEDI; dps.pl 19.05.2010)

 

W tym roku inauguracja Międzynarodowej Ligi Piłki Nożnej Osób Niepełnosprawnych SENI Cup odbędzie się w Kozienicach. Będzie to już X – jubileuszowa edycja rozgrywek.

We wtorek, 18 maja, o godz. 15.30 na Stadionie przy ul. Wiślanej pasjonaci piłki rozegrają pierwsze tegoroczne mecze. Okazja do kibicowania będzie jednak aż do czwartku, 20 maja. Do Kozienic przyjedzie 19 drużyn z województw: łódzkiego, mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego oraz opolskiego.

Najlepsi, którzy zakwalifikują się do międzynarodowego Turnieju Finałowego, zawalczą o zwycięstwo z drużynami z całej Europy.

Dla Uczestników Turnieju Kwalifikacyjnego w Kozienicach oraz dla wszystkich zainteresowanych Kozienicka Straż Pożarna zorganizuje w czwartek pokaz akcji ratunkowej na stadionie.

Kolejny Turniej Kwalifikacyjny odbędzie się w Czarnej koło Dębicy (woj. podkarpackie) w terminie 25-27 maja, a ostatni – w Gozdawie (woj. kujawsko-pomorskie) w terminie 9-11 czerwca.

Finał Ligi odbędzie się w Toruniu, w dniach 6-8 lipca.

Liga SENI Cup została objęta Honorowym Patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki RP.

Organizatorami Ligi SENI Cup są Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych SA i Stowarzyszenie na Rzecz Opieki Długoterminowej i Pomocy Społecznej "Dom Pod Słońcem". Więcej informacji o Lidze na stronie www.senicup.pl