zamknij [x]
oprogramowanie komputerowe arisco

Domy Prawo O DPS, Kontakt

wstecz

 (aut. Hanna Szymkiewicz – TZMO; dps.pl 23.05.2011)

 Pierwszy Turniej Kwalifikacyjny odbył się w dniach 16-18 maja 2011 roku w Lidzbarku Welskim (woj. warmińsko-mazurskie). Turniej swoim patronatem objął Burmistrz Lidzbarka Pan Jan Rogowski. Dużym wsparciem rozgrywek był także Pan Krzysztof Kopowski z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lidzbarku. Za okazaną pomoc serdecznie dziękujemy.
W rozgrywkach w Lidzbarku wzięły udział drużyny z następujących województw: 
- pomorskiego
- warmińsko-mazurskiego
- mazowieckiego
- podlaskiego
- łódzkiego

Drużyny zostały podzielone na 4 grupy sprawnościowe. 
Grupa A: 1. Nowe Miszewo 2. Olsztyn 3. Węgorzewo 4. Ryjewo 5. Hamernia 6. Kruszyn Krajeński
Grupa B: 1. Chojnice 2.Wojszyce 3. Płock 4. Łódź 5. Niedabyl
Grupa C: 1. Biskupice 2. Ołdaki i Mrągowo 3. Golub-Dobrzyń 4. Sadowa
Grupa D: 1. Zabłoty 2. Góra Kalwaria 3. Gdańsk Orunia 4. Jeziorany 5.Goślice

Do Finału w Toruniu zakwalifikowały się następujące zespoły: Nowe Miszewo, Olsztyn, Chojnice, Biskupice i Zabłoty. 

Dodatkowe nagrody i wyróżnienia przypadły następującym drużynom i zawodnikom:
- najlepszym żonglerem Turnieju został Kamil Szarszewski z DPS Golub-Dobrzyń
- najmłodszym zawodnikiem Turnieju został Mateusz Szarszewski z DPS Golub-Dobrzyń
- najlepszymi kibicami zostali zawodnicy z DPS Goślice
- najlepszymi bębniarzami dopingującymi drużyny zostali zawodnicy z DPS Łódź

Gratulujemy!!!

 

Drugi Turniej Kwalifikacyjny odbędzie się w dniach 24-26 maja 2011 roku w Wieleniu, gm. Przemęt (woj.wielkopolskie).

Na te rozgrywki przyjadą drużyny z następujących województw: 
- zachodnio-pomorskiego
- kujawsko-pomorskiego
- lubuskiego
- dolnośląskiego
- wielkopolskiego,
- opolskiego


 

Ramowy program Turnieju Kwalifikacyjnego Ligi SENI Cup 2011
Wieleń – Kaszczor 24-26 maja
 
1.    DZIEŃ
 
16.00             Uroczyste otwarcie Turnieju Kwalifikacyjnego
16.30             Mecze obserwowane
17.30             Mecz Otwarcia Turnieju: Pracownicy DPS vs. Organizatorzy
18.00             Ogłoszenie podziału na grupy i porządku rozgrywek
 
2. DZIEŃ
 
10.00 - 13.00   Mecze w grupach
14.00 - 16.00   Mecze w grupach
 
3.DZIEŃ
 
9.00 - 11.00    Mecze w grupach
11.30 -12.00    Uroczyste zamknięcie Turnieju Kwalifikacyjnego