oprogramowanie komputerowe arisco reklama: PRODUCENT OBUWIA PROFILAKTYCZNEGO WAŁĘSA & PALUCH s.c.

Domy Prawo O DPS, Kontakt

wstecz

(Mazowiecki Urząd Wojewódzki IV 2006; dps.pl 28.04.2006)

Od 11 lat Stowarzyszenie Pomocy Rehabilitacji i Turystyki Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej "Promocja" organizuje Warszawską Olimpiadę Młodzieży Niepełnosprawnej pod Patronatem Kapituły, w której zaszczyt mamy gościć m.in. Biskupa Diecezji Warszawsko-Praskiej Sławoja Leszka Głódzia, Prezesa Rady Ministrów Pana Kazimierza Marcinkiewicza, Wojewodę Mazowieckiego Tomasza Kozińskiego, a także Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika.

Podczas każdej Olimpiady dzieci i młodzież pragną się zaprezentować, pokazać swoją wartość, zapomnieć o swej "inności" – "odmienności".

W imprezie bierze udział 800 sprawnych inaczej zawodników w wieku 7-25 lat, z terenu Warszawy i Województwa Mazowieckiego.

Warszawska Olimpiada jest imprezą promującą młodzież niepełnosprawną z terenu Mazowsza. W Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży Niepełnosprawnej udział biorą dzieci i młodzież z różnymi schorzeniami: porażenie mózgowe, upośledzenie umysłowe, niedowład kończyn i inne.

XII Warszawska Olimpiada Młodzieży Niepełnosprawnej odbędzie się w dniu 10 czerwca 2006 w sobotę na terenie WKS "Gwardia" ul. Racławicka 132 Warszawa-Mokotów.

Regulamin i szczegóły - pobierz (.pdf)