oprogramowanie komputerowe arisco

Domy Prawo O DPS, Kontakt

wstecz

(mat. nadesłany; dps.pl 22.05.2007)

Centrum Zajęć Sportowo – Rekreacyjnych
Łódź, ul. Małachowskiego 5/7

 

 

Patronat:

Pełnomocnik Prezydenta Miasta Łodzi ds. Osób Niepełnosprawnych
Rzecznik Osób Niepełnosprawnych w Łodzi

Organizatorzy:

  • Dom Pomocy Społecznej Podgórna
  • Zespół Szkół Specjalnych nr 5 - Plantowa
  • Warsztaty Terapii Zajęciowej TPD Łódź - Bałuty
  • Uczniowski Klub Sportowy "Plantuś"
  • Olimpiady Specjalne Polska O/Łódź
  • P.T.S.S. Sprawni Razem

Sędziowie:

  • Maciej Chrobot – przewodniczący składu sędziowskiego - organizator całości rozgrywek
  • Justyna Skawińska,
  • Paulina Stanicka,
  • Adrian Czapski,
  • Piotr Kobus,
  • Marcin Płocki,
  • Adam Bartosik.

Drużyny uczestniczące (w kolejności zgłoszeń):

  • DPS Podgórna, DPS Paradna, DPS Kosynierów Gdyńskich, Fundacja "Jaś i Małgosia", Stowarzyszenie "Pokój", ZSS nr 7- Siarrczana, SOSW – Tkacka, WTZ Sprawni Inaczej – Koło, DPS Tomaszów Mazowiecki, DPS Radziechowice, Stowarzyszenie Marzenia, DPS Ustronie, Szkoła Podstawowa nr 33, ŚDS Głowno
  • Razem 14 drużyn, 58 zawodników + grający instruktorzy/opiekunowie

Punktacja do oceny drużynowej:

Rozgrywki indywidualne:
I miejsce – 4 pkt
II miejsce - 3 pkt
III miejsce – 2 pkt
IV miejsce – 1pkt
V i dalsze – 0 pkt
Pary (podopieczny instruktor)
I miejsce - 2pkt
II miejsce – 1,5 pkt
III miejsce – 1 pkt
IV miejsce – 0,5 pkt
V i dalsze – 0 pkt


Wyniki:

Panie

I - Iza Paćkowska DPS Podgórna - 4 pkt
II – Agnieszka Pakulska ŚDS Głowno – 3 pkt
III – Elżbieta Marynowska DPS Ustronie – 2 pkt
IV – Ewa Bargiel DPS Paradna – 1 pkt

Panowie:

I – Arkadiusz Szwed DPS Radziechowice 4 pkt
II – Adam Kędzierski ZSS Siarczana – 3 pkt
III – Dominik Broniarek ŚDS Głowno – 2 pkt
IV Jarosław Niemczyk DPS Radziechowice – 1 pkt

Początkujący:

I – Ryszard Stawiński DPS Ustronie – 4 pkt
II – Piotr Klimczak DPS Podgórna - 3 pkt
III – Tafał Antczak WTZ Tkacka – 2pkt
IV – Mariusz Słowiński Sz. P. nr 33 – 1pkt

Pary:

I – ZSS Siarczana – 2 pkt
II – DPS Tomaszów M. – 1,5 pkt
III – DPS Radziechowice – 1 pkt
IV – DPS Paradna 0,5 pkt

Punktacja drużynowa:

1 DPS Podgórna – 7 pkt
2 DPS Ustronie – 6 pkt
2 ŚDS Głowno – 6 pkt
2 Radziechowice – 6 pkt
3 ZSS Siarczana – 5 pkt
4 WTZ Tkacka – 2 pkt
5 DPS Paradna – 1,5 pkt
5 DPS Tomaszów Mazowiecki – 1,5 pkt
6 Sz. P. nr 33 – 1 pkt

Puchar dla najlepszej Drużyny został wręczony podczas Piramidy Dobrej Woli w pasażu L. Schillera w dniu 7 maja po zakończeniu marszu protestacyjnego

Organizatorzy dziękują i zapraszają za rok