oprogramowanie komputerowe arisco reklama: PRODUCENT OBUWIA PROFILAKTYCZNEGO WAŁĘSA & PALUCH s.c.

Domy Prawo O DPS, Kontakt

wstecz

(aut. Radio Nadzieja 10.12.2008; dps.pl 10.12.2008)

Najpiękniejsze prace, najlepsza wystawa - tak o prezentacji prac mieszkanek DPS w Łomży w galerii "N" mówili uczestnicy wczorajszego wernisażu. Oglądali obrazy, hafty, koszyczki i wiele innych wytworów. Prace zaprezentowane na wystawie podopieczne Domu Pomocy Społecznej tworzyły podczas zajęć terapeutycznych w kilku pracowniach.

Wystawę prac artystycznych mieszkanek Domu Pomocy Społecznej w Łomży można oglądać w Galerii N przy Klubie Garnizonowym do połowy stycznia.

 

więcej...


Dom społecznej pociechy

(aut. Mirosław R. Derewońko - 4Lomza 10.12.2008; dps.pl 10.12.2008)

- Jesteśmy taką małą fabryczką. Na Boże Narodzenie wyślemy około tysiąca kart, wykonanych przez mieszkanki Domu Pomocy Społecznej w Łomży – opowiadał kierujący nim od 28 lat dyrektor Franciszek Chrzanowski podczas otwarcia wystawy twórczości dziewcząt i kobiet niepełnosprawnych intelektualnie. - Niektóre z kart świątecznych są haftowane, inne wyklejane, a część zaprojektowana i wydrukowana komputerowo.

Jednak nie tylko barwne widoczki choinek z bombkami prezentuje Galeria N w Klubie Garnizonowym. Aż ćmi się w oczach od budzących podziw wytworów rąk mieszkanek Domu przy ul. Polowej...

 

więcej...