oprogramowanie komputerowe arisco reklama: PRODUCENT OBUWIA PROFILAKTYCZNEGO WAŁĘSA & PALUCH s.c.

Domy Prawo O DPS, Kontakt

wstecz

(aut. Centerko 29.12.2010; dps.pl 29.12.2010)

 

 

 

Masz mnóstwo wolnego czasu? Chcesz go aktywnie i pożytecznie spędzić? Jest na to rada! Przyjdź na bezpłatne warsztaty organizowane przez Punkt Pośrednictwa Pracy Wolontarystycznej "Centerko" i tańcz jak wolontariusze z "Go Pomost!". Zajęcia rozpoczną się w nowym roku w Łodzi.

 

 

 

 

Punkt Pośrednictwa Pracy Wolontarystycznej "Centerko" przy Stowarzyszeniu "Pomost" serdecznie zaprasza od nowego roku na bezpłatne warsztaty taneczne. Podczas zajęć uczestnicy będą mogli nauczyć się podstawowych kroków, elementów i choreografii z wykorzystaniem nowoczesnych technik tanecznych (hip-hop, house, salsa, bachata, reggaeton), które będzie można wykorzystywać w pracy wolontarystycznej.

 

Najaktywniejsze osoby będą miały również możliwość zaprezentowania swoich umiejętności tanecznych podczas rozmaitych akcji, imprez okolicznościowych, wolontarystycznych oraz promujących działania kulturalno-artystyczne, a także przyłączyć się do wolontarystycznej grupy tanecznej "Go Pomost!" (http://www.stowarzyszenie-pomost.org.pl/index.php?sid=146).

 

Warsztaty odbywają się we wtorki od godz. 18.00 (hip-hop i latin fusion) oraz w środy od godz. 16.30 (solo panie) na terenie Stowarzyszenia "Pomost" przy ul. Próchnika 7. Na zajęciach obowiązuje luźny strój i obuwie na zmianę.

Szczególnie preferowanymi odbiorcami są osoby z tzw. grup ryzyka (chorujące, niepełnosprawne, bezrobotne, 50+, o odmiennym pochodzeniu, wyznaniach i kulturze, samotne kobiety).

 

Przyjdź i pokaż innym swoje talenty, drzemiącą w tobie energię oraz potencjał możliwości!

 

Zgłoszenia na warsztaty przyjmowane są do końca roku, wyłącznie drogą mailową: wolontariat.centerko@op.pl.