oprogramowanie komputerowe arisco reklama: PRODUCENT OBUWIA PROFILAKTYCZNEGO WAŁĘSA & PALUCH s.c.

Domy Prawo O DPS, Kontakt

wstecz W nowym ośrodku już w przyszłym roku zamieszka ponad 60 pensjonariuszy. Będą tu mieli całodobową opiekę, a także podleczą choroby reumatyczne, kręgosłupa i oparzenia

- Chcemy stworzyć sympatyczny i przyjazny dom, w którym nikt nie będzie czuł się jak w domu opieki społecznej. Będziemy się zajmować opieką nad osobami starszymi pochodzącymi z Polski i zagranicy. Miły personel i kameralne warunki pozwolą pensjonariuszom poczuć rodzinną atmosferę - mówi Jacek Jakubiec, prezes polsko-amerykańskiej spółki GPJ, która zamierza wybudować dom w Turzy k. Sokołowa Młp.

"Leśniówka", bo tak będzie się nazywał ośrodek, ma przyjąć pierwszych pensjonariuszy już w przyszłym roku. Będą tu mogły zamieszkać osoby samotne i małżeństwa wymagające opieki pielęgnacyjno-medycznej. W zespole pawilonów będzie miejsce dla 66 osób, które zamieszkają w jedno- i dwupokojowych mieszkaniach z łazienkami. Znajdzie się tu także gabinet lekarski, zabiegowy i sala rehabilitacyjna. Mieszkańcy będą mogli korzystać z rehabilitacji psychicznej i ruchowej, terapii metodami fizycznymi, rehabilitacji chorych po wylewach i zatorach. Personel zajmować się ma leczeniem bólu reumatycznego, pourazowego kręgosłupa i kończyn, leczeniem oparzeń, odleżyn, trudno gojących się ran. Dla potrzebujących stosowana będzie laseroterapia i masaż. - Nasi pensjonariusze będą mieli zapewniony całoroczny pobyt, wyżywienie oraz całodobową opiekę lekarza i pielęgniarek. Co więcej, w miarę możliwości i potrzeb organizowane będą dla pensjonariuszy wycieczki krajoznawcze, wyjazdy do kina, teatru czy muzeów - mówi Jacek Pomianek, współwłaściciel spółki.