oprogramowanie komputerowe arisco reklama: PRODUCENT OBUWIA PROFILAKTYCZNEGO WAŁĘSA & PALUCH s.c.

Domy Prawo O DPS, Kontakt

wstecz

 (aut. Małgorzata Jamróz - Dni Seniora/ dps.pl 17.07.2012)

 

 

 

 

 

 Do obchodów czwartej edycji Dni Seniora zostały tylko trzy miesiące! Już 28 września miastem po raz kolejny zawładną seniorzy. W tym roku świętować będziemy wyjątkowo hucznie. Europejski Rok Aktywności Osób Starszych i Solidarności Międzypokoleniowej zobligował nas do poszerzenia programu obchodów i podwojenia atrakcji.

 

Święto Wrocławskich Seniorów rozpoczniemy tradycyjnym Marszem Kapeluszy w dniu  28 września a zakończymy 2 października Ogólnopolskim Forum Rad Seniorów.
W międzyczasie pobiegniemy z seniorami w pierwszym Biegu Seniora, odwiedzimy Targi Senioralne, weźmiemy udział w Dożynkach Działkowych, jak również podyskutujemy w trakcie Forum Liderów Klubów Seniora.

 

Przez pięć dni Seniorzy trzymać będą w swoich rękach klucze do miasta, przekazane przez prezydenta Rafała Dutkiewicza. Postaramy się aby nie był to czas zmarnowany. Nie tylko chcemy się bawić i świętować, ale i aktywizować, dzielić wiedzą i doświadczeniem, dyskutować i szukać rozwiązań dzięki którym seniorzy Wrocławia będą mogli w jeszcze większym stopniu brać udział w życiu miasta, tym samym wzbogacając je o swoją wiedzę i doświadczenie życiowe.

 

28 września na scenie w Rynku ogłosimy również zwycięzców konkursu Międzypokoleniowa Księga Aktywności. Przypominamy, że prace konkursowe składać można do 7 września.

 

W tym roku honorowy patronat nad obchodami objęła Wrocławska Rada ds. Seniorów.

Realizatorem wydarzenia jest CIRS – Wrocławskie Centrum Seniora.

 

Zapraszamy do udziału w Dniach Seniora 2012!

 

Informacje o Dniach Seniora zamieszczane będą na bieżąco na naszych stronach internetowych:  www.dniseniora.wroclaw.pl oraz www.seniorzy.wroclaw.pl.Kontakt - koordynator Dni Seniora

Małgorzata Jamróz
pl. Dominikański 6
50-159 Wrocław

Email: wcs.mjamroz@gmail.com

Telefon: 71 772 49 13


A tak było rok temu...