oprogramowanie komputerowe arisco reklama: PRODUCENT OBUWIA PROFILAKTYCZNEGO WAŁĘSA & PALUCH s.c.

Domy Prawo O DPS, Kontakt

wstecz Nasze informacje ze stycznia 2001

Kolejny raz odbędzie się w tym roku spotkanie - zjazd osób niepełnosprawnych korzystających z internetu. Miejscem spotkania jest Ustroń k. Bielska - Białej. Ma ono charakter środowiskowy i jest organizowane przez zainteresowane osoby. Termin wyznaczony został na 19-22 lipca (z mozliwością przedłużenia), a koszt wyniesie 72,25 zł za dobę z wyżywieniem. Walorem spotkania jest pobyt we wspaniałych krajobrazach Beskidu Śląskiego, zaraz przy granicy z Czechami. Atutem jest także możliwość wejścia w środowisko osób z podobnymi problemami. W tym roku także program i warunki lokalowe dostosowane będą do wymagań osób na wózkach i projektowana jest dla nich specjalna wycieczka. Poza tym w programie ognisko, pieczenie kiełbasek i zapewne niedospane noce. Być może będzie można doskonalić swe umiejętności komputerowe.

Jeżeli w Państwa placówkach są osoby niepełnosprawne zainteresowane poszerzeniem kręgu swoich znajomych, warto zainteresować się tą propozycją. Dotyczy to także niepełnosprawnych pracowników...

Więcej informacji na temat spotkania i specjalna ankieta pod adresem: www.proinfo.pl/ustron2001

Można też skorzystać z adresu e-mail : ustron@proinfo.pl

Nasze informacje z kwietnia 2001

Organizatorom udało się załatwić na spotkanie w Ustroniu prezentację firmy "Mobilcenter Zawatzky" z Niemiec. Przyjedzie szef MCZ - Andreas Zawatzky i jego ojciec (równocześnie załozyciel firmy) Rudolf Zawatzky.

Podczas prezentacji będzie można zobaczyć samochód dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, wyposażony w maksymalną ilość udogodnień dla ludzi na wózkach i nie tylko. Pokaz produktów Mobilcenter Zawatzky ukierunkowany będzie także na osoby dotknięte tetraplegią.

Dość powiedzieć, że w pojeździe automatycznie podawany jest wózek z bagażnika czy dachu...więcej

Prócz tego w Ustroniu MCZ pokaże film o historii swego przedsiębiorstwa, a co dla uczestników bardzo ważne - dofinansuje także ich pobyt. Będzie więc niższy niż podany wyżej...