oprogramowanie komputerowe arisco reklama: PRODUCENT OBUWIA PROFILAKTYCZNEGO WAŁĘSA & PALUCH s.c.

Domy Prawo O DPS, Kontakt

wstecz W Stemplewie (koło Łęczycy) organizowany jest kolejny Zlot Drużyn Harcerskich "Nieprzetartego Szlaku". Uczestnicy poprzednich zlotów mają doskonałe wrażenia, warto więc może dołączyć się do tegorocznej imprezy... Zlot ma wielu sponsorów i organizatorów bez których nie mógłby się odbyć. Mimo, że impreza związana jest bezpośrednio z harcerzami, uczestniczą w niej również osoby niepełnosprawne z domów pomocy społecznej.

Termin imprezy: 24-27.05.2001

Miejsce: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Stemplewie

Należy przygotować: stroje, zawołania, okrzyki i piosenkę na Dzień Pirata (nie jest to warunek bezwzględny)

Należy zabrać ze sobą: apteczka, przybory toaletowe, ciepła odzież, śpiwór, koc, poduszeczka i kilka innych rzeczy (zadzwoń do organizatorów - prześlą ci pełną listę faksem)

W programie: gra w zielone, ogniska, konkursy, apele, pokaz Wojsk Kawalerii Powietrznej, warsztaty ekologiczne, zwiad terenowy, harcowanie na polanie, Dzień Pirata, pokazy aktorskie i mnóstwo innych (nie tylko) harcerskich atrakcji...

Koszt uczestnictwa pokrywa osoba delegująca. Wynosi on 60 złotych od 1 uczestnika. Opiekunowie nie płacą nic ! Grupa (drużyna) składa się z 7 osób (max.) i 2 (max.) pełnoletnich opiekunów. Zgłoszenie pisemne przesyła się (może być faks) uwzględniając: imię i nazwisko uczestnika, datę urodzenia, stopień niepełnosprawności, imię i nazwisko opiekuna, podpis i pieczątkę osoby delegującej.

Wpłata za pobyt następuje na konto:

SOSW Stemplew, Bank Spółdzielczy Poddębice O/Uniejów nr konta 19301086-92631036-91268-3600-12 (z dopiskiem "Zlot NS")

Termin nadsyłania zgłoszenia i wpłaty - do 30 kwietnia 2001. Ilość miejsc ograniczona.

Organizatorzy zapewniają: nocleg w namiotach, pełne wyżywienie, okolicznościowy znaczek, dyplomy i nagrody, atrakcje, emocje i wrażenia...

Kontakt:

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. J. Tuwima Stemplew 35 99-140 Świnice Warckie

powiat Łęczyca, woj. łódzkie

tel./fax : (063) 288 11 06 ; 288 11 07