oprogramowanie komputerowe arisco reklama: PRODUCENT OBUWIA PROFILAKTYCZNEGO WAŁĘSA & PALUCH s.c.

Domy Prawo O DPS, Kontakt

wstecz Teatr uliczny, anioły na szczudłach, pantomima, plenery plastyczne, poezja śpiewana, występy zespołów rockowych i hip-hoopowych. Te i wiele innych atrakcji czeka mieszkańców Zamościa w ramach Integracyjnego Festiwalu Młodzieży "Anioły 2003�.

Zaprezentuje się na nim kilkuset wykonawców, wśród nich będą uczniowie zamojskich szkół i dzieci niepełnosprawne oraz goście.

Wiadomo już, że impreza odbędzie się 18 czerwca w trzech miejscach. Na głównej scenie pod Ratuszem zaprezentują się zespoły muzyczne, grupy taneczne oraz zaproszeni goście. Jedną z większych atrakcji ma być grupa "Bogu� - Unikatowy zespół muzyczny, złożony z ponad pięćdziesięciu niepełnosprawnych, kierowany przez Jarka Wajka, byłego wokalistę Oddziału Zamkniętego. W Kazamatach będą odbywały się prezentacje młodzieżowych zespołów teatralnych i pantomima, a na Rynku Wodnym odbędzie się plener malarski z udziałem dzieci niepełnosprawnych.

Honorowy patronat nad festiwalem objął prezydent Marcin Zamoyski, a medialny redakcja Dziennika Wschodniego. W przedsięwzięcie zaangażowane są też Zamojski Dom Kultury i Towarzystwo Przyjaciół Dzieci. Organizatorzy poszukują sponsorów.

Zainteresowani wsparciem festiwalu, powinni dzwonić pod numer tel. 638 53 12.