oprogramowanie komputerowe arisco reklama: PRODUCENT OBUWIA PROFILAKTYCZNEGO WAŁĘSA & PALUCH s.c.

Domy Prawo O DPS, Kontakt

wstecz Katolickie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Archidiecezji Warszawskiej wraz ze współorganizatorami zaprasza na VI święto integracji na Kole, festyn "Ulica Integracyjna" pod patronatem Prezydenta Warszawy Pana Lecha Kaczyńskiego: 22 maja (sobota) w godz. 9.30 -15, ul. Deotymy w Warszawie (w bezpośrednim sąsiedztwie kościoła św. Józefa), a zwłaszcza na rozpoczęcie święta w kościele św. Józefa, ul. Deotymy 41, o godz. 9.30 oraz na konferencję na temat ciągłości procesu integracji, która odbędzie się w Zespole Szkół nr 32 przy ul. Ożarowskiej 71, gdzie powstała 1. integracyjna klasa licealna o godz. 10.45.

Program:

  • VI ULICA INTEGRACYJNA - 22 maja (sobota) godz. 9.30-15.00, ul. Deotymy, Warszawa, Koło
  • 9.30-10.30 Msza św. pod przewodnictwem ks. Biskupa Tadeusza Pikusa w kościele św. Józefa, ul. Deotymy 41
  • 10.45 - 12.00 Konferencja w Zespole Szkół nr 32 przy ul. Ożarowskiej 71: Ciągłość procesu integracji w placówkach na kole; Wręczenie Medali Integracji dla osób najskuteczniej realizujących zasadę integracji
  • 10.30-15 WSPÓLNA ZABAWA(występy sportowców, tancerzy na wózkach, zawody sportowe, zabawy integracyjne, zabawy i konkursy plastyczne, pokazy Policji, Straży Miejskiej i Straży Pożarnej, psy do dogoterapii i do pomocy niepełnosprawnym, zwierzęta domowe i sporty ekstremalne, grile, kawiarenki, kiermasze..., pomiar gęstości kości dla dzieci i dorosłych, nieustający koncert na estradzie połączony z aukcją na rzecz ZS nr 32: Fundacja DR Clown - czyli co można zrobić uśmiechem i śmiechem, Stowarzyszenie ALTERI: pies, który potrafi wszystko, Kocia Telewizja: Prof. Ciekawski, Kot Budzik, Kotka Ruda i inne atrakcje...)