oprogramowanie komputerowe arisco reklama: PRODUCENT OBUWIA PROFILAKTYCZNEGO WAŁĘSA & PALUCH s.c.

Domy Prawo O DPS, Kontakt

wstecz

(mat. nadesłany; dps.pl 27.11.2008)

 

Szanowni Państwo,

 

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę szkoleń dla personelu terapeutyczno – opiekuńczego domów opieki i domów pomocy społecznej.

Szkolenia nasze podnoszą kompetencje personelu oraz dostarczają najnowszej wiedzy na temat relacji podopieczny – osoba sprawująca opiekę długoterminową.

Chętnie przedstawimy szczegółowy zakres tematyczny każdego  proponowanego szkolenia. Szkolenia prowadzą psycholodzy – trenerzy naszego Centrum.

Posiadamy jeszcze wolne terminy w grudniu 2008 roku oraz w pierwszym kwartale 2009 roku. Zapraszamy do współpracy !

 

Proponujemy następujące tematy szkoleń:

 

  •  "Nie pamiętam, zapomniałam" zasady opieki i  komunikacji z podopiecznymi z zaburzeniami procesów poznawczych i otępieniem - warsztat dla zespołu opiekuńczo- terapeutycznego
  • Dobry indywidualny plan wsparcia – jak go skonstruować  efektywnie zrealizować - warsztat dla zespołów opiekuńczo - terapeutycznych
  • Przełamywanie izolacji społecznej w dps – warsztat dla pracowników pierwszego kontaktu
  • Wsparcie mieszkańca dps z niepełnosprawnością intelektualną w praktyce. Praca terapeutyczna – przykłady zajęć i ćwiczeń oraz sposobów aktywizacji.
  • Wsparcie mieszkańca dps w podeszłym wieku w praktyce. Rehabilitacja procesów poznawczych oraz zapobieganie izolacji społecznej.

 

 

Szkolenia organizujemy w Centrum Psychoterapii i Szkoleń Psychologicznych w Poznaniu lub na terenie Państwa Placówek dla całego zespołu pracowniczego.

Szkolenia zazwyczaj odbywają się w godz. 9.00 - 16.00.Uczestnicy otrzymują komplet materiałów szkoleniowych oraz certyfikat ukończenia kursu. 

Cena szkolenia do uzgodnienia. Płatność przelewem w terminie do 14 dni od zakończenia szkolenia lub gotówką w dniu jego rozpoczęcia.

Nasze konto:

 Centrum Psychoterapii i Szkoleń Psychologicznych

 61-255 Poznań os. Tysiąclecia 71

 nr konta: 61 1020 4027 0000 1002 0038 8884.

W sprawie organizacji szkolenia prosimy o kontakt mailem na adres: szkolenia@barbaragojzewska.com  lub telefonicznie pod n-r  061 870 14 64 ; kom. 600 35 90 60, od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 18.00.