oprogramowanie komputerowe arisco reklama: PRODUCENT OBUWIA PROFILAKTYCZNEGO WAŁĘSA & PALUCH s.c.

Domy Prawo O DPS, Kontakt

wstecz

(aut. Eliza Głoszkowska - Ośrodek Arteterapii/dps.pl 6.05.2009)

 

 

Poniższą informację otrzymaliśmy zbyt późno - mamy nadzieję, że uda się Państwu skorzystać ze szkolenia. Prosimy też nadsyłąjących oferty o odpowiednio wczesne dostarczanie materiałów. dps.pl


 

Ośrodek Arteterapii oraz Stowarzyszenie Twórcze NOWA NOWA zapraszają na dwudniowe szkolenie z choreoterapii, które odbędzie się w dniach 9 - 10 maja 2009 w Zielonej Górze.

Warsztaty adresowane są do pracowników domów pomocy, wtz-ów, pracowników placówek opiekuńczo-wychowawczych, służby zdrowia, rehabilitantów, pedagogów, psychologów oraz wszystkich zainteresowanych rozwojem osobowym i zawodowym.

Udział w zajęciach jest odpłatny - atrakcyjna oferta cenowa.

Celem warsztatu jest zapoznanie ze skutecznymi metodami i technikami choreoterapii, określenie szerokiego spektrum zastosowań tańca i ruchu, przygotowanie do wyboru metod i technik w rehabilitacji i terapii zajęciowej prowadzonej na oddziałach dziennych oraz w innych ośrodkach terapeutyczno-rehabilitacyjnych. Proponowane techniki są wykorzystywane z sukcesem zarówno w pracy z osobami cierpiącymi na różnego rodzaju zaburzenia, jak i w pracy z ludźmi zdrowymi, którzy chcą rozwijać i wyrażać siebiecoraz pełniej .

Program warsztatów oejmuje m.in.

  • Naturalny ruch i taniec
  • Improwizację
  • Tańce w kręgu
  • Prace z rozwojowymi wzorcami ruchowymi
  • Ćwiczenia oddechowe, elementy wizualizacji w ruchu

Zainteresowanych prosimy o kontakt:

Eliza Głoszkowska

tel. 515 236 373,

mail osrodekarteterapii@vp.pl;

internet: www.arteterapia.xlx.pl

Szczegółową ofertę prześlemy pod wskazany przez państwa adres mailowy lub faxem. Ze względu na kameralny charakter warsztatów o udziale decyduje kolejność zgłoszeń (do 5 maja trwa nabór uczestników).

Pozdrawiam Eliza Głoszkowska