oprogramowanie komputerowe arisco reklama: PRODUCENT OBUWIA PROFILAKTYCZNEGO WAŁĘSA & PALUCH s.c.

Domy Prawo O DPS, Kontakt

wstecz

(aut. Luiza Zatorska - Expo Silesia /dps.pl; 1.03.2010)

 

 

rehmedika logoDruga edycja Targów Rehabilitacji RehMedika odbędzie się w dniach od 25 do 27 marca 2010 roku.

Targi będą uzupełnione o branżowe salony: Medycyny Ratunkowej, Diagnostyki (USG i Radiologia), Mebli i Wyposażenia Medycznego oraz KeepFIT (profilaktyka zdrowotna).

 

Tym samym kolejna edycja targów będzie miała poszerzony zakres branżowy. W Expo Silesia zaprezentują się m.in. wystawcy związani z fizykoterapią, kinezyterapią, hydroterapią, protetyką, zaopatrzeniem ortopedycznym, transportem osób niepełnosprawnych oraz przedstawiciele sanatoriów i uzdrowisk.

 

W ramach Salonu KeepFIT będą obecni na targach przedstawiciele ośrodków Spa&Wellness i ośrodków sportowych, klubów fitness, siłowni oraz producenci i dystrybutorzy sprzętu treningowego, gimnastycznego oraz fitness.

 

Salon Medycyny Ratunkowej, to np. stoiska wystawiennicze ze sprzętem do udzielania pierwszej pomocy, wyposażeniem i sprzętem ratowniczym.

 

Urządzenia radiologiczne, aparatura diagnostyczno-badawcza oraz aparatura do wywoływania i obróbki zdjęć zostanie zaprezentowana w ramach Salonu Diagnostyki USG i Radiologii.

 

Ponadto wydawnictwo ELAMED zorganizuje konferencję zatytułowaną "Leczenie fizykalne ran", a targi będą miały wsparcie Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

 

Pierwszą edycję targów RehMedika odwiedziło ponad 2 tysiące osób. Zwiedzający mogli zapoznać się z ofertą prezentowaną przez 80 wystawców. Była to pierwsza tego typu wystawa, zorganizowana nie tylko w województwie śląskim, ale też w Polsce południowej.

Targom towarzyszyły liczne konferencje oraz warsztaty.

 

Dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty zorganizowane wspólnie przez Komunikacyjny Związek Komunalny Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji. Do hali wystawienniczej Expo Silesia wjechał niskopodłogowy autobus, a kierowcy musieli stawić czoła sytuacjom, jakie na co dzień spotykają osoby z niepełnosprawnością, które chcą wsiąść lub wysiąść z autobusu.


 

Expo Silesia to nowoczesne Centrum Targowo-Wystawiennicze w aglomeracji śląskiej. Aglomeracji, w której - w zasięgu jednej godziny jazdy samochodem od obiektów targowych zamieszkuje 8 milionów potencjalnych konsumentów. Zlokalizowane w Sosnowcu centrum Expo Silesia spełnia europejskie normy w zakresie wystawiennictwa, jest doskonale skomunikowane i nowocześnie wyposażone.


 

Więcej na temat targów znajduje się na stronie www.rehmedika.pl

Na tejże stronie także możliwość rejestracji on-line i otrzymania bezpłatnego biletu wstępu.


 

Kontakt:

 

Luiza Zatorska, menadżer projektu

tel.: 32 7887 520

kom.: 510 030 302       

e-mail: luiza.zatorska@exposilesia.pl

Miejsce:

Centrum Targowo-Wystawiennicze Expo Silesia

41-219 Sosnowiec

ul. Braci Mieroszewskich 124