oprogramowanie komputerowe arisco reklama: PRODUCENT OBUWIA PROFILAKTYCZNEGO WAŁĘSA & PALUCH s.c.

Domy Prawo O DPS, Kontakt

wstecz

(aut. Marek Grzegorzewski /dps.pl 16.08.2010)

 

 

DECOUPAGE I BIŻUTERIA

 

Termin: Warsztaty odbędą się w terminie 8 - 10 września 2010 roku, w Wieleniu, w Pensjonacie SANTANA.

 

Prowadzenie: Michalina Milczewska – pasjonatka sztuk pięknych, artystka, której pasją jest technika decoupage. Prowadzi Galerię Harmony Art.

 

Na miejsce warsztatów  wybraliśmy Pensjonat SANTANA w WIELENIU – miejscowości turystycznej położonej na pograniczu trzech województw: wielkopolskiego, dolnośląskiego i lubuskiego, położona nad jeziorem Wieleńskim, w Przemęckim Parku Krajobrazowym, na Szlaku Cysterskim. To doskonałe miejsce do działań twórczych.

 

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie karty zgłoszenia do dnia 23 sierpnia 2010 r. na adres pocztowy lub elektroniczny organizatora:

 

Dagmara Derwich – Grzegorzewska

ul. Królowej Jadwigi 17/3

64-100 LESZNO

e-mail: dag.d@wp.pl

 

oraz dokonanie opłaty za udział do dnia 27 sierpnia 2010 r. na konto organizatora: LUKAS BANK 79 1940 1076 5386 0703 0000 0000

 

Kontakt: W razie wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu:  696 048 551

 

Koszt uczestnictwa 1 osoby w warsztatach wynosi 670 zł i obejmuje instruktaż, materiały i narzędzia do pracy, skrypty instruktażowe, noclegi, pełne wyżywienie, wieczór z bowlingiem i bilardem, certyfikat ukończenia warsztatów. W przypadku zgłoszenia dwóch i więcej osób z jednej instytucji proponujemy rabat w wysokości 5%.

 

Liczba miejsc ograniczona.

 

Szczegółowe informacje w internecie na: www.dagmaraderwich.pl

 

Mogą Państwo również pobrać z serwera ofertę oraz szczegółowy harmonogram (w formacie PDF), które zawierają dokładny plan warsztatów, kartę zgłoszeniową, opis technik, mapkę dojazdu do Wielenia.

 

Z poważaniem,

Marek Grzegorzewski – koordynator warsztatów