oprogramowanie komputerowe arisco reklama: PRODUCENT OBUWIA PROFILAKTYCZNEGO WAŁĘSA & PALUCH s.c.

Domy Prawo O DPS, Kontakt

wstecz

(aut. Hanna Szymkiewicz - Komitet Organizacyjny Konferencji Europejskie Centrum Opieki Długoterminowej TZMO SA; dps.pl 22.08.2014)

 

Już tylko kilka dni pozostało na zgłoszenie swojego udziału w XVII Międzynarodowej Konferencji Opieki Długoterminowej, która odbędzie się w Toruniu, w dniach 23-25 września 2014.

W tym roku będziemy dyskutować o tym, jak zarządzać placówkami opieki długoterminowej w aspektach: ekonomicznym, medycznym i społecznym. Co zrobić, żeby utrzymać  wysoką jakość usług w dobie rosnących kosztów? Jak pogodzić oczekiwania mieszkańców odnośnie troskliwej opieki i komfortowego pobytu oraz oczekiwania personelu w kwestii wynagrodzeń z możliwościami ekonomicznymi placówki? Czy nowoczesne technologie mogą nam w tym pomóc? Skupimy się także na bezpiecznych warunkach pracy oraz jakości życia pacjentów w przebiegu choroby przewlekłej.

Swoimi spostrzeżeniami podzielą się z nami wykładowcy z Polski, Niemiec, Szwajcarii, Czech i z Węgier. Będzie to więc idealna okazja do wymiany doświadczeń w międzynarodowym gronie. Z pewnością przełoży się to na wiele inspirujących pomysłów i rozwiązań, które przyczynią się do podnoszenia jakości opieki oraz pracy w placówkach opiekuńczych i leczniczych.

Dodatkowo, podobnie jak w ubiegłym roku, w ramach konferencji odbędzie się panel dyskusyjny dyrektorów DPS pt. „Jak efektywnie zarządzać placówką?”. Poprowadzi go prof. Piotr Błędowski.
Więcej informacji oraz pełny program konferencji znajdziecie Państwo na stronie www.tdod.pl. Chęć udziału można zgłaszać – przez formularz internetowy – do 31 sierpnia 2014.


 

Kontakt:


Biuro Konferencyjne

Europejskie Centrum Opieki Długoterminowej TZMO SA

tel./fax 56 612 35 83, 612 33 49

E-mail: ecod@tzmo.com.pl