oprogramowanie komputerowe arisco reklama: PRODUCENT OBUWIA PROFILAKTYCZNEGO WAŁĘSA & PALUCH s.c.

Domy Prawo O DPS, Kontakt

wstecz

(mat. nadesłany; dps.pl 23.08.2007)

 

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność zaoferować Państwu szkolenie dla zespołu terapeutyczno - opiekuńczego doskonalące umiejętności praktyczne w zakresie świadczenia usług wobec mieszkańców DPS.

Celem szkolenia jest: zapoznanie się z nowoczesnym rozumieniem procesu wsparcia, nabycie umiejętności posługiwania się różnorodnymi metodami pracy terapeutycznej oraz nabycie biegłości w konstruowaniu i realizacji indywidualnych planów wsparcia.

W wyniku szkolenia uczestnicy nabędą w/w umiejętności oraz będą znali strategie tworzenia planów wsparcia wobec różnorodnych grup podopiecznych.

Szkolenie to przeprowadzaliśmy wielokrotnie w praktyce i cieszyło się ono dużym zainteresowaniem. Uczestnicy otrzymają szereg materiałów szkoleniowych użytecznych w codziennej pracy. Tytuł i program szkolenia są następujące:

Wsparcie mieszkańca domu pomocy społecznej w praktyce - Szkolenie dla zespołu terapeutyczno - opiekuńczego

Miejsce szkolenia: w Centrum Psychoterapii w Poznaniu: 23.10.2007r. lub na terenie Twojej Placówki, po uzgodnieniu terminu.

Uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe oraz dyplomy zaświadczające o ukończeniu szkolenia zawodowego.Szkolenie jest szkoleniem jednodniowym (9.00 - 17.00).

Cena za udział 1 osoby w szkoleniu w Poznaniu wynosi 190 zł. Koszt szkolenia na terenie Twojej Placówki dla grupy do 20 osób do uzgodnienia.

Termin platności: 14 dni od dnia zakończenia szkolenia. Trener przyjeżdża na miejsce do placówki.

Kontakt:

szkolenia@barbaragojzewska.com,
tel./ faks 061 870 14 64, 061 870 17 38 , kom. 600 35 90 60,
Informacje o naszych szkoleniach znajdziesz na stronie: http://www.barbaragojzewska.com/

PS. Jeszcze dziś wyślij swoje zgłoszenie na ciekawe szkolenie w Poznaniu lub zamów szkolenie z realizacją na terenie Twojej placówki.

Centrum Psychoterapii i Szkoleń Psychologicznych
61-255 Poznań os. Tysiąclecia 71