oprogramowanie komputerowe arisco reklama: PRODUCENT OBUWIA PROFILAKTYCZNEGO WAŁĘSA & PALUCH s.c.

Domy Prawo O DPS, Kontakt

wstecz

(aut. Stanisław A. Średziński - FSW; dps.pl 12.10.2012)

 

XV Festiwal Sztuk Wszelakich
DYSKOBOL 2012


Szanowni Państwo


W nawiązaniu do wcześniejszych informacji uprzejmie informuję, ze po roku przerwy wracamy do PLEBISCYTU DYSKOBOL  2012. Nie trzeba bowiem przypominać jak ważne dla naszych działań, na rzecz osób niepełnosprawnych, jest stałe podtrzymywanie kontaktów z publikatorami : radiem, prasa i telewizją. Dotyczy to tak publikatorów o zasięgu  ogólnopolskim i wojewódzkim jak i ogromnie ważnych publikatorów regionalnych.
Dlatego, zwracam się do Państwa z prośbą o przesłanie drogą internetowa na adres: slawistan@gmail.com  kandydatur do tego tytułu tak rozgłośni, redakcji czy telewizji  jak również wybranego dziennikarza, fotoreportera. Mile widziane krótkie uzasadnienie tych kandydatur.


Każda instytucja lub organizacja działająca na rzecz osób niepełnosprawnych ma prawo do nominacji jednego publikatora i jednego dziennikarza / fotoreportera.


Termin: do dnia 24 października 2012 roku

 

Nominowani zostaną powiadomieni o nominacji i jej wnioskodawcy.

Wyłonieni z grona nominowanych zwycięzcy: publikator, dziennikarz/fotoreporter zostaną uhonorowani statuetką DYSKOBOL 2012 i okolicznościowym dyplomem. Ogłoszenie wyników nastąpi 6 listopada na  Koncercie Inauguracyjnym XV Festiwalu Sztuk Wszelakich.

Bardzo gorąco, dla dobra całego środowiska, zapraszam do udziału w plebiscycie


                                                           Z wyrazami szacunku 
                                                           Stanisław Andrzej Średziński


 
Dodatkowe informacje pod telefonami :
694 246 866,  42 234 35 03