oprogramowanie komputerowe arisco reklama: PRODUCENT OBUWIA PROFILAKTYCZNEGO WAŁĘSA & PALUCH s.c.

Domy Prawo O DPS, Kontakt

wstecz

(wrotapodlasia.pl 14.11.2006; dps.pl 18.11.2006)

Prof. Barbara Kudrycka Poseł Parlamentu Europejskiego oraz Uniwersytet III Wieku w Białymstoku ogłaszają konkurs "Seniorzy w Unii Europejskiej. Moje doświadczenia".

 

Konkurs adresowany jest do osób starszych z terenu województwa podlaskiego, które ukończyły 60 rok życia, a chciałyby podzielić się swoimi przemyśleniami na temat kondycji osób starszych i ich pozycji społecznej w Unii Europejskiej.

Prace pisemne, odręczne, maszynopisy lub pisane na komputerze o objętości nie mniejszej niż 2 strony, a nie większej niż 5 stron należy przesłać lub przynieść do dnia 25 stycznia 2007 roku do Biura Poselskiego Barbary Kudryckiej przy ul. Malmeda 10, 15-440 Białystok lub sekretariatu Uniwersytetu III Wieku przy ul. Skłodowskiej 14 pokój 511 w Białymstoku.

Komisja konkursowa pod przewodnictwem prof. Barbary Kudryckiej ogłosi wyniki na początku lutego 2007 roku.

Nagrodą w konkursie jest trzydniowy wyjazd autokarowy wiosną 2007 roku do Parlamentu Europejskiego w Brukseli, który eurodeputowana ufunduje 30 laureatom.


Regulamin Konkursu "Seniorzy W Unii Europejskiej. Moje Doświadczenia" organizowanego przez Biuro Poselskie Barbary Kudryckiej (Poseł Parlamentu Europejskiego)oraz Uniwersytet III Wieku

  1. Organizatorem Konkursu "Seniorzy w Unii Europejskiej. Moje doświadczenia" jest białostockie Biuro Poselskie Barbary Kudryckiej Poseł Parlamentu Europejskiego oraz Uniwersytet III Wieku w Białymstoku. Patronem konkursu jest Parlament Europejski.
  2. Udział w konkursie ma charakter indywidualny. Nagrodą jest trzydniowy autokarowy wyjazd do Brukseli, który 30 laureatom ufunduje Barbara Kudrycka Poseł Parlamentu Europejskiego. Wyjazd odbędzie się wiosną - latem 2007.
  3. Konkurs przeznaczony jest dla mieszkańców województwa podlaskiego, którzy ukończyli 60 rok życia.
  4. Konkurs przeznaczony jest dla osób starszych, które przygotują pracę pisemną o objętości 2 - 5 stron rękopisu lub maszynopisu na temat "Seniorzy w Unii Europejskiej. Moje doświadczenia."
  5. Obowiązują prace pisemne w dowolnej formie. Ważne jest, by praca przekazywała osobiste refleksje i przemyślenia dotyczące kondycji osób starszych i ich pozycji społecznej w Unii Europejskiej, poparte doświadczeniem w różnych dziedzinach życia.
  6. Pracę z dopiskiem "Seniorzy w Unii Europejskiej" należy przesłać lub przynieść do dnia 25 stycznia 2007 r. do Biura Poselskiego Barbary Kudryckiej Poseł Parlamentu Europejskiego, ul. Malmeda 10, 15-440 Białystok lub sekretariatu Uniwersytetu III Wieku przy ul. Skłodowskiej 14 pok. 511 w Białymstoku.
  7. Do pracy dołączyć należy także imię i nazwisko autora pracy, adres zamieszkania i telefon. Nadesłanie pracy jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na udział w konkursie, a także na trzydniowy wyjazd do Brukseli w przypadku wygranego konkursu.
  8. Pod przewodnictwem prof. Barbary Kudryckiej komisja konkursowa, w skład której wchodzą: dr Maciej Perkowski, Joanna Dolecka, Grzegorz Orłowski, Sebastian Roszkowski wyłoni zwycięskie prace.
  9. Ogłoszenie wyników nastąpi z początkiem lutego 2007 roku.