oprogramowanie komputerowe arisco reklama: PRODUCENT OBUWIA PROFILAKTYCZNEGO WAŁĘSA & PALUCH s.c.

Domy Prawo O DPS, Kontakt

wstecz

(mat. nadesłany - Andrzej Wawrylak ; dps.pl 24.10.2006)

Są historie, których finał poznajemy po latach. I nawet wtedy nie są spóźnione. Z przyjemnością przeczytaliśmy e-mail od p. Andrzeja Wawrylaka, niepełnosprawnego rowerzysty z woj. świętokrzyskiego.

spotkanie z Janem PawBem IIOto treść maila:

Dziękuję za zamieszczenie na Waszej stronie informacji (18 czerwiec 2002 - Czy dotarł do Rzymu?) z mojej samotnej wyprawy do Watykanu w 2002 roku. Nie miałem wtedy możliwości podziękować (brak łącza internetowego). Czynię to po 4 latach.

Do Rzymu dotarłem, ale z problemami. W 19 dni przejechałem 1.767 km - do tronu papieskiego i spotkania z Ojcem Św., także i to w dzień Św. Alberta 17 czerwca.

Część fotografii z tej podróży zamieściłem na stronie http://grosz47.fotosik.pl .

W latach następnych odbyłem pielgrzymki do Lwowa 2003 r, w 2004 był Kraków, Wiedeń, Bratysława, Budapeszt (po naszym wejściu do UE), w 2005 do Wilna i w br. kolejny raz do Lwowa. Reportaż z tej ostatniej pielgrzymki jest na łamach Dwutygodnika "Gazeta Lwowska" Nr 16 z dnia 31 sierpnia 2006 r.

Serdecznie pozdrawiam

Andrzej Wawrylak - świętokrzyski rowerzysta niepełnosprawny.

Załączam foto z błogosławieństwem Jana Pawła II

Od dps.pl

Nieważne, że po 4 latach. Najważniejsze, że warto było czekać i przeczytać wspaniałe wieści. Gratulujemy samozaparcia, kondycji i pomysłu na życie.