oprogramowanie komputerowe arisco reklama: PRODUCENT OBUWIA PROFILAKTYCZNEGO WAŁĘSA & PALUCH s.c.

Domy Prawo O DPS, Kontakt

wstecz

50 pytań do polskich pracowników socjalnych - ankieta Centrum Innowacji Społecznej SIC!

(mat. nadesłany; dps.pl 9.06.2006)

50 pytań do polskich pracowników socjalnych - badania wystartowały!

Centrum Innowacji Społecznej SIC! uruchomiło ankietę "50 pytań do polskich pracowników socjalnych". Dzięki niej uda się scharakteryzować pozycję pracowników socjalnych w Polsce.

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w tych badaniach. Razem będziemy mogli określić Państwa potrzeby, dowiedzieć się jakie są Państwa codzienne doświadczenia w pracy, jak Państwo widzą swoją przyszłość i przyszłość swoich kolegów, całej grupy zawodowej. Jakie wg Państwa zmiany są konieczne i niezbędne dla rozwoju waszych możliwości.

Macie Państwo szansę na wyrażenie swoich opinii o sytuacji w pracy, warunkach pracy i satysfakcji z niej. Chcemy poznać Państwa oczekiwania, możliwości, wizję przyszłości. Kwestionariusz ma nam w tym pomóc!

Ankietę można wypełnić na stronie internetowej: http://www.ankieta.sic.to/. Wypełnienie formularza zajmie kilkanaście minut. Kwestionariusz jest anonimowy, zachęcamy do szczerych wypowiedzi!

Prosimy też o przekazanie tej informacji dalej: do znajomych osób zajmujących się pracą socjalną. Im więcej pracowników socjalnych go wypełni tym jego wyniki będą ważniejsze, a wpływ końcowego raportu na przyszłe rozwiązania istotniejszy! Warto namówić kolegów do wypełnienia kwestionariusza. Wyniki będą ogólnodostępne, zostaną przedstawione jesienią i posłużą do badań naukowych. Zachęcamy do wyrażenia swoich opinii!

Przedsięwzięcie wspiera Stowarzyszenie Samorządowych Ośrodków Pomocy Społecznej "Forum" oraz Polskie Towarzystwo Pracowników Socjalnych PTPS. Patronat medialny objął portal Ośrodków Pomocy Społecznej OPS.PL.