oprogramowanie komputerowe arisco reklama: PRODUCENT OBUWIA PROFILAKTYCZNEGO WAŁĘSA & PALUCH s.c.

Domy Prawo O DPS, Kontakt

wstecz

Wydawca:
Grafik Werkstatt
Wittekindstraße 53
D-33615 Bielefeld
Tel. brak danych
Fax brak danych

E-mail : brak danych
Strona internetowa: brak danych

Jak podchodzi się do wydawnictw osób niepełnosprawnych u naszych zachodnich sąsiadów, można przekonać się biorąc do ręki kalendarz na rok 2002 Warsztatów Graficznych w Bielefeld. Zapewniamy, że posiadanie takiego kalendarza jest przyjemnością samą w sobie. Nie sądzimy, by nabywca kierować się tu musiał współczuciem - fajnie jest mieć takie wydawnictwo koło biurka, i już.

Dwanaście kolejnych kart wypełniają atrakcyjnie i sensownie dobrane zdjęcia i fotomontaże, które niekoniecznie pochodzić muszą od osoby niepełnosprawnej w jakikolwiek sposób. Zdjęcia dają się łatwo oddzielić od reszty kalendarza i bez problemu możemy je potem komuś wysłać. Każde zaopatrzone jest w motto, czy złotą myśl. W kwietniu krzepi nas Mark Twain : "daj każdemu dniu szansę stania się najpiękniejszym dniem twego życia", we wrześniu towarzyszy nam Vaclav Havel : "nadzieja nie jest przekonaniem, że coś się uda, a pewnością, że coś ma sens - niezależnie jak się potoczy...". Są myśli znanych postaci, są i myśli bezimienne.

Warsztaty w Bielefeld oferują kilka wzorów kalendarzy w cenach porównywalnych do innych wydawnictw tego typu na niemieckim rynku.

Co najciekawsze - już teraz można zamówić kalendarze na rok 2003. Na druku zamówienia można dopisać swoje uwagi i życzenia do wydawnictwa. Do wyboru jest 6 wzorów kalendarza, pod charakterystycznymi tytułami :"Ponadczasowe", "Oznaki życia","Małe ucieczki"... Polecamy jako wzór do naśladowania...