oprogramowanie komputerowe arisco reklama: PRODUCENT OBUWIA PROFILAKTYCZNEGO WAŁĘSA & PALUCH s.c.

Domy Prawo O DPS, Kontakt

ROZRYWKA

W tym miejscu prezentujemy ciekawą imprezę, w której można uczestniczyć bezpłatnie. Nie bierzemy odpowiedzialności za jej przebieg czy ewentualne zmiany programu.

Rihanna w Łodzi - 6.12.2011

(aut. LiveNation; dps.pl 8.03.2011)

Rihanna – obecnie jedna z największych gwiazd na całym świecie – zagra 6 grudnia w Atlas Arenie w Łodzi w ramach trasy „Loud Tour”. To będzie pierwsza okazja, aby polska publiczność mogła zobaczyć i usłyszeć artystkę wykonującą jej najnowsze hity „Only Girl (In The World)” i „What’s My Name” z ostatniego albumu zatytułowanego „Loud”. Nominowana w 4 kategoriach do Grammy Awards 2011 Rihanna zdobyła reputację jednej z najbardziej ekscytujących i utalentowanych wykonawczyń na świecie.

 

Bilety na koncert Rihanny w Łodzi dostępne są w sprzedaży na LiveNation.pl.

Cena biletu dla osób niepełnosprawnych: 154 zł.

LiveNation; dps.pl
Juwenalia w Białymstoku -15-22.05.2011 (bilety już w sprzedaży)

(aut. Białostockie Juwenalia; dps.pl 8.03.2011)

Ruszyła sprzedaż zupełnie niedrogich biletów na Juwenalia, które w maju odbędą się w Białymstoku. Oferta jest bogata - wystąpią nawet gwiazdy światowej sławy.

Juwenalia odbędą się na terenie kampusu Politechniki Białostockiej. Dotychczas potwierdzonymi artystami są m.in. Guano Apes, IRA, Hunter, Grubson, Enej oraz Robert M.

Wkrótce ogłoszeni zostaną kolejni wykonawcy.

Szczegóły znajdziecie na stronie: http://www.juwenalia.bialystok.pl/

Białostockie Juwenalia; dps.pl
Shakira w Łodzi -17.05.2011

(aut. Wirtualnemedia.pl; dps.pl 8.03.2011)

Kolumbijska gwiazda muzyki pop - Shakira - wystąpi 17 maja w łódzkiej Atlas Arenie.

Koncert będzie częścią światowej trasy artystki "The Sun Comes Out World Tour".

 

Bilety na koncert Shakiry w Łodzi dostępne są w sprzedaży na LiveNation.pl.

Cena biletu dla osób niepełnosprawnych: 154 zł.

 

 

Wirtualnemedia.pl; dps.pl
Warszawa - za darmo na pływalnie
Mimo niepełnosprawności mogą pływać. W Warszawie rusza pierwszy Miejski Program Rekreacyjny dla Niepełnosprawnych. Z zajęć sportowych będą mogły skorzystać osoby, które przedstawią odpowiednie zaświadczenie lekarskie o niepełnosprawności. Zajęcia będą prowadzić profesjonalni instruktorzy - mówi Marcin Jakubowski, koordynator projektu. Niepełnosprawni będą mogli bezpłatnie korzystać z sześciu basenów w stolicy - przy ul. Marymonckiej, Rokossowskiej, Hirszfelda, Esperanto, Balkonowej i Kwatery Głównej.

Źródło

Radio Dla Ciebie
Polkowice - za darmo dla poruszających się na wózkach
Park wodny w Polkowicach dostępny za darmo dla niepełnosprawnych jeżdżących na wózkach. To pierwsza taka inicjatywa w Polsce. Z obiektu już teraz mogą korzystać ludzie na wózkach. Są tu windy i podjazdy, a do wody obsługa wpuszcza specjalne krzesełko pneumatyczne. W ciągu półtora roku za unijne pieniądze powstanie tu pierwsze w kraju Regionalne Centrum Rekreacyjno-Rehabilitacyjne - m.in. basen pływacki i sala do ćwiczeń. - Chcemy przełamywać bariery psychologiczne wśród niepełnosprawnych w korzystaniu z takich obiektów - tłumaczy Piotr Borys, prezes spółki Aquapark Polkowice. - Wystarczy, że takie osoby mają problem z samym dojazdem do nas, więc przynajmniej za wstęp nie będą musiały płacić - mówi. Co roku z polkowickiego aquaparku korzysta około 350 tys. osób.

dka - Gazeta Wyborcza

dka - Gazeta Wyborcza
Na basen do Zabrza
Mamy ogromną przyjemność zaprosić wszystkie osoby niepełnosprawne z województwa śląskiego, które potrafią pływać na bezpłatne zajęcia basenowe. Zajęcia te odbywają się w Zabrzu w Miejskim Zakładzie Kąpielowym przy ul. Plac Krakowski 10 we wtorki od godziny 20.00 do 22.00.

Szczegółowe informacje można uzyskać pisząc na adres fundacja@tacysami.org.pl lub dzwoniąc pod numer tel. 0-502 928 777.