DPS.PL

Forum dyskusyjne
Dzisiaj jest czw sie 21, 2014 11:09 am

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Witam serdecznie.
Uczę się w studium na kierunku opiekun w dps. Potrzebuję informacji od osób które już pracują w tym zawodzie na temat jak wygląda dzień pracy opiekuna z uwzględnieniem podstawowych zabiegów. Chodzi o plan dnia i obowiązki, ale nie te wymienione w ustawie tylko realne.
Z góry dziękuję za pomoc
Pozdrawiam

Tytuł:
wystarczy poczytac na forum ,jest tego tyle , ze glowa boli

Kalinka pisze:
Witam serdecznie.
Uczę się w studium na kierunku opiekun w dps. Potrzebuję informacji od osób które już pracują w tym zawodzie na temat jak wygląda dzień pracy opiekuna z uwzględnieniem podstawowych zabiegów. Chodzi o plan dnia i obowiązki, ale nie te wymienione w ustawie tylko realne.
Z góry dziękuję za pomoc
Pozdrawiam
Witaj ja skączylem ten kierunek i nic sie nie zmieniło ani w pracy ani w portfelu.Koncz szkołe opanuj język i zagranica.Powaznie.Przed chwila czytałem 3 ogłoszenia to bez wykształcenia zarejestrowane w urzędzie pracy-koszmar za 1386zl.Kpina takie osoby zatrudniac w DPS.Przemyś.Pozdrawiam

Tytuł: praca w dps
Popieram poprzednika, kończ szkołę i wyjeżdzaj zagranicę! To jest bardzo ciężka praca a zarobki - szkoda gadać - 1300zł na rękę, przecież to są śmieszne pieniądze! Nie rozumiem, dlaczego nie docenia się naszej pracy? Możecie powiedzieć - to się zwolnij - ale ktoś przyjdzie na moje miejsce i również będzie czuł się pokrzywdzony i niedoceniony. Jedyne co mnie trzyma w tym zakładzie to umowa na czas nieokreślony (a mam kredyt mieszkaniowy więc nie mogę ryzykować, że się zwolnię i przejdę do innej firmy, która zaoferuje mi umowę na 3 miesiące i co dalej?). Jeżeli jesteś młoda, nie masz męża, dzieci to zaryzykuj i wyjedz! Tam doceniają nasz zawód i płacą za naszą pracę uczciwe pieniądze! Powodzenia w podjęciu decyzji!

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.