DPS.PL

Forum dyskusyjne
Dzisiaj jest wt paź 21, 2014 11:16 am

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
mam certyfikat ukończenia kursu OPIEKUNKA- NOWY ZAWÓD NA RYNKU PRACY, średnie wykształcenie i bardzo chciałabym się dowiedzie czy na podstawie tego dokumentu mam prawo domagac się XI grupy zaszeregowania (opiekun kwalifikowany). Ostatnio bowiem szef oznajmił mi, że w związku ze zmianą przepisów dotyczących pracowników samorządowych, obniży mi grupę z XI na X. Na stanowisku opiekuna pracuje już od roku, ale w tym DPS już ponad 9 lat. Proszę o wszelkie wiadomości na ten tema !!!!

Tytuł:

Witaj
XI grupa zaszeregowania należy się opiekunowi, który ukończył 2-letni kierunek Opiekun w DPS uzyskując tym samym zawód opiekun kwalifikowany w DPS. Ty , jak piszesz ukończyłaś tylko kurs . Według regulaminu wynagradzania jest kilka grup , według których ustalane jest zaszeregowanie opiekuna.Uzależnione jest to od posiadanego wykształcenia ( średnie bez zawodu, opiekun środowiskowy, opiekun medyczny, asystent osoby niepełnosprawnej).
Radzę przejrzeć regulamin wynagradzania w swoim zakładzie.
pozdrawiam

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.