DPS.PL

Forum dyskusyjne
Dzisiaj jest czw paź 23, 2014 8:52 am

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Mam wykształcenie-opiekun środowiskowy, opiekun domu pomocy społecznej i robię teraz opiekuna medycznego. Oto moje spostrzeżenia. Opiekun medyczny jest nie potrzebny w dps, nie może nawet rozdać leków podopiecznym. Jest to wg mnie duży błąd bo ta funkcja mogła by dużo zmienić. Zgadzam się z wypowiedzią (gdzieś na forum), że opiekun medyczny yo salowa XXI wieku, ale na pewno się przyda w szpitalach i na pewno odciąży pielęgniarki. Jednak chcąc wykonać coś przy pacjencie trzeba niestety posiadać trochę wiedzy. Tylko laik lub osoba która lekceważy pacjenta będzie twierdzić coś innego. Wiem na pewno, że nie jest to zawód łatwy i wymaga wiedzy i poświęcenia. po za tym należy szanować każdego kto uczciwie wykonuje swoją pracę. Co by było gdyby nie było "śmieciaży". Pozdrawiam wszystkich i radzę - RO TO CO LUBISZ, DO CZEGO ZOSTAŁEŚ STWORZONY I CO DAJE CI SATYSFAKCJĘ.
O finansach pogadamy kiedy indziej.

Tytuł:
a ja mam opiekuna medycznego,szkole asystenta osob niepelnosprawnych i studium opiekuna w dps-ie i co z tego wynika ?,ze ze szkola czy bez tak zmieniam pampersy ,woze brudy do pralni i sprzatam tylko etat sie ladnie nazywa

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.