BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA / LAMPA UV-C, SZAFA ORAZ ŚLUZA DO DEZYNFEKCJI / 100%skuteczności

Trwająca epidemia Covid-19 jest wyzwaniem dla wszystkich, bo każdy z nas odczuł negatywne skutki nowej sytuacji. Mimo wszystko z całą załogą firmy Dora Metal Sp. z o. pracujemy dla Was nieustannie, tworząc i projektując rozwiązania pomagające w zachowaniu higieny i bezpieczeństwa. Wybierz profesjonalną lampę do użytku bezpośredniego w pustych pomieszczeniach lub przepływową, która może pracować wśród ludzi i zwierząt. Lampa UV-C, oczyszcza powietrze z wirusów, bakterii, pleśni i grzybów dzięki temu możemy czuć się bezpieczni i spokojni o zdrowie. W naszej ofercie znajdziesz wersje mobilne oraz wiszące.

Szafa dezynfekująca Ozone Cleaner to unikatowe urządzenie dezynfekujące ozonem wszelkiego rodzaju przedmioty – odzież, obuwie, narzędzia, elektronikę, itp. Bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas priorytetem! Dlatego projektując szafę dezynfekującą OZONE-CLEANER zadbaliśmy o to, by każdy mógł bezpiecznie przeprowadzać dezynfekcje. Świetnie sprawdzi się we wszystkich miejscach, gdzie po zakończonej pracy chcemy zdezynfekować narzędzia pracy czy odzież służbową. W pełni zautomatyzowane działanie i 4 gotowe programy. Płyn do dezynfekcji jest super, ale OZON jeszcze lepszy, bo dotrze w każdy zakamarek. Skutecznie i bezpiecznie zniszczy bakterie, wirusy, drobnoustroje, pleśnie i grzyby. Wygodnie odwieś ubrania lub odłóż na półkę cokolwiek chcesz. Ustaw program automatyczny i usuń wirusy już w 10 minut. Prosto, szybko i wygodnie korzystaj z szafy do dezynfekcji ozonem OZONE-CLEANER! Dezynfekuj bezpiecznie: co chcesz, kiedy chcesz, jak chcesz.

Kolejnym unikatowym urządzeniem jest śluza do dezynfekcji osób, zwierząt oraz sprzętu. Minimalizuje ryzyko przedostania się wirusa do wewnątrz chronionych obiektów. Śluza jest idealnym rozwiązaniem do zwiększenia ochrony m.in. budynków Domów Pomocy Społecznej.

Nasze produkty tworzymy od wielu lat z myślą o ergonomii i bezpieczeństwie ich używania, łatwości czyszczenia i zachowania higieny. Te z pozoru proste kwestie, są nad wyraz ważne, szczególnie w obecnym czasie. Stworzyliśmy dla Was specjalną ofertę produktów zwiększających bezpieczeństwo w otoczeniu, a także w jednostkach przez Państwa zarządzanych takich jak szpitale, przychodnie. Zapraszamy do zapoznania się z broszurą dostępną na https://www.dora-metal.pl/wp-content/uploads/2020/07/HIB_14.07.2020.pdf

Wspieraj polską gospodarkę wybierając polski produkt!