dps.pl home O serwisie www.dps.pl Prezentacja Domu Pomocy Spolecznej
       
Domy Pomocy Spolecznej prawo organizacje radar mieszkańcy recenzje oferty świat extra
 

część pierwsza ->  

USTAWA

z dnia 29 listopada 1990 r. o pomocy społecznej

Uwaga! Obowiązuje już nowa Ustawa o pomocy społecznej ( z 12.03.2004 roku), ale w części przypadków nadal obowiązują przepisy prezentowane na tej stronie. Przejdź do strony z nową ustawą...


Ustawa o pomocy społecznej to wyjątkowo długi tekst. Podejrzewam, że niezbyt wygodnie jest go czytać na monitorze. Zdając sobie z tego sprawę przygotowaliśmy kilka możliwości zapoznania się z treścią Ustawy.

Po pierwsze, możesz skorzystać z naszego "prezentu" i pobrać cały tekst Ustawy w formacie .ZIP. Jest on niewielki i wystarczy go rozpakować po pobraniu, by mieć cały tekst w zasięgu ręki.

Po drugie, możesz przeglądać tekst, oglądając poszczególne części :

Gdy wiesz, gdzie szukać - ten sposób przeglądania będzie najlepszy. Pamiętaj, że zawsze możesz wydrukować wybraną część, korzystając z funkcji "drukuj" przeglądarki. Internet Explorer 5.5. oferuje dodatkowo funkcję podglądu wydruku. którą warto zastosować przed wydrukiem...

Po trzecie, możesz skorzystać z naszego przewodnika po Ustawie, który znajdziesz poniżej. Kliknięcie wybranego tematu przeniesie Cię do konkretnego fragmentu Ustawy.

Ustawa o pomocy społecznej - wybierz temat, który Cię interesuje© I-business group 2000
Webmaster